dvoje dece, dve vage

skorpija/vaga

Zainteresovan član
Poruka
102
da li mi neko moze reci, ko se iole razume malo u astrologiju, kakva su deca i u sta rastu dve vage...
sin mi je vaga/bik, a cerka vaga/blizanac...

mislila sam nesto uopsteno posto znam da za je za njihovu natalnu kartu jos rano..

hvala unapred
 
Pa prvenstveno tesko da cete imati neke velike probleme sa decom Vagama.Mozda probleme u vidu neodlucnosti,zato im od pocetka ulivajte sklonost odlukama...Obicno su to jako fina,umiljata,umetnosti okrenuta i vaspitana deca,a verujem da Vi kao podznak Vaga necete propustiti da ih naucite bontonu:)
Sto se tice sina koji je Vaga/Bik,pa on moze biti tvrdoglav,preterano uzivati u lepim stvarima tipa hrana(bazite da ne bude bucko),crtacima i slicno pa ce tako zapostavljati domace zadatke i druge obaveze - dakle ucvrstite mu radne navike.I Bikom i Vagom vlada Venera,planeta ljubavi,lepote i hedonizma,tako da ne bi bila neobicna ni njegova sklonost umetnosti,a ni kuvanju jer Bik voli kucu i dobru hranu,a Vaga je pravi umetnik u ukusima i postavljanju stolova.A kako je Bik zemljani znak i voli da gradi,radi sa zemljom,nekretninama,uopste voli materijalnu sigurnost,mozda bi za ovo dete najbolje bilo da bude arhitekta - spojice lepotu Vage i graditeljstvo tj. stvaralastvo Bika.Pustite ga ipak naravno da sam odluci.Kad se jednom bude zaljubio,devojku ce tretirati kao princezu,iako su Vage sarmeri i jako flertuju,ipak vole da rade sve u paru,a Bik kad jednom raspozna pravu devojku,ne ispusta je.Nemojte sina nikad javno grditi,to ce biti neprijatno Vagi u njemu,ali Bik u njemu vam to javno ponizenje nikad nece oprostiti.Ako bas morate,onda mu strogim glasom sapnite na uvo sta je skrivio.I Vaga i Bik imaju sklonost lenjosti,cuvajte ga od toga,dajte ga na sport,ali mu prepustite da ga sam izabere,makar i promenio nekoliko sportova.
Cerka kao Vaga/Blizanac bice slatka,mala brbljivica koja ce se svojim sarmom izvlaciti iz svih situacija.Necete moci u kucu da je uterate,a ni sa telefona da je skinete, jer Vage obozavaju drustvo i sve vrste dogadjanja,a Blizanci vode glavnu rec u svim informacijama,tracevima,pricama,dakle najverovatnije ce biti centar svake zabave i dosta duhovita.Za cerkicu bi bilo idealno da bude filolog,neki lep jezik(njima vlada Merkur vladar Blizanaca) bi joj sigurno dobro isao od ruke ili eventualno neki rad sa knjigama-npr. ako bude umela lepo da crta,onda bi mogla ilustrovati knjige,tako spaja lepo crtanje(Vaga) sa knjigama,pricama(Blizanci).Takodje rad u PR,kao menadzer,promoter i slicno mislim da bi joj dobro moglo ici.A nije iskljuceno ni novinarstvo,Blizanci obozavaju infomacije,a Vage pravdu.Ona bi bila i dobar advokat.Naravno kad poraste jasno ce vam staviti na znanje sta hoce da bude navodeci vam hiljadu razloga zasto je njen izbor dobar.Plasim se ipak da ce decake dosta vrteti oko prsta i lako menjati,decko koji bi joj zadrzao paznju mora biti pre svega interesantan,potom inteligentan i privlacan,a i da zna kako da zadovolji svu njenu potrebu za izlascima,desavanjima,a da je pritom iskontrolise i zadrzi uz sebe.Sin ce biti "kucevniji"tip od cerke...Verujem da ce se njih dvoje odlicno slagati,osim u momentima kada sin kao pravi Bik u podznaku ne bude tvrdoglav u vezi necega,a ona zapeni braneci svoj stav,pri tom galameci kao pravi Blizanac.Onda tu sva diplomaticnost i umiljatost koju imaju oboje kao Vage,jednostavno iscezava:)Tu je vas red da ih smirite sto cete kao jedna prava Skorpija/Vaga to uvek uraditi strogo,a neprimetno.
Naravno sve ovo je uopstena prica,jer nista tacno i precizno ne moze da se kaze bez njihovih natalnih karata.Eto toliko! :D Pozdrav!
 
A da! Nije iskljuceno i da ce vam sin prelepo pevati,Vaga obozava svaku umetnost,a Bik vlada poljem grla i glasa,tako da cak ni Muzicka akdemija-solo pevanje za njega ne bi bila novost.Njegov dobar sluh i glas utvrdice se vec u osnovnoj skoli u skolskom horu,pa ako ima izglede za buducnost u pevanju,dajte ga u nizu muzicku...Naravno sve to ako i on sam hoce,inace ce se inatiti do beskonacnosti ako ga budete terali na nesto sto nece...
 
skorpija/vaga:
da li mi neko moze reci, ko se iole razume malo u astrologiju, kakva su deca i u sta rastu dve vage...
sin mi je vaga/bik, a cerka vaga/blizanac...

mislila sam nesto uopsteno posto znam da za je za njihovu natalnu kartu jos rano..

hvala unapred
Ja cu ti njbolje reci...Ja sam isto "sin" vaga-jarc a moja sestra je vaga-vaga i izrasli smo su super decu s tim sto sam ja miran a ona je nemirna u svakom pogledu :D
 

Back
Top