gde na letovanje sa deteom od 3 godine u avg a da nije Grcka
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: gde na letovanje sa deteom od 3 godine u avg a da nije Grcka

Nov član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano gde na letovanje sa deteom od 3 godine u avg a da nije Grcka

Zanima me koje jos destinacije tj letovalista mogu pogledati a da je podono a dete od 3 godine (sto podrazumeva cisto more i plaze zanimacije za decu) a da nie Grcka

Hvala unapred
    Vesna

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: gde na letovanje sa deteom od 3 godine u avg a da nije Grcka

A sto da nije Grcka???
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Aktivan član
    Učlanjen
    14.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Moj predlog je ...Skiatos.

Posto mnogi kazu, da je Skiatos...Amerika u odnosu, na ostali deo Grcke...

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Turska.....
    Moja sestra je vodila bebu od nekih 8-9 meseci...i super su se snasli....
    Znaci ako je bilo podobno za bebu tako malu zasto nebii za dete od tri godine....
    Pozdrav!!!!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio johanna Pogledaj poruku
    Turska.....
    Moja sestra je vodila bebu od nekih 8-9 meseci...i super su se snasli....
    Znaci ako je bilo podobno za bebu tako malu zasto nebii za dete od tri godine....
    Pozdrav!!!!
    Pa onda moze i u Egipat ili Tunis.....jeftinije je nego Turska.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vesna7 Pogledaj poruku
    Zanima me koje jos destinacije tj letovalista mogu pogledati a da je podono a dete od 3 godine (sto podrazumeva cisto more i plaze zanimacije za decu) a da nie Grcka

Hvala unapred
    Vesna
    Hm...zavisi od finansijskih mogucnosti. Ukoliko ne zelite da potrosite puno novca preporucila bih letovanje u Bugarskoj, blaza je klima, plaze su dugacke, jeftino je pa mozete sebi puno toga priustiti...

Ukoliko vam pak novac nije problem dobar izbor bi bio Kipar, Sardinija, Spanija i eventualno Turska. Licno ne bih isla sa tako malim detetom u Egipat jer su temperature preko leta nesnosne. Kada bih bila na vasem mestu odabrala bih Rodos iako je u pitanju grcko ostrvo, puno sadrzaja za decu, prelepe, dugacke plaze, divan grad za setnju...sve je po meri porodice...

Elita Alisa u zemlji čuda (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3191

Zavisi šta želite i očekujete od letovanja kao i koliko ste spremni da izdvojite para.
    Ako ćete u hotelski kompleks onda možete bilo gde. Ja sam vodila bebu od 9 meseci u Tunis u julu mesecu i apsolutno nije smetala vrućina jer smo svakako bili non stop u hladu, a beba i muž su se kupali u bazenima.
    Ako želite lepo i čisto more sa pristupačnim plažama, možete u Egipat ili Tursku. Sve ostalo je suviše daleko, a nije baš zgodno da putovanje predugo traje sa detetom od 3 godine. Doduše zavisi i od deteta.
    Ako ste prilagodljivi biće vam svuda dobro, naročito detetu. Ako ste komplikovani onda ćete teško biti zadovoljni.
    "Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto, zelene...."

Elita Alisa u zemlji čuda (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3191

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    A sto da nije Grcka???
    Verovatno se žena primila na "haos" u Grčkoj. Eno mm već koluta očima kao da je zaboravio šta znači TV kampanja....
    "Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto, zelene...."

Nov član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    A sto da nije Grcka???
    Zato sto za pare koje dajes (do sa otprilike 450 evra po smeniv smo davali, a idemo 2 smene uglavnom) dobijes jednu socijalnu varijantu, uglavnom nedovoljno prostora za stvari i tako to....recimo mislili smo da idemo na Stavros jer blizu je i tako to-al cene su za nekih 100 evra vise nego prosle godine kad smo gledali (zasto? nemam pojma). A pored toga iskreno dosadila mi Grcka malo

za Tunis se plasim da nije vruce (isli bi pocetkom avg), a i plasim se tih stomacnih virusa....

Verovatno se žena primila na "haos" u Grčkoj. Eno mm već koluta očima kao da je zaboravio šta znači TV kampanja..
    ma bravooooo.....to nije bilo pitanje pa setni na drugu temu

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 13.11.2010., 14:06
  2. Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 20:53
  3. nudisticko letovanje,najbolje letovanje?!!???!!!!!!
    Autor evropljanin u forumu Putovanja
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.07.2004., 02:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •