ORCA-sramota za zastitu zivotinja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: ORCA-sramota za zastitu zivotinja

Zainteresovan član sanja293 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano ORCA-sramota za zastitu zivotinja

Prvo procitajte tekst:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/116461/Zoran+Nikoli%C4%87%3A+Niko+me+ne+obilazi+i+ne+nudi+pomo%C4%87.html

Ovaj Elvir ja ne znam vise kako ga nije sramota da ovakve stvari izgovara.Cinjenica je da se ORCA za vreme vlasti Bogdanovica u Beogradu nakrala para za koje nista nisu uradili za napustene zivotinje vec za sebe same.Covek koji u vreme kada je prihvacen CNR propagira idalje eutanaziju 70% pasa je sramota.Zbog njegovih izjava vecina ljudi nas ostale ljude koji se stvarno bave napustenim zivotinjama dozivljava kao lopove i neradnike.Ja mislim da je vise dosta tekstova po novinama ovog prevaranta,sta vi mislite?

Zainteresovan član Maja195 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: ORCA-sramota za zastitu zivotinja

ORCA iliti Elvir, svejedno je, je najveca propast zastite zivotinja u Srbiji. Po ko zna koji put vidimo da najvise prostora u medijima imaju upravo oni koji ne rade nista za velike pare i koji, ruku na srce, sabotiraju rad ljudi koji se ubise da urade nesto. Elvirov argument da je broj pasa u Beogradu povecan u zadnje 2 godine je to sto je broj trovanja pasa porastao za 70%?!?! Pa ko je ovde lud? To nije dokaz porasta broja pasa vec eskalacije svih oblika nasilja u nasoj zemlji gde ljudi sve vise uzimaju pravdu u svoje ruke i odlucuju samoinicijativno o tudjim zivotima mimo zakona. Pominje Rumuniju koja za pocetak ima stanovnika koliko je imala cela bivsa SFRJ i prica o ogromnom broju napustenih zivotinja u Rumuniji i sledeci njihov primer poziva na eutanaziju!!!
    Lepo se videlo kako je ubijanje pasa dalo rezultata do pre nekoliko godina i u nasoj zemlji.

Da li je moguce da predsednik jedne "organizacije" ciji je slogan "Budi covek prema zivotinjama" i dalje ima najvise prostora u medijima i lupa ovakve gluposti.
    Kako vas bre vise nije sramota da sabotirate sve zivo, da podrzavate protest protiv nasilja nad zivotinjama tako sto u isto vreme imate skup povodom Dana planete?!?!?!

O kakvoj edukaciji ORCA prica? Koga ste edukovali za ovu deceniju pa imamo 70% vise trovanja, sakacenje pasa i macaka, ubijanje? Nikoga, odgovor se namece, a milione ste podelili izmedju sebe i platili fensi kancelarije.
    Bruko jedna!!!

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Mislim da su zivotinje ovde potpuno nezasticene.
    Bas gledam neke emisije na Animal Planetu o zastiti zivotinja u USA.Svaka im cast.
    Politicari su sljam.

Domaćin yagi (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    483

Псе луталице под хитно склонити са улица.

На било који начин.
    ако си сељанка, буди сељанка, да не би била сељанка

Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Nije me interesovalo ko sta voli da jede nego ORCA prema tome drzite se teme...

Zainteresovan član Maja195 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Dosta vise sa gadostima o jelima od pasa, macaka i slicno. To niti je normalno niti je tema.

Domaćin yagi (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    483

Ок, тема...то назови удружење би требало забранити, јер добијају паре а не раде ништа.

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Citat Original postavio yagi Pogledaj poruku
    Ок, тема...то назови удружење би требало забранити, јер добијају паре а не раде ништа.
    Aj' da se složimo! Mada je od osnivanja, tamo krajem 2000. i u 2001. bilo nekih finih ideja u Orki, ali u međuvremenu su stvari skroz uprskali...

Domaćin yagi (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    483

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Aj' da se složimo! Mada je od osnivanja, tamo krajem 2000. i u 2001. bilo nekih finih ideja u Orki, ali u međuvremenu su stvari skroz uprskali...
    Па чим дођу у додир са новцем, све идеје одлазе у други план.

Iskusan joiv (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    136

Samo pre nego pocnem sa temom da pitam nesto zanima me, Maja i Sanja jel si ti jedna te ista osoba? Cini mi se tako po tvojim postovima? A sad sto se teme tice, onog momenta kada bi se i kod nas uredile i napravile neke org. kao sto su animal police, i jedna jaka strana tj. privatna kuca iliti azil za napustene zivotinje, i ORCA bi morala da povede racuna sta ce i kako ce raditi. Mozda i gresim ali slucajevi konkurencije su se do sada pokazali kao dobri podsticaji za poboljsanje rada mnogih organizacija.
    Ne mozes biti ono sto nisi, niti pobeci od onog sto si

Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio joiv Pogledaj poruku
    Samo pre nego pocnem sa temom da pitam nesto zanima me, Maja i Sanja jel si ti jedna te ista osoba? Cini mi se tako po tvojim postovima? A sad sto se teme tice, onog momenta kada bi se i kod nas uredile i napravile neke org. kao sto su animal police, i jedna jaka strana tj. privatna kuca iliti azil za napustene zivotinje, i ORCA bi morala da povede racuna sta ce i kako ce raditi. Mozda i gresim ali slucajevi konkurencije su se do sada pokazali kao dobri podsticaji za poboljsanje rada mnogih organizacija.
    Nismo ista osoba mi smo nerazdvojene drugarice koje dosta stvari rade zajedno

Sto se ORCA tice oni su mozda na pocetku bili ok,ali smo ja i maja195 bile njihovi clanovi koje iako smo im rekli da im za sve poslove stojimo na raspolaganju,nizasta nas nikad nisu pozvali...Davali su stand drugim drustvima na koriscenje.Sada kada je bio protest zbog Mile oni su u isto vreme organizovali edukativni stand (25.4.2010) u vreme protesta.Meni to licno lici na klasicnu sabotazu,jer su sada besni sto je Djilas provalio sta zapravo oni rade pa ne dobijaju pare

Buduća legenda Microwave (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio sanja293 Pogledaj poruku
    Prvo procitajte tekst:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/116461/Zoran+Nikoli%C4%87%3A+Niko+me+ne+obilazi+i+ne+nudi+pomo%C4%87.html

Ovaj Elvir ja ne znam vise kako ga nije sramota da ovakve stvari izgovara.Cinjenica je da se ORCA za vreme vlasti Bogdanovica u Beogradu nakrala para za koje nista nisu uradili za napustene zivotinje vec za sebe same.Covek koji u vreme kada je prihvacen CNR propagira idalje eutanaziju 70% pasa je sramota.Zbog njegovih izjava vecina ljudi nas ostale ljude koji se stvarno bave napustenim zivotinjama dozivljava kao lopove i neradnike.Ja mislim da je vise dosta tekstova po novinama ovog prevaranta,sta vi mislite?
    Evo pročitao... pa zar nisi ti baš tvrdila da lutalice ne napadaju ljude? Kako sad samo u Bg preko 1.000napada godišnje? Ah da...to su ovi mrzitelji životinja koji te napade provociraju. Pa i ova studentkinja Sonja...sigurno je neka zlostavljačica životinja u pitanju. Jel je još uvek nije niko poslao da se leči od kinofobije?

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Sanja, Majo, ne znam kad ste, u kom periodu bile učlanjene, ali negde 2002-'03. je bila neka reorganizacija i tad se Orka podelila na timove/radne grupe, prilikom učlanjenja/plaćanja članarine odabereš radnu grupu u kojoj ćeš da se angažuješ i angažuješ se. Recimo, ja sam dobar deo 2004. provela u stacionaru na Internoj, na sterilizacijama. Čini mi se da je nekako u tom periodu krenulo sve nizbrdo, ljudi koji veruju u te stvari su počeli masovno da napuštaju organizaciju jer su "pročitali" Elvira i Natašu, sve je više posla iz nekih konkretnih akcija padalo na njih dvoje i na neiskusne, nove volontere a onda su se i preorijentisali samo na teoretski deo posla a onaj praktični, tipa sterilizacija i nekog ozbiljnijeg angažovanja oko udomljavanja, jednostavno prestali da rade. To je ujedno bio i razlog da još neki članovi izađu, npr. CicaBG bivša volonterka u Orki to navodi kao glavni razlog svog prelaska u ARC.

Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio Microwave Pogledaj poruku
    Evo pročitao... pa zar nisi ti baš tvrdila da lutalice ne napadaju ljude? Kako sad samo u Bg preko 1.000napada godišnje? Ah da...to su ovi mrzitelji životinja koji te napade provociraju. Pa i ova studentkinja Sonja...sigurno je neka zlostavljačica životinja u pitanju. Jel je još uvek nije niko poslao da se leči od kinofobije?
    Mi ljubitelji jako dobro znamo da su to gluposti zato sam i rekla da se obavezno procita tekst. Hoces da mi kazes da psi kidaju ljude s obzirom da je napadnuta jedna osoba 2009. godine? Ne razumes kako funkcionise situacija u Beogradu ali to je izolovan slucaj. Ako si procitao tekst to je jedini slucaj vezano za lutalice. A sto se tice majke sa detetom kod obdanista, psi su lajali na zenu ali niko nije ujeden niti bilo sta slicno i psi su odmah istog dana sklonjeni.
    A upravo to za 1000 slucajeva je Elvirova laz da bi izvukao pare od grada, upravo sam i htela da to bude jasno. A kako ti je promaklo onda da je 90% ujeda od vlasnickih pasa ( rekao lekar Infektivne klinike u Beogradu)?

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Mi ljubitelji jako dobro znamo da su to gluposti zato sam i rekla da se obavezno procita tekst. Hoces da mi kazes da psi kidaju ljude s obzirom da je napadnuta jedna osoba 2009. godine? Ne razumes kako funkcionise situacija u Beogradu ali to je izolovan slucaj. Ako si procitao tekst to je jedini slucaj vezano za lutalice. A sto se tice majke sa detetom kod obdanista, psi su lajali na zenu ali niko nije ujeden niti bilo sta slicno i psi su odmah istog dana sklonjeni.
    A upravo to za 1000 slucajeva je Elvirova laz da bi izvukao pare od grada, upravo sam i htela da to bude jasno. A kako ti je promaklo onda da je 90% ujeda od vlasnickih pasa ( rekao lekar Infektivne klinike u Beogradu)?
    Sanja, stvarno je glupo da se ubeđujemo...svi smo svesni da postoje ujedljivi psi i da na 1.000 dobrica samo jedan takav...eto problema za nekog. Nek je to i bivši vlasnički pas...našao se na ulici iz ko zna kog razloga...možda je i pobegao vlasniku...ali može da napravi belaj. Ne znam kako stoje stvari u Bg...uvek sam pisao za situaciju u Nišu...previše se namnožilo lutalica. Ima ih svuda. Ne možemo da očekujemo od svakog deteta da bude edukovano, da nema strah, da neće nekoj kuci koja je krenula na njegovu užinu reći "marš".
    Nije meni promaklo ništa, pa ni broj tužbi u Nišu. Vlasnički psi imaju gazdu koji je odgovoran. Ovde je reč o psima koji nemaju gazdu...nek ih je i 10% pa je to 100 napada.
    A ovamo se pominju nekakvi milioni koje su uzimala društva za rešavanje problema. Sami govorite o zloupotrebama a čudite se zašto su ljudi kivni.

Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Sanja, stvarno je glupo da se ubeđujemo...svi smo svesni da postoje ujedljivi psi i da na 1.000 dobrica samo jedan takav...eto problema za nekog. Nek je to i bivši vlasnički pas...našao se na ulici iz ko zna kog razloga...možda je i pobegao vlasniku...ali može da napravi belaj. Ne znam kako stoje stvari u Bg...uvek sam pisao za situaciju u Nišu...previše se namnožilo lutalica. Ima ih svuda. Ne možemo da očekujemo od svakog deteta da bude edukovano, da nema strah, da neće nekoj kuci koja je krenula na njegovu užinu reći "marš".
    Nije meni promaklo ništa, pa ni broj tužbi u Nišu. Vlasnički psi imaju gazdu koji je odgovoran. Ovde je reč o psima koji nemaju gazdu...nek ih je i 10% pa je to 100 napada.
    A ovamo se pominju nekakvi milioni koje su uzimala društva za rešavanje problema. Sami govorite o zloupotrebama a čudite se zašto su ljudi kivni.
    Slazem se ja apsolutno sa tobom da takvi problematicni psi moraju da se sklone sa ulice i razumem sto su ljudi kivni ali smo i mi kao ljubitelji zivotija takodje kivni na ORCU zbog lose slike koju oni o svim zastiarima plasiraju u javnosti.
    U Beogradu je broj napada lutalica opao za 11% (od pocetka ove godine) od kada radi gradski azil u kome se sterilisu psi i isti efekat ce se postici i u Nisu ako izvrsite pritisak na vlasti da napokon primene zakon i krenu sa CNR programom.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Slazem se ja apsolutno sa tobom da takvi problematicni psi moraju da se sklone sa ulice i razumem sto su ljudi kivni ali smo i mi kao ljubitelji zivotija takodje kivni na ORCU zbog lose slike koju oni o svim zastiarima plasiraju u javnosti.
    U Beogradu je broj napada lutalica opao za 11% (od pocetka ove godine) od kada radi gradski azil u kome se sterilisu psi i isti efekat ce se postici i u Nisu ako izvrsite pritisak na vlasti da napokon primene zakon i krenu sa CNR programom.
    Verujem da će zadnji događaji pokrenuti i Niš sa mrtve tačke. Jedino je žalosno što nekom mora da smrkne, da bi drugom svanulo. A nadam se da će se otkriti i gde su te pare o kojima pričate. Mnogo je moguće da i Niš ima neku svoju Orku. A što se tiče pritiska...nema šanse da to pokrenu građani...previše je problema da bi se još i time baktali. Pa njih niko ne konstatuje kad danima štrajkuju zbog egzistencije, ratnih dnevnica, lopovluka oko privatizacije...gladan sitom ne veruje.

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

ne,nego kada psi laju na njih oni vichu "napala me dzukela" ili jos gore(a veruj mi bilo je pacijenata) "ujela me dzukela"
    ja bila svedok ovde u kraju
    psi koji se vuku sa decom iz kraja,deca ih gnjave i chuvaju.....vec 3 godine
    par puta se desilo da vidim kako ti psi stoje i laju
    nekad na coveka,nekad samo u pravcu te neke osobe(sto je posebno zanimljivo za videti)
    posle toga sledi citav govor kako su to agresivne besne dzukele koje tako napadaju i ugrozavaju jadne ljude,mos misliti
    takodje se desavfalo da psi napadaju tockove automobila i ljudi reaguju kao da su odgrizli nekome nogu

ima jedna kuja koja je strasno plasljiva
    okotila se i bilo je 4 steneta...ostala su dva...i jedna zenka iz prvog legla
    kuja se ponovo parila relativno skoro,pa su je komsinica i komsija jedva uhvatili da je odvedu na sterilizaciju
    posto je strasno plasljiva,prilikom hvatanja je ujela komsinicu...i to dooobro je capila,motala zena tetanus da primi
    odmah se javise pametnjakovici sa izjavama kako kuja sigurno ima besnilo cim hoce da ujede

ajde objasni im zasto je ujela
    znaci pas koji nikada nikome ne prilazi jer se zaista jako puno plasi
    oni su je navatali tako sto su je zatvorili u kutiju u kojoj je spavala i zgrabili je...sreca pa su uspeli,jer je prosli put uspela da im zbrise

takodje tu su i oni pametnjakovici koje ujede vlasnicki pas a oni kazu da je lutalica,da bi uzeli pare
    ko onaj lik koga je ujeo pas dok je razdvajao njegovog psa i tog sto ga je ujeo,koji je takodje vlasnicki..lik lepo rekao da ga je lutalica napala i ujela i tuzio je grad

takvih slucajeva koliko hoces

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

upravo tako

Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

niko ne kaze da nema agresivnih pasa
    niti da treba da ostanu na ulici

ali besna rulja ne kapira da se problem lutalica ne moze efikasno resiti tako sto se lunjare ubijaju a ljudi i dalje pse i macke izbacuju na ulicu

izvinjavam se na off-u

Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Sanja, Majo, ne znam kad ste, u kom periodu bile učlanjene, ali negde 2002-'03. je bila neka reorganizacija i tad se Orka podelila na timove/radne grupe, prilikom učlanjenja/plaćanja članarine odabereš radnu grupu u kojoj ćeš da se angažuješ i angažuješ se. Recimo, ja sam dobar deo 2004. provela u stacionaru na Internoj, na sterilizacijama. Čini mi se da je nekako u tom periodu krenulo sve nizbrdo, ljudi koji veruju u te stvari su počeli masovno da napuštaju organizaciju jer su "pročitali" Elvira i Natašu, sve je više posla iz nekih konkretnih akcija padalo na njih dvoje i na neiskusne, nove volontere a onda su se i preorijentisali samo na teoretski deo posla a onaj praktični, tipa sterilizacija i nekog ozbiljnijeg angažovanja oko udomljavanja, jednostavno prestali da rade. To je ujedno bio i razlog da još neki članovi izađu, npr. CicaBG bivša volonterka u Orki to navodi kao glavni razlog svog prelaska u ARC.
    Mi smo se uclanile 2006 tada su oni vec bili na terazijama,rekle smo im da cemo raditi volonterski sta god treba ali nikad im nizasta nismo trebali.Takodje sam cula da su te zime Elvir i Natasa pili kafu u Ruskom caru dok su volonteri se smrzavali na standu sa sve kucama i macama.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio Tsuymish Pogledaj poruku

ali besna rulja ne kapira da se problem lutalica ne moze efikasno resiti tako sto se lunjare ubijaju a ljudi i dalje pse i macke izbacuju na ulicu

izvinjavam se na off-u
    Tsu, mene je baš i isprovocirala takva tvrdnja da ne postoje agresivni psi, da se uključim u raspravu. Kao što ću uvek da napadnem ove što tvrde da je najbolje rešenje autanazija svih lutalica. Pogotovo kad znamo kako su to radili...kolcima i lopatama.
    Samo ne treba biti isključiv. Ima svakakvih ljudi i svakakvih pasa. I nije baš ceo narod rulja...videli smo kako narod Srbije reaguje kad su bili slučajevi vešanja u onom selu i sa kerušom. A ako ima ljudi koji hoće na prevaru da naplate od grada...to nek ide njima na savest. Kao i ovima što koriste društva zarad zgrtanja para. Pa kad može neko da zloupotrebi bolest kao rak radi bogaćenja, ovi drugi su male bebe.

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

ne,nego kada psi laju na njih oni vichu "napala me dzukela" ili jos gore(a veruj mi bilo je pacijenata) "ujela me dzukela"
    ja bila svedok ovde u kraju
    psi koji se vuku sa decom iz kraja,deca ih gnjave i chuvaju.....vec 3 godine
    par puta se desilo da vidim kako ti psi stoje i laju
    nekad na coveka,nekad samo u pravcu te neke osobe(sto je posebno zanimljivo za videti)
    posle toga sledi citav govor kako su to agresivne besne dzukele koje tako napadaju i ugrozavaju jadne ljude,mos misliti
    takodje se desavfalo da psi napadaju tockove automobila i ljudi reaguju kao da su odgrizli nekome nogu

ima jedna kuja koja je strasno plasljiva
    okotila se i bilo je 4 steneta...ostala su dva...i jedna zenka iz prvog legla
    kuja se ponovo parila relativno skoro,pa su je komsinica i komsija jedva uhvatili da je odvedu na sterilizaciju
    posto je strasno plasljiva,prilikom hvatanja je ujela komsinicu...i to dooobro je capila,motala zena tetanus da primi
    odmah se javise pametnjakovici sa izjavama kako kuja sigurno ima besnilo cim hoce da ujede

ajde objasni im zasto je ujela
    znaci pas koji nikada nikome ne prilazi jer se zaista jako puno plasi
    oni su je navatali tako sto su je zatvorili u kutiju u kojoj je spavala i zgrabili je...sreca pa su uspeli,jer je prosli put uspela da im zbrise

takodje tu su i oni pametnjakovici koje ujede vlasnicki pas a oni kazu da je lutalica,da bi uzeli pare
    ko onaj lik koga je ujeo pas dok je razdvajao njegovog psa i tog sto ga je ujeo,koji je takodje vlasnicki..lik lepo rekao da ga je lutalica napala i ujela i tuzio je grad

takvih slucajeva koliko hoces

izvinjavam se na off-u
    Mogu samo da potpišem.
    http://sites.google.com/site/zvezdaraforest

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

A ako ima ljudi koji hoće na prevaru da naplate od grada...to nek ide njima na savest.
    Prvo, te pare se odvojene za lažne tužbe umesto za nešto drugo, daleko korisnije.
    Drugo, na taj način se ionako preopterećen sudski sistem još više opterećuje.
    Treće, stvara se atmosfera panike i straha u narodu, koja osim što nepovoljno deluje na zdravlje, takođe i dovodi do povećanja incidenata sa psima.

Odnosno, da je samo njima na savest i bez drugih posledica, pa i da prođe, ali je reč o problemu koji ima složene i dalekosežne posledice.
    http://sites.google.com/site/zvezdaraforest

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio Caliburn Pogledaj poruku
    Prvo, te pare se odvojene za lažne tužbe umesto za nešto drugo, daleko korisnije.
    Drugo, na taj način se ionako preopterećen sudski sistem još više opterećuje.
    Treće, stvara se atmosfera panike i straha u narodu, koja osim što nepovoljno deluje na zdravlje, takođe i dovodi do povećanja incidenata sa psima.

Odnosno, da je samo njima na savest i bez drugih posledica, pa i da prođe, ali je reč o problemu koji ima složene i dalekosežne posledice.
    Dobro, a što se meni brecaš? Niti imam nešto sa tim, niti ih branim. Ako ti je merak da se svađaš, samo reci...mogu da ti ispunim želju. Al ne znam koja je poenta...šta si se zakačio za mene.

Slične teme

1. Organizacija za zastitu zivotinja...
    Autor Hold It Against Me u forumu Svet životinja
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 12.01.2010., 13:42
  2. Orca
    Autor Zefirra u forumu Svet životinja
    Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 13.07.2009., 13:30
  3. Udruženje za zaštitu životinja i razvoj građanske svesti "Feniks"
    Autor teqilasunrise u forumu Svet životinja
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 07.07.2009., 21:44
  4. Zasto Drustva za zastitu zivotinja ne zele saradnju?
    Autor crnamrlja u forumu Svet životinja
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.11.2006., 23:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •