Leonardo DiCaprio

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Interesuje me sta mislite o ovom glumcu ? Koji vam se njegov film dopada,koji ne ( ako postoji uopste :D )?
Da li ga smatrate precenjenim ili potcenjenim ? Meni je licno on sjajan glumac,ne postoji ni jedna zamerka koju bih mu pronasla...Fenomenalno se snalazi u svakoj ulozi,bilo da je to neki kriminalac,ludak ili nesto potpuno deseto...Smatram da je potcenjen,da su njega kao i recimo u pocetku Brad Pitt-a mnogo nipodastavali zbog uloge u Titaniku i te njegove decacke lepote....Sto se mene licno tice,sto vise gledam filmove s njim,sve sam vise odusevljena :)
 
Značajno se popravlja. U Titaniku je izgledao kao zalutali deran. Sada kada ga gledam u Skorsezeovim filmovima The Departed i Shutter Island utisak je mnogo bolji. Ima nade za njega, nadam se da će biti sve bolji i bolji.
 
Ma ne kazem da je bas los ...ali nekako mi je neprimetan ...izvikan od strane zena sa epitetom lepotana ,a i pored rola u hit filmovima ,opet nije pokazao nista preterano dobro po cemu bi ga svi pominjali ...
Postoji plejada glumaca koja pripada njegovoj generaciji ,nije glumila ni u jednom filmu sa budzetom kakvi su bili ovi DiKapriovi ( Skorsezeovi ) a daleko su cenjeniji .
Svi znaju ko je DiKaprio u to nema sumnje,ali vecina o njemu kao glumcu NEMA misljenje ...a to "lepotan" ,je mogao da pokupi i kao prodavac sladoleda na ulici :cool: !
 
Ne slazem se, odlican je glumac, kako je odglumio retardiranog decaka u What's Eating Gilbert Grape, zatim narkomana u The Basketball Diaries, pa onda pesnika Artur Remboa u Total Eclipse, a meni je odlican i u Prici ovog decaka sa De Nirom i Marvinovoj sobi, a to su sve uloge mnogo pre Titanika koliko se secam, mada ga nisam smatrala nesto toliko dobrim sve dok pre vise godina nisam odgledala Catch Me If You Can, vise izvikanim, znam da sam se posle iznenadila kada sam procitala da on glumi u What's Eating Gilbert Grape, uopste ga tada nisam prepoznala.
 
Meni je on solidan glumac...A njegov najbolji film je Titanic..:heart:
Secam se kako je bio popularan u mladjim godinama...kako su moje sestre kacile njegove postere..sve u svemu :super:

Kapiram da si gledao samo doticni film (a da je DiKaprio u njemu) i da ti je nepoznata Scorseseova filmografija.
Ali jos si mlad, ima vremena ;)
Daleko bilo da je Titanic njegov zenit...
 
Nisam gledao samo doticni..gledao sam i onaj Tibet,Uhvati me ako mozes,Romeo i Julija gledao sam sigurno jos neki al ne mogu sad da se setim :hahaha:
Ali posto imam lepo misljenje o njemu pogledacu naravno jos njegovih filmova..
A kakav je Shutter Island..
 
Ne slazem se, odlican je glumac, kako je odglumio retardiranog decaka u What's Eating Gilbert Grape, zatim narkomana u The Basketball Diaries, pa onda pesnika Artur Remboa u Total Eclipse, a meni je odlican i u Prici ovog decaka sa De Nirom i Marvinovoj sobi, a to su sve uloge mnogo pre Titanika koliko se secam, mada ga nisam smatrala nesto toliko dobrim sve dok pre vise godina nisam odgledala Catch Me If You Can, vise izvikanim, znam da sam se posle iznenadila kada sam procitala da on glumi u What's Eating Gilbert Grape, uopste ga tada nisam prepoznala.

bravo,totalno se slazem
 
Ma ne kazem da je bas los ...ali nekako mi je neprimetan ...izvikan od strane zena sa epitetom lepotana ,a i pored rola u hit filmovima ,opet nije pokazao nista preterano dobro po cemu bi ga svi pominjali ...
Postoji plejada glumaca koja pripada njegovoj generaciji ,nije glumila ni u jednom filmu sa budzetom kakvi su bili ovi DiKapriovi ( Skorsezeovi ) a daleko su cenjeniji .
Svi znaju ko je DiKaprio u to nema sumnje,ali vecina o njemu kao glumcu NEMA misljenje ...a to "lepotan" ,je mogao da pokupi i kao prodavac sladoleda na ulici :cool: !

nikako ga ne bih okarakterisala kao neprimetnog,eto to je ono sto ja pricam,svi ga pljuju zbog toga sto su ga nekada prozivali lepotanom....nije on kriv zbog toga,zato i radi uloge koje nisu neke ljubavne,macho,da bi se izbavio iz tog kalupa...sam je i rekao da titanik nije hteo ni da radi jer je znao kakve ce reakcije biti posle,ali ga je kate winslet nagovorila...
a to da vecina o njemu nema misljenje,opet greska,procitaj komentare za avijaticara,svi su se razocarali jer te godine nije dobio oskara koji je def bio zasluzen ili su ga svi nahvalili za film catch me if you can gde je uspeo da zaseni legendarnog tom hanksa...
to sto snima sjajne filmove,od strane vrhunskih rezisera ne znaci da njega vade filmovi,a ne gluma...postao je skorsezeov miljenik jer sjajno glumi.....mnogi vrhunski glumci ( poput roberta de nira,jack nickolsona,al pacina,itd ) su snimali komercijalne filmove,pa to opet ne umanjuje njihov kvalitet.....
imas jednolicne glumce poput freddie prinz junior-a,ben aflecka i jos mnogih kojima ne bi pomoglo da snimaju ni visoko ni niskobudzetne filmove.....
 

Back
Top