najbolji život

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
znači koje zanimanje po vama donosi najgotivniji život, tj. način i stil života

znači ne pitam čime vi želite ili mislite da se bavite

niti hoću odgovore tipa kriminal trgovina drogom isl...


znači kroz koji posao može najbolje da se prođe da vam bude merak i zanimljivo i u fazonu vašem



po meni najgotivnije je pevaljkama (pevaćima) i muikantima... prođe život u veselju

:gace:
 
sportski novinar, ako se dobro zaposli...u stvari, novinari generalno, ali ja volim sport...dakle, mislim na ozbiljno novinarstvo, mozda istrazivacko novinarstvo, putovanje, upoznavanje (i sveta i ljudi)...e sad, sasvim slucajno, nesto takvo bi bio i moj cilj...(ipak sam bio malo realniji)
 
sportski novinar, ako se dobro zaposli...u stvari, novinari generalno, ali ja volim sport...dakle, mislim na ozbiljno novinarstvo, mozda istrazivacko novinarstvo, putovanje, upoznavanje (i sveta i ljudi)...e sad, sasvim slucajno, nesto takvo bi bio i moj cilj...(ipak sam bio malo realniji)

to je gotiva koga zanima

Mozda predsedniku...

ja misim da on se re od dosade i ima facijalis od onog ljigavog keženja
 
230441-thehoff_super.jpeg


cuvar plaze :D
 
znači koje zanimanje po vama donosi najgotivniji život, tj. način i stil života

znači ne pitam čime vi želite ili mislite da se bavite

niti hoću odgovore tipa kriminal trgovina drogom isl...


znači kroz koji posao može najbolje da se prođe da vam bude merak i zanimljivo i u fazonu vašem



po meni najgotivnije je pevaljkama (pevaćima) i muikantima... prođe život u veselju

:gace:

Znaci astronautima :)
 
Pa da modni... Oni su skoro pa najbolje placeni. A i strane pevacice domace nisu toliko.
Drugi posao je PR menadzer. Moja mama radi kao PR i ima dobru platu. Mada ima i onih koji imaju vecu platu od nje ali ova njena je savrsena meni odgovara....
 
dizajneri bi mogli imati lep zivot.. em umetnost, em ako si dobar lova, em poznanstva, revije, zurke i ostalo..

ma kakvi dizajneri, razmatrala sam ja tu opciju, nema leba od toga, pogotovo kod nas, ni modni ni dizajneri enterijera, ni iceg, al apsolutno iceg. osim ako nemas lud usrecu pa na konto ne znam ni ja cega se probijes u onaj suv vrh sa vericom rakocevic iostalim nesnosnim pederima.

zato sam donela konacnu odluku da cu da budem stjuardesa, uslove ispunjavam.
 
ma kakvi dizajneri, razmatrala sam ja tu opciju, nema leba od toga, pogotovo kod nas, ni modni ni dizajneri enterijera, ni iceg, al apsolutno iceg. osim ako nemas lud usrecu pa na konto ne znam ni ja cega se probijes u onaj suv vrh sa vericom rakocevic iostalim nesnosnim pederima.

zato sam donela konacnu odluku da cu da budem stjuardesa, uslove ispunjavam.

:evil: nemoj da mi unistavas snove! sad cu i ja doci da budem stjuardesa s tobom! ako me zeznes, platices!
 
:evil: nemoj da mi unistavas snove! sad cu i ja doci da budem stjuardesa s tobom! ako me zeznes, platices!

E, pa hajde. dodji. :D
putovacemo tu i tamo, prespavamo u nekoj metropoli ma dalekom istoku, pa izjutra nazad u zapadnu evropu, pa malo do konkretnog zapada npr ohajo, i konacno slobodan vikend u rodnoj grudi.
usput iskonobarises malo, usluzis neku decicu, cike iz ekonomske klase, namontiras kez, al sta mozes nije to toliko tesko, ako budemo imale srece pa nas uglave u biznis klasu, mozda se i udamo. bices mi kuma na vencanju
sta nam vise treba
 
E, pa hajde. dodji. :D
putovacemo tu i tamo, prespavamo u nekoj metropoli ma dalekom istoku, pa izjutra nazad u zapadnu evropu, pa malo do konkretnog zapada npr ohajo, i konacno slobodan vikend u rodnoj grudi.
usput iskonobarises malo, usluzis neku decicu, cike iz ekonomske klase, namontiras kez, al sta mozes nije to toliko tesko, ako budemo imale srece pa nas uglave u biznis klasu, mozda se i udamo. bices mi kuma na vencanju
sta nam vise treba

neka ti bude.. ako se ne isplati, vracamo se na dizajn.
 
Pisci,svakako.
nemas radno vreme,mozes da zivis gde hoces....ne moras ni iz kuce da izlazis.
ovo je ujedno i moja zivotna zelja.

meni je to donekle kul

samo još da ima ko da te obajvljuje i kešira

a za to u srbiji treba da budeš pisac tipa marko vidojković, vesna radusinović isl.... :confused:


odgovarao bi mi fazon pisca i lajfstajli poput onog llika iz serije californication:mrgreen:
 
meni je to donekle kul

samo još da ima ko da te obajvljuje i kešira

a za to u srbiji treba da budeš pisac tipa marko vidojković, vesna radusinović isl.... :confused:


odgovarao bi mi fazon pisca i lajfstajli poput onog llika iz serije californication:mrgreen:

meni je to skroz kul.
cak sa i razradila viziju sebe-english countryside,neka kuca u p.m,i pisem.
naravno,u srbiji od toga leba nema,a ne pise mi se nesto moja baba luj viton,kao sam se kurvala za drogu,ispovesti kur.ve i te fore.
 

Back
Top