Dvanaesta planeta
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dvanaesta planeta

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Dvanaesta planeta

Mislim da se ovako zove knjiga,zanima me da li neko zna gde moze da se nadje na net da se skine ili cita ova knjiga???
    I ako je neko citao neka podeli misljenje sa ostalima,kakva je i vredi li je citati?

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Podrazumevano Re: Dvanaesta planeta

Citat Original postavio zeljko612 Pogledaj poruku
    Mislim da se ovako zove knjiga,zanima me da li neko zna gde moze da se nadje na net da se skine ili cita ova knjiga???
    I ako je neko citao neka podeli misljenje sa ostalima,kakva je i vredi li je citati?
    Čitao sam...imam je.

Veoma interesantna teorija. Teorija koja je mogla da zadovolji moje traganje za karikom koja nedostaje, odnosno da mi ponudi neki odgovor.
    Zašto ovo kažem?
    Jasno je da Darvinova teorija evolucije nema uporište u praksi kada je čovek u pitanju, jer je to mnogo puta do sada naučno dokazano, ali to ne znači da evolucija kod drugih bića nije onakva kakvom ju je Darvin prikazao. Međutim, razvojni put primata, inteligentnih majmuna, se negde prekida, i onda se naglo niotkuda pojavljuje homosapiens, dok istovremeno nestaju drugi primati.
    Isto tako ni religijska priča o Adamu i Evi ne pije vode. Toliko je puna nelogičnosti i rupa da u nju više ni popovi ne veruju.

Ova knjiga (istraživanje) je učinila baš ono što je falilo da bismo se približili verovatnoj istini, učinila je da se ove dve teorije ne isključuju, nego dopunjuju.
    Tu je ujedno i razrešen fenomen stvaranja religije i Bogova kao nadnaravnih bića, gospodara i stvoritelja.

Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Čitao sam...imam je.

Veoma interesantna teorija. Teorija koja je mogla da zadovolji moje traganje za karikom koja nedostaje, odnosno da mi ponudi neki odgovor.
    Zašto ovo kažem?
    Jasno je da Darvinova teorija evolucije nema uporište u praksi kada je čovek u pitanju, jer je to mnogo puta do sada naučno dokazano, ali to ne znači da evolucija kod drugih bića nije onakva kakvom ju je Darvin prikazao. Međutim, razvojni put primata, inteligentnih majmuna, se negde prekida, i onda se naglo niotkuda pojavljuje homosapiens, dok istovremeno nestaju drugi primati.
    Isto tako ni religijska priča o Adamu i Evi ne pije vode. Toliko je puna nelogičnosti i rupa da u nju više ni popovi ne veruju.

Ova knjiga (istraživanje) je učinila baš ono što je falilo da bismo se približili verovatnoj istini, učinila je da se ove dve teorije ne isključuju, nego dopunjuju.
    Tu je ujedno i razrešen fenomen stvaranja religije i Bogova kao nadnaravnih bića, gospodara i stvoritelja.
    Drug koji mi je preporucijo knjigu kaze da je dobar ako hocu da je citam
    A po oveme tvom pisanju zvuci zanimljivo, moram da je nadjem

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Može da se nađe po knjižarama. Često je vidim. A, mislim da možeš i da je naurčiš od izdavača.

Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Može da se nađe po knjižarama. Često je vidim. A, mislim da možeš i da je naurčiš od izdavača.
    Upravo sam nasao na net gde da skinem procitao sam prve nekoliko strane(ne racunjajuci uvod) i zaprepastio se,knjiga je odlicna.Toliko toga moze da vam kaze,mada ima stvari koje nemoze.
    http://rapidshare.com/files/6534979/Zecharia_Sitchin_-_Dvanaesti_Planet.rar.html
    Evo ovde je skinite,velika je svega 9MB

Slične teme

1. DVANAESTA PLANETA
    Autor WEISHAUPT u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 01.11.2009., 21:08
  2. 12 planeta ?
    Autor goldfish u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 10.09.2006., 00:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu