Kako da odrzimo strast???

blesawi

Aktivan član
Poruka
1.027
Recite vi meni... JEl zna neko kako da se borimo protiv te bolesti... Kako da i kada smo dve godine sa devojkom/deckom, kada ga/je poljubimo, osecamo isto kao prvi put, kao u pocetku. Kako da nam ne dosadi sex sa tom osobom... i jos dosta toga... ?????
 
Uvek treba uneti nove stvari
Nije sve u sexu ili u poljupcu ako zelis da opstane veza
Samo pomisli sta sve zajedno niste radili,i onda to i uradite.
Inoviteti odrzavaju vezu u zivotu
Monotonija je rastura.
Malo maste i eto ti dugacka veza.
 
Naravno,i onda treba dati sve od sebe da se odrzi neka normalna linija strasti.
Laksi nacin,koji mnogi praktikuju posle duzeg vremena je brak.
Tu moze da ima,a i da nema strasti
Sve dok neko ne rikne ili ne vadi famozni list za razvod ;)
 
Jel vam se nekada desilo... Jednostavno vam kita postane lenja i nece da se digne na vasu devojku. Jedva se posexate jednom i mrzi vas vise. Onda uvece prevarite devojku sa nekom koja je mnogo ruznija i koja je mnogo losija u krevetu od vase devojke, a vi grunete celu noc, pet puta, nece da se spusti prut...? Opasne stvari...
 
Recite vi meni... JEl zna neko kako da se borimo protiv te bolesti... Kako da i kada smo dve godine sa devojkom/deckom, kada ga/je poljubimo, osecamo isto kao prvi put, kao u pocetku. Kako da nam ne dosadi sex sa tom osobom... i jos dosta toga... ?????



sto se tice sexa...dajmu ga po novinama...eksperimentisi...na glavacke,napolju,u wc nesto sto niste nikad probali...i ovo ostalo ce da plane...samo unosite novine ;)
 
Kako da i kada smo dve godine sa devojkom/deckom, kada ga/je poljubimo, osecamo isto kao prvi put
vidi...postoji resenje...kad je poljubis prvi put,ne prekidaj poljubac....neka traje dve godine
icon11.gif
 
Recite vi meni... JEl zna neko kako da se borimo protiv te bolesti... Kako da i kada smo dve godine sa devojkom/deckom, kada ga/je poljubimo, osecamo isto kao prvi put, kao u pocetku. Kako da nam ne dosadi sex sa tom osobom... i jos dosta toga... ?????

Ona se sama odrzava kod ljudi koji se privlace, ako je moras odrzavati na silu, promeni curu.
 
Recite vi meni... JEl zna neko kako da se borimo protiv te bolesti... Kako da i kada smo dve godine sa devojkom/deckom, kada ga/je poljubimo, osecamo isto kao prvi put, kao u pocetku. Kako da nam ne dosadi sex sa tom osobom... i jos dosta toga... ?????

Nema tu nekog recepta, sve zavisi od tebe, msm dosadi sve vremenom, pogotovo ako nema nekih bitinijih dešavanja tipa putovanja, manje odvojenosti i šta ti ja znam...čak i manja odvojenost može da doprinese većem povećanju ljubavi prema nekome nego da je u opšte nema.Na odvojenost ne mislim raskid, nego da neko od njih dvoje negde iz nekih razloga, mora da otputuje na izvesno vreme.
 

Back
Top