Opera mini - pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Opera mini - pomoc

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Podrazumevano Opera mini - pomoc

Od prvih dana VIP-a u Srbiji koristim njihove postpejd usluge i mogu reci da sam prezadovoljan. Nisam primetio da me "klepecu' za minute [koristim paket 325], nikada mi nije pukla veza sto mi se cesto desava sa MTS-om [imam njihov sluzbeni] no od skora imam jedan problem pa ako ima neko ko moze da pomogne bio bih mu zahvalan do neba :
    Imam NOKIA 5610 i do skoro sam preko OPERA-mini se spajao na internet i nije bilo nikakvih problema ali od pre neki dan mi to ne uspeva osim preko onog klaiscnog web pretrazivaca sto ce reci da internet radi i da nije VIP-ova greska. Obnovio sam softver na telefonu tj osvezio posto sam inace imao najnoviju verziju 10.00, dobio sam ponovo podesavanja od VIP-a i opet ista prica. Opera nece da se spoji i kaze da treba da vidim podesavanja mreze ili da se obratim svom dobavljacu usluga. Obratio sam se kor servisu gde su mi ljubazne operaterke rekle da skinem najnoviju verziju opera-mini 5.0 i da ce biti ok. I to sam uradio ali opet isto. Bio sam u poslovnici VIP-a u Nemanjinoj gde mi je zaposleni momak rekao da to nije do njih jer mi na obicnom pretrazivacu radi internet i da ne moze da mi pomogne. Najgore je sto ja znam da sam to koristio dugo vremena i da preko opera-mini mogu sve zivo da otvaram a sad ne moze.

Ako neko moze da pomogne bio bih mu zahvalan, da ne menjam ovako dobar telefon zbog ovoga.

Pozdrav
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.
    Živi sam dokaz da se bez vere može lepo živeti)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Opera mini - pomoc

da ti nije opera bila trial verzija ,pokusaj da skines neku odavde vidi po komentarima koja je najbolja i da je FULL verzija
    Poslednji put ažurirao/la aca 1 : 08.05.2010. u 19:29

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

ako nisu problem podesavanja onda je program

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Nemam pojma sta ti je to trial verzija. Verovatno mislis da je neka probna, gratis..... Nemam pojma, mozda i jeste ali sam je duuuuuugo koristio. Sada sam na mob-u skinuo najnoviju Opera-mini 5.0. Normalno otvorim ali nece da shljaka. Kaze da proverim podesavanja. Ako nesto znas o tome reci a moze i na priv poruke.

Hvala unapred
    Ja sam ateista, porodičan čovek, otac dvoje dece. Nemam potrebu za verom, ne osećam se hendikepirano ili ugroženo zato što ne verujem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

trial to ti je ono 15-30 dana koriscenja i onda izbacuje da je istekla probaj ovako,da nazoves call centar kod mts-a je 789 ne znam kod vipa i onda trazi opet parametre za gprs i mms ako ti kazu da su ti vec poslali ti ima reci da si resetovao telefon (meni nisu hteli da posalju pa sam im rekao to i onda je radilo.Inace ce da te dave nesto da ti pricaju bla bla bla i samo trosis kredit) i onda to opet sve snimi i vidi da li radi ali pozovi a ne ono kad promenis karticu pa ti stignu nego ovako

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Ma zvao sam ih i kazu da nemaju nikakva posebna podesavanja osim onih standardnih koje mi salju. To mi je rekao i onaj momak u poslovnici VIP-a kada sam bio. Kaze da je do njih sve ok jer mi radi internet [ stvarno i radi na onom NOKIA pretrazivacu] ali na njemu ne mogu da otvorim sve [npr forum krstarice mi baguje] a ni neke druge forume ne moze da otvori ili je neverovatno usporen dok sa operom nisam imao problema, otvaralo mi je sve kao kuci na kompu.

Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

pa nemam pojma,steta sto taj telefon ne podrzava operu 10 ja je koristim i stvarno je brza i radi extra

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Sa malim zakašnjenjem da javim da je sad sve ok. Pristupna tačka je bila u pitanju. Koristim operu-4 koja mi se sviđa i na koju sam navikao mada mob podržava i operu-5. Pozdrav

Slične teme

1. Opera Mini 4.1
    Autor sasa6 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 08.12.2008., 14:42
  2. Pomoc oko opera 9.25
    Autor shares u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.03.2008., 17:14
  3. Mini opera problem
    Autor lacky_BN u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5