Lajm: Moratinos možda otkaže konferenciju u Sarajevu

Halix

Elita
Poruka
16.206
Lajm: Moratinos možda otkaže konferenciju u Sarajevu

FoNet | 07. 05. 2010. - 20:16h | Foto: AFP

Ministar inostranih poslova Španije Migel Anhel Moratinos nalazi se pred dilemom da li da otkaže konferenciju u Sarajevu ili da pristane na scenario u kojem je moguća propast ovog sastanka, prenosi danas Lajm.

U Sarajevu se 2. juna održava konferencija država Evropske unije i Zapadnog Balkana, podseća Lajm.




Moratinos se suočava sa pitanjem da li da otkaže ovu konferenciju i pristane na scenario koji može da rezultira i propašću Sarajevskog samita.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/188308/Lajm-Moratinos-mozda-otkaze-konferenciju-u-Sarajevu

Sta li ce da bidne.....:think:
 
zasto?
sto mislis sto ce tim sastankom biti rijeseno ili dogovoreno?
dogovaraju se bezimeni, obicni gradani...u cije ime, koga predstavljaju?
sto ili cega dobroga takav sastanak uopce moze donijeti?

ako bih ih ja dovukao, onda bi dosli pod imenom. i potpisali bi ono sto vecina usaglasi. a da li ce se toga pridrzavati ili ne, to bi kasnije videli. imali bi sansu i da ne potpisu, ali onda bi im zavrnuo svaku pomoc pa....
 
da sam na njegovm mestu, ja bih neke uhvatio za usi i vukao ih do sarajeva... ali nije demokratski

e, tada bi nesto i moglo biti od toga...
ali ovako...iako mozda mala satfiskacija za Kosovo :think:
Да би такви састанци вредели,треба да понудите нешто.С обзиром да би ваши политичари само да отимају,могу да се међусобно изљубе а и ви с њима.Место састанка договорите по жељи.
 
Koja je svrha tih sastanaka uopšte? :dontunderstand:
Malo reklame i pokazivanja, reč-dve, klopa, piće i ajmo kući pa se vidimo sledeći put

Хоће да сломе Србе у БиХ! Али тврд смо ми орах неће лако! Ми Срби у Р. Српској не лижемо дупе европски курајберим и америчком олошу, све им кажемо у очи, да лажу да краду, итд. Ми се и пред великим измакнемо али уздигнуте главе! Увијек покажемо зубе! А у Србији сви стрепе шта ће да каже тамо неки Серж! Јер, збиља напредак Србије зависи од њега, ма немој! Њен напредак зависи само од Срба, од тога како размишљамо! Један је њемачки генерал након другог свјетског рата рекао окупљеном народу: "Њемача ће се једино опоравити ако сваки Њемац буде мислио тако да судбина Њемачке зависи само од њега! Е то је рецеп и за наш проблем!!!:rtfm::bye:
 
ako bih ih ja dovukao, onda bi dosli pod imenom. i potpisali bi ono sto vecina usaglasi. a da li ce se toga pridrzavati ili ne, to bi kasnije videli. imali bi sansu i da ne potpisu, ali onda bi im zavrnuo svaku pomoc pa....

Јаој..... ај само немој више написмено да "размишљаш" - загореће ти и кикирики и семенке...:cool:
 
da sam na njegovm mestu, ja bih neke uhvatio za usi i vukao ih do sarajeva... ali nije demokratski

ako bih ih ja dovukao, onda bi dosli pod imenom. i potpisali bi ono sto vecina usaglasi. a da li ce se toga pridrzavati ili ne, to bi kasnije videli. imali bi sansu i da ne potpisu, ali onda bi im zavrnuo svaku pomoc pa....

Да си на његовом месту, ти би ово, ти би оно, велика неправда што те нико ништа не пита. :(
 

Back
Top