Žene navijači!

Navijačice bre

  • Navijam za Zvezdu

  • Navijam za Partizan

  • Navijam za FK/KK ________?

  • Ne ***** ja to ni 5 posto


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)
 
Ja bih isla zbog frajera (da tamo smotam nekog navijaca) da nemam muza, jer to vidim kao jedinu pogodnost utakmica. A sto se tice navijanja... fudbal mrzim, a basket je super sport, i navijam (jednom u sto godina kad gledam) iz istog razloga iz kog navijaju i muskarci. Dobro, malo navijam i zato sto mi se svidja neki igrac :)
 
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)

na našoj tribini ima dosta riba....ali...imaju ove ili one...uglavnom poruka je ista

TRIBINE SU ZA NAVIJAČE A NE ZA KUČKE KOJE TRAŽE YEBBAČE :rumenko::D
 
nikad ne gledam,cak ni kad igra reprezentacija.uopste me ne zanima.
ali se secam jedne zanimljive pojave,svetsko prvenstvo u fudbalu ,raj za zene,svaleracija sve u sesnaest,najbolje su prolazili frajeri koji nisu gledali fudbal,mogli su da biraju...muzevi su bili toliko opcinjeni tv da si mogla ispred nosa nesto da uradis,oni bi samo rekli,ej pomeri se samo malo ,ne vidim.
 
17155_1338180782181_1460982674_921688_6413015_n.jpg


17179_1278886663127_1558840198_702623_5016055_n.jpg
 
navijam za partizan, jeste, šta mi možeš : )
volim basket i fudbal, i mnogo se dobro razumem
i volim da jedem kikiriki i pijem pivo dok gledam utakmicu, i psujem ko prava navijačica tada : )
al ne idem na stadion, mada rado bih išla u pionir npr
: )
 
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)

Gde ne navijam, tresla se i drhtala sinoc, a posle mi doslo da se roknem ili pustim suzu, medjutim samo je izaslo gomila psovki iz usta ko i Kecmanu :besna:
Mislim da to krece od detinjstva - osnovna skola ....ne priznajem ove sto su pocele da navijaju sa 20 sumnjivi su mi njihovi motivi, prvi Grobarski sal sam dobila od grupe drugara iz skolice i to su skinuli nekom liku u tuci sa drugom skolom (takvo vreme bilo komsijske skole u istom kraju su se lemale) i dan danas posle gomile salova taj mi je najdrazi i srecni sal za gledanje tekme :brus:
Na tekme vise nece da me vode od kad su mi zamalo premestili nos na drugu stranu glave hahahaha:zcepanje:

"Da chujem.. da chujem ko je shampion sve ove godine, za CRNO BELE boje svaki grobar ce da pogine, za pesme Juga shto se ore svaki protivnik proklinje... ajmo svi na kolena za PARTIZAN I GROBARE... godine prolaze - PARTIZAN ostaje.. Autokomanda, Humska 1 - svetinja za GROBARE... sutra kada umrem, kada srce prestane da kuca, prichajte da losh sam bio, prichajte da bio lud sam, ali ne dirajte ono shto lezi kraj punog srca, sveto ime vernih GROBARA I USPOMENE S JUGA, ne pamtite lice dechaka ispod crno - belog shala, ne pamtite mi ime jer to nije bitno sada, ne pamtite moj zhivot - jeste prosh'o je ko san, samo na grobu nek pishe - UMRO JE ZA PARTIZAN!!!"

Motiv????? Pa ljubav! Udje ti u krv zavuce se nije ti dobro ....imas tahikardije, leptirice ne spavas iscekujes ....kazem isti osecaj kao kad si zaljubljen :heart: samo pomnozis sa 10 jer ne prolazi....
 

Prilozi

  • grb_GrobariJug1.jpg
    grb_GrobariJug1.jpg
    26,6 KB · Pregleda: 1
Nije da sam neka strastvena navijacica, ali odgledam poneku utakmicu sa muzem. Ne vristim, ne urlam, samo pijem pivce i grickam cips :)
I da, vise volim kosarku nego fudbal.
Navijam obicno za one koji gube na pocetku, nekako mi ih je zao... :lol:
A od ponudjenih, biram Zvezdu iz emotivnih razloga :cool:
 
Volim da gledam utakmice košarkaške, odbojkaške, fubalske, ma skoro sve sportove.
Navijam za Partizan, ali ne idem na stadione.

Juče nisam smela ni da gledam košarku protiv Olimpijakosa, da se ne nerviram, već sam pobegla na sprat za komp, a sve ćulila uši da šlušam razvoj situacije.

Po uralanju muža i sina, sam tačno znala šta se dešava na terenu i mnogo mi krivo što ne pobedismo.
A volim i da pogledam neke sportove tipa Strongest men, dizanje tegova (muško i žensko), fight klub , K1, boks, biciklizam (obožavam điro,i tur i vueltu), i ... ma jednostavno volim SPORT
 
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)
ne
nikada mi nije islo na ruku to poistovjecivanje sa nekim/necim

jedino mogu da nabrojim mamine/tetkine/bratove pa onda kao - "mi" navijamo za to
how yes no :D
 
Navijam samo za reprezentaciju u svim sportovima i to iskljucivo kad postignu uspeh vredan daljeg bodrenja. Sve ostalo, nasi klubovi, strani klubovi u kojima nasi igraju ili ne, sve njih smatram najobicnijim privatnim firmama i njihov uspeh mi nije ni iz dzepa ni u dzep. Svejedno bi mi bilo da svi klubovi na svetu nestanu. :neutral:
 
Nešto sedim i razmišljam...hm žene navijači, okej verovatno ima po koja da zna zašto navija, ali sve vas je više...
Pa reko da upitam, žene navijate li i za koga?
Žene, idete li na utakmice, grickate li semenke, dajte neku omiljenu psovku ili pesmu?
I kao podpitnjce, šta je motiv svemu tome?
I naravno da dodam da se radi o fudbalu i basketu. :)

Ma to rade neke dlakave strvine bre...:lol:
 
Pa ja sam trenirala kosarku...otud ljubav na pr za taj sport....tata me je vodio na utakmice jer nije imao sina:D...i dan danas moje ime izgovara u muskom rodu...navijam i to strasno..i sutiram namestaj i vristim i psujem...:rumenko:..decu sam JA vodila na utakmice pre par meseci...a kad je na tv nekI prenos, DECA nece da idu sa tatom vec ostaju samnom da navijaju...kazu da se bolje provedu:D sa mamom
volim sport...odrasla u sportskoj porodici...pa valjda je to dovoljno opravdanje za moje sumanuto navijacko ponasanje
i ah da sitnica....navijam za najbolje..naravno za PARTIZAN:heart::worth:
 
Pa ja sam trenirala kosarku...otud ljubav na pr za taj sport....tata me je vodio na utakmice jer nije imao sina:D...i dan danas moje ime izgovara u muskom rodu...navijam i to strasno..i sutiram namestaj i vristim i psujem...:rumenko:..decu sam JA vodila na utakmice pre par meseci...a kad je na tv nekI prenos, DECA nece da idu sa tatom vec ostaju samnom da navijaju...kazu da se bolje provedu:D sa mamom
volim sport...odrasla u sportskoj porodici...pa valjda je to dovoljno opravdanje za moje sumanuto navijacko ponasanje
i ah da sitnica....navijam za najbolje..naravno za PARTIZAN:heart::worth:
...safir...?oO
 

Back
Top