Edukativni materijal
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Edukativni materijal

Primećen član srbijadamus (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Edukativni materijal

Zelim da se zahvalim clanovima ovog dosta frekventnog foruma.Odusevila me je neposrednost ,talenat i strucnost pojedinih majstora sa ovog foruma.Neverovatno je da je vecina vas ucila svoj zanata kroz rad i to na nizu gresaka ,putem logicke dedukcije itd.
    Elem mnogi zahvaljujuci meni prate ovaj forum .I neki su me zamolili da im iz Srbije posaljem edukativni materijal u lepu i modernu Evropu *da su pojedine clanice sa foruma u Evropi zaradjivale bi od 30 do 50 eura na sat ).
    edukativni materijal koji je pozeljan je osnove izrade torti na dvd (ima neki dvd u izdanju lista debeli ali srecni ne znam kakvog je kvaliteteta)
    Dalje osnove ukrasavanja
    2 d slike
    Ukrasavanje sa slagom
    Upotreba kompresora
    3d torte
    Sa nadom da ce te pomoci unapred zahvalan
    Pozeljno je da sve bude na Srpskom ali ni drugi jezici nisu iskljuceni

vera_mk nije na forumu
    Doci ce vreme kada pametni zacute, budale progovore, a fukara se obogati - I.Andric
    Aktivan član vera_mk (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Edukativni materijal

Takav materijal na DVD nisam srela dosad osim HRANA I VINO ili DEBELI ALI SRECNI sto je ista stvar, razlikuje se sto je prvo na makedonskom, a drugo na srpskom, ali sve je MEDFOKUS produkcija.Mogu ti reci da su dvd izdanja super, posao odradjen profesionalno do kraja i neko sto nikada nije usao u kuhinju mogao bi da nesto odradi na osnovu snimaka.
    Ako pronadjes nesto drugo, a ti javi i nama i mi smo zainteresovani za takav materijal.

Slične teme

1. Edukativni filmovi za odrasle
    Autor 111111 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 24.06.2011., 20:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •