Зашто нас не зову на параду у Москву,сасвим јасно!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Русија је стајала уз Србију све године ,молила да српски народ сам себе не назива злочинцима,да не изручује своје хероје ,да не пада на колена!
Србија је урадила супротно зарад запада и одлучности да настави пут запада,да понизи себе.

Елем,Ненад је недавно назвао комплетан српски народ фашистима који су протеривалии депортовали хрватско и муслиманско становништво из Србије итд..


Због оваквих као он Србија не иде на параду у Москву и ако су Срби били антифашисти ,колико смо само партизана ,колико партизанских комесара су били Срби.99% партизана и антифашиста су били српске националости,

Сетимо се Саве Ковачевића,Раде Кончар ,колико другарица партизанки ,сетимо се АФЖ.Све су то драги моји били поштени комунисти ,срби.

Али због политичара који по директиви запада пљују по својој земљи ,Србија не иде у Москву.
 
Nije - nego! Rusi to odlicno znaju. Nego ne cene ovu vlast, to je. A ni od vojske nije ostalo nista.

Uostalom, ima 3 teme o tome.

Има тема ја сам дала одговор!

Пороливена је партизанска крв за слободу и сада због западно марионетске власти
Србија нема право да иде у Москву.

Само да кажем да су српски комунисти у Москви на позив руске делегације.
 
Има тема ја сам дала одговор!

Пороливена је партизанска крв за слободу и сада због западно марионетске власти
Србија нема право да иде у Москву.

Само да кажем да су српски комунисти у Москви на позив руске делегације.

Pa Rusi nisu trebali da gledaju na tu "zapadno - marionetsku" vlast, vec da pozovu ljude.Samo ni ja ne znam koga.

Nemoj da mesas babe i zabe.

Sasvim je jasno da nas ne zovu zato sto nismo komunisti!
 
Poslednja izmena:
Pa Rusi nisu trebali da gledaju na tu "zapadno - marionetsku" vlast, vec da pozovu ljude.Samo ni ja ne znam koga.

Nemoj da mesas babe i zabe.

Као што реко руска комунистичка партија је и ове године позвала комунисте Србије и они једино имају право да иду у Москву ,никако западно марионетска власт!

Осим тога ако се погледа Ненадов говор јасно је зашто Србија и нема војску ,скоро ни државу и зашто је самопрозвана фашистичком!
 
Nije - nego! Rusi to odlicno znaju. Nego ne cene ovu vlast, to je. A ni od vojske nije ostalo nista.
Колико пута треба поновити: то што нису звали нашу војску уопште не зависи од тога ко је и какав овде на власти.

Једноставно, за нас, Србију, и осталу балканску боранију их, мање-више - боли уво.
 
Као што реко руска комунистичка партија је и ове године позвала комунисте Србије и они једино имају право да иду у Москву ,никако западно марионетска власт!

Осим тога ако се погледа Ненадов говор јасно је зашто Србија и нема војску ,скоро ни државу и зашто је самопрозвана фашистичком!

Pa to kazem, komunisti su kod njih (trenutno) na ceni.:p:roll:


Колико пута треба поновити: то што нису звали нашу војску уопште не зависи од тога ко је и какав овде на власти.

Једноставно, за нас, Србију, и осталу балканску боранију их, мање-више - боли уво.

Pa i to naravno, stvaraju svoj "blok" kao za vreme hladnog rata i opet otpadosmo kao 13-to prase.:(
 
Колико пута треба поновити: то што нису звали нашу војску уопште не зависи од тога ко је и какав овде на власти.

Једноставно, за нас, Србију, и осталу балканску боранију их, мање-више - боли уво.

Нису је звали јер је немамо .јер је држава окупирана и војска не брани своју земљу!


Како само Тадића није срамота да оде у Москву а расформирао је и уништио земљу:roll:
 
Нису је звали јер је немамо .јер је држава окупирана и војска не брани своју земљу!


Како само Тадића није срамота да оде у Москву а расформирао је и уништио земљу:roll:

A sto su ga zvali, a?

Nego im trebamo ekonomski, a vojno - nikako.
 
колико смо само партизана ,колико партизанских комесара су били Срби.99% партизана и антифашиста су били српске националости,

Сетимо се Саве Ковачевића,Раде Кончар ,колико другарица партизанки ,сетимо се АФЖ.Све су то драги моји били поштени комунисти ,срби.

.

99%?:) Велика је лаж да су Срби били најбројнији у саставу партизанске секте,за напад на Србију 1944. комунистички партизани су сакупили разноврсни кадар, Бугаре, Албанце,Хрвате... па чак и неке Италијане.Јасно је где су се наши славни претци борили:

Активни састави анти-партизанских снага.

Југословенска Краљевска Војска у Отаџбини:

1943. 70 000 четника

Српска Жандармерија

1941. 5000 жандарма

Српска Државна Стража

1943: 37 000 стражара

Четници Војводе Пећанца

1942. 10 000 четника

Српски Добровољачки корпус

1945. 10500 добровољаца

Српски Одреди

1941. 3000 војника
 
99%?:) Велика је лаж да су Срби били најбројнији у саставу партизанске секте,за напад на Србију 1944. комунистички партизани су сакупили разноврсни кадар, Бугаре, Албанце,Хрвате... па чак и неке Италијане.Јасно је где су се наши славни претци борили:

Активни састави анти-партизанских снага.

Југословенска Краљевска Војска у Отаџбини:

1943. 70 000 четника

Српска Жандармерија

1941. 5000 жандарма

Српска Државна Стража

1943: 37 000 стражара

Четници Војводе Пећанца

1942. 10 000 четника

Српски Добровољачки корпус

1945. 10500 добровољаца

Српски Одреди

1941. 3000 војника

Недићева Србија кажеш ,хм..знаш имаш шансу да живиш у њој данас .Тадић јесте Недић !Предводи западну марионетску власт у окупираној Србији.
 
Недићева Србија кажеш ,хм..знаш имаш шансу да живиш у њој данас .Тадић јесте Недић !Предводи западну марионетску власт у окупираној Србији.

То је све што имаш да кажеш,након што сам раскринкао твоју лаж о "партизанском Српству"?
 
То је све што имаш да кажеш,након што сам раскринкао твоју лаж о "партизанском Српству"?

Немаш довољне аргументе!
Погледај листу народних хероја из другог светског рата 99 % су срби ,то сви знамо!

И жеља ти се остварила ти и живиш у Недићевој Србији,Тадићевој Србији.окупираној,сломљеној и уништеој без достојанства и поноса
 
Može se reći da je taj proces uzeo maha dok je on bio ministar odbrane. Zato sad nemamo čime da paradiramo.

Управо то,Тадић је био министар одбране када се десио прогон на Косову!
Мислиш да је то случајност?

Али још увек има наде да се може све променити ,да Србија поврати своје достојанство ,војску и окупирану земљу.
 

Back
Top