Nekad i sad ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Nekada su momci trazili devojke koje kuvaju bolje od mame, a danas one koje piju manje od svog tate.
Nekad su se muškarci razlikovali od devojaka tako, što su muškarci pili i pušili, danas se devojke razlikuju od muškaraca što 3 puta više piju i puše.
Zanima me ima li ovde muškarca koji bi oženio, ili još gore zasnovao porodicu sa devojkom koja 3 više pije i puši od njega ?
 
Nekada su momci trazili devojke koje kuvaju bolje od mame, a danas one koje piju manje od svog tate.
Nekad su se muškarci razlikovali od devojaka tako, što su muškarci pili i pušili, danas se devojke razlikuju od muškaraca što 3 puta više piju i puše.
Zanima me ima li ovde muškarca koji bi oženio, ili još gore zasnovao porodicu sa devojkom koja 3 više pije i puši od njega ?

Zene...imamo li kapacitet...za jos :lol:
 
Tema je odlicna.Ja cu odgovoriti,da je i to rezultat emancipacije.Ispocetka zamisljena kao oslobodjenje zene od robovanja,pretvorila se u sustu suprotnost.Danas je opet najveca zelja muskarca da ima zenu,koja ne radi,koja ga sacekuje ukusnim ruckom,sirokim osmehom,poljupcem,dok se vraca sa posla.Umesto toga..ima zenu koja ima platu,ali nema ni rucka ni osmeha.
 
Tema je odlicna.Ja cu odgovoriti,da je i to rezultat emancipacije.Ispocetka zamisljena kao oslobodjenje zene od robovanja,pretvorila se u sustu suprotnost.Danas je opet najveca zelja muskarca da ima zenu,koja ne radi,koja ga sacekuje ukusnim ruckom,sirokim osmehom,poljupcem,dok se vraca sa posla.Umesto toga..ima zenu koja ima platu,ali nema ni rucka ni osmeha.

...a ako malo porani s' posla dočekaju ga osmehom ozareni komšija i žena...:)
 
Svaka zena u mom zivotu je imala svoje mesto.Dakle i ta sto pije vise od tate i ona sto pusi 4 kutije dnevno..ali i ona kojoj su oci svetlele kada je pogledam.Svakom treba reci ono sto je i postupati sa njim kako zasluzuje.Znaci,sa svinjom svinjski,sa andjelom andjeoski...Samo na taj nacin svinja nece doci na nesto andjela..inace...ni pomisliti ne smem...:)
 
što je najcrnje, ljubavnici, muškarci koji čak i ne puše, kupuju im najskuplje i najegzotičnije i retke vrste cigara.
...ma možemo do ujutro nabrajati šta su u stanju da urade...
...to su sva ona vekovna potiskivanja društva i primera dobre žene,majke i domaćice koja su sada odbačena i označena kao retrogradna i nazadna...
...sada se forsira slobodna poslovna žena,koja može da radi što joj volja i da bude uzor ostalima...
 
Nekada su momci trazili devojke koje kuvaju bolje od mame, a danas one koje piju manje od svog tate.
Nekad su se muškarci razlikovali od devojaka tako, što su muškarci pili i pušili, danas se devojke razlikuju od muškaraca što 3 puta više piju i puše.
Zanima me ima li ovde muškarca koji bi oženio, ili još gore zasnovao porodicu sa devojkom koja 3 više pije i puši od njega ?

:roll::roll::roll::roll:
 
Nekada su momci trazili devojke koje kuvaju bolje od mame, a danas one koje piju manje od svog tate.
Nekad su se muškarci razlikovali od devojaka tako, što su muškarci pili i pušili, danas se devojke razlikuju od muškaraca što 3 puta više piju i puše.
Zanima me ima li ovde muškarca koji bi oženio, ili još gore zasnovao porodicu sa devojkom koja 3 više pije i puši od njega ?




jos ako
je tetovirana...strasno :roll:
 
Nekada su momci trazili devojke koje kuvaju bolje od mame, a danas one koje piju manje od svog tate.
Nekad su se muškarci razlikovali od devojaka tako, što su muškarci pili i pušili, danas se devojke razlikuju od muškaraca što 3 puta više piju i puše.
Zanima me ima li ovde muškarca koji bi oženio, ili još gore zasnovao porodicu sa devojkom koja 3 više pije i puši od njega ?

Daj ti nama dokaze za ovakve tvrdnje.:manikir:
 

Back
Top