Kilaza, vezbe, a posle i teretana...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kilaza, vezbe, a posle i teretana...

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Kilaza, vezbe, a posle i teretana...

E ovako,
    Ja imam 15 godina, visok sam 183cm, i imam 82kg. Moji drugari oko mene su uveliko poceli da vezbaju i da se bilduju dok sam ja sve vreme bio na kompu. Odlucio sam da batalim sve to i krenem sa zdravijim zivotom.
    1. Koliko treba da skinem kila?? ja mislim da bi 7 bilo ok, s obzirom da moji vrsnjaci imaju po 70 kg...
    2. Hocu da krenem da vezbam kod kuce (trbusnjake, ledjnjake, bicepse, tricepse, grudne misice, itd...) pa mi treba savet koliko od svega? Vezbao bih svaki dan!
    Imam tegove od 3kg(jel to ok?)
    Naravno sve vezbe bi bile propracene trcanjem 3km na dan (imam traku za trcanje pa mi nije cimanje)
    3. Sta vi mislite ako bih radio sve ovo svaki dan jednu punu godinu(NE ODUSTAJEM )
    da li bi mogao sa 16.5 godina da krenem u teretanu??

Hvala unapred!!

Obećava
    Učlanjen
    02.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Podrazumevano Re: Kilaza, vezbe, a posle i teretana...

Citat Original postavio REDizBLU Pogledaj poruku
    E ovako,
    Ja imam 15 godina, visok sam 183cm, i imam 82kg. Moji drugari oko mene su uveliko poceli da vezbaju i da se bilduju dok sam ja sve vreme bio na kompu. Odlucio sam da batalim sve to i krenem sa zdravijim zivotom.
    1. Koliko treba da skinem kila?? ja mislim da bi 7 bilo ok, s obzirom da moji vrsnjaci imaju po 70 kg...
    2. Hocu da krenem da vezbam kod kuce (trbusnjake, ledjnjake, bicepse, tricepse, grudne misice, itd...) pa mi treba savet koliko od svega? Vezbao bih svaki dan!
    Naravno sve vezbe bi bile propracene trcanjem 3km na dan (imam traku za trcanje pa mi nije cimanje)
    3. Sta vi mislite ako bih radio sve ovo svaki dan jednu punu godinu(NE ODUSTAJEM )

Hvala unapred!!
    ma sve moze ako si uporan...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Uzmi konopac za preskakanje..ako imas bajs to isto za skidanje..a polako ako nemas odmah snage za zgibove nabaci vratilo..tocak za trbusnjake i sklekere to ti je dovoljno dok se ne sredis za teretanu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Obećava Ommmmm (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Uzmi konopac za preskakanje..
    Mojne konopac dok ne skines visak kilograma...zbog opterecenja zglobova,ligamenta itd.

http://www.exyu-fitness.com/ a na ovom sajtu imas detaljne odgovore na sva pitanja vezana za skidanje kilograma i trening

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ommmmm Pogledaj poruku
    Mojne konopac dok ne skines visak kilograma...zbog opterecenja zglobova,ligamenta itd.

http://www.exyu-fitness.com/ a na ovom sajtu imas detaljne odgovore na sva pitanja vezana za skidanje kilograma i trening
    HVALA!!!

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

Citat Original postavio REDizBLU Pogledaj poruku
    E ovako,

Hvala unapred!!
    Kao prvo - doručak, ručak, večera što ti majka spremi
    Užina, ne u meku!
    Pauze izmedju učenja, gledanja u monitor i ekran - trčanje, roleri, basket ... šta god ...
    Ako je jedini alat koji posedujete čekić, svaki problem ćete posmatrati kao ekser.

Slične teme

1. Vezbe sa tegovima ili vezbe bez tegova?
    Autor maja83 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 20.06.2009., 21:02
  2. kilaza...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 07.08.2007., 18:58
  3. Trudnoća i kilaža
    Autor Debela Berta u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 14.06.2006., 22:30
  4. Teretana, fitness, vežbe ..