SEXUALNI FUŠERI

EVOLUTION

Obećava
Poruka
64
:!: Koliko vas sebe smatra dobrim u krevetu?
Što je to što mislite da vas čini iskusnim ljubavnikom?
Da li ste realni u pogledu svojih umijeća i priznajete što možete, a što ne ili živite u zabludi?
Da li vam je itko izravno rekao kakvi ste vi zapravo u krevetu?
Trudite li se usavršiti ili mislite da za to nema potrebe?
Da li želite samo sebe zadovoljiti ili vam je cilj da budete oboje zadovoljeni?
Da li prihvatate savjete partnera ili se držite svoga već uhodanog načina?
Koliko je ljubav bitna za uspješni sexualni odnos i da li je sexualna kvaliteta mnogo veća uključujući emocije ili ste zadovoljni samo fizičkom kvalitetom?

Razmislite i predložite što bi se moglo učiniti da se iz ove sitacije izvuće obostrani maximum! :!:

DO THE NEXT STEP IN EVOLUTION :idea: :arrow:
 
Gazdarica:
E, pa, dragi moji, drage moje, nece moci... Forum nije osmisljen zbog toga, kao sto i sami dobro znate...
Ukoliko se nastavi ponasanje kakvo je bilo sinoc, uslijedice i adekvatne sankcije... :wink:
Ja nisam u toku, sta je to bilo sinoc? :cry:
Rekla sam jedva cekam zato sto mnogo volem efendijine komentare.
 
:lol: :lol: :lol:

nikada nisam volela mediokritete pa ni u sexu... smatram ga fantasticnim,primamljivim,potrebnim,zeljenim,etc. pa se tako i ponasam...

najvece zadovoljstvo mi je da vidim da smo oboje zadovolj(e)ni...

a ljubav tj. um je osnovni pokretac svega(bar u mom sl.)

eto :!:

:lol: 8) :lol: 8) :lol: 8)
 
EVOLUTION:
:!:
- Koliko vas sebe smatra dobrim u krevetu?
- Što je to što mislite da vas čini iskusnim ljubavnikom?
- Da li ste realni u pogledu svojih umijeća i priznajete što možete, a što ne ili živite u zabludi?
- Da li vam je itko izravno rekao kakvi ste vi zapravo u krevetu?
- Trudite li se usavršiti ili mislite da za to nema potrebe?
- Da li želite samo sebe zadovoljiti ili vam je cilj da budete oboje zadovoljeni?
- Da li prihvatate savjete partnera ili se držite svoga već uhodanog načina?
- Koliko je ljubav bitna za uspješni sexualni odnos i da li je sexualna kvaliteta mnogo veća uključujući emocije ili ste zadovoljni samo fizičkom kvalitetom?

Razmislite i predložite što bi se moglo učiniti da se iz ove sitacije izvuće obostrani maximum! :!:

DO THE NEXT STEP IN EVOLUTION :idea: :arrow:
Preglomazno je ovo za jednu temu.
Svako pitanje je, zasluzuje da to bude, zasebna tema.
Ovako postavljena, ona vise lici na jedan od Djenkinih kvizova ( skokni do podforuma - svastara -
autor je Đenka ).
Svoje odgovore cu da dam kasnije.
Odoh sad da jurcam... :wink:
 
Svakako da efendija ima i poneki dobar komentar, no i da nije tako, to mu ne daje pravo, bas kao ni bilo kome drugome, da maltretira i ponizava one koji misle drugacije od njega...
No, sve ovo nije tema ovog topica, tako da vas molim da ili odgovorite na pitanja autora, ili se suzdrzite od daljih komentara...

Elem, ja licno ne mogu se sjetiti svih pitanja u uvodnom postu, ali cu ipak napisati ponesto...
Mogu da budem sjajna ljubavnica, ali i totalna taraba... Svakako da emocije u tome igraju veoma bitnu ulogu, ali i bez njih sex moze da bude odlican, ukoliko postoji medjusobna hemija, strast, zelja... Takodje, bitno mi je da partner i ja imamo iste ili slicne sklonosti... Jer, mogu ja njega zeljeti koliko god hocu, ali ako je njemu vrhunac sexualnog uzitka da ja npr. pisam po njemu (sto mene zaista ni najmanje ne uzbudjuje), onda svakako da necu uzivati u tom sexualnom cinu... Prije ce biti da cu se obuci i lagano otici...
I naravno, dobro dodje, ako partneri bar prosjecno vladaju sexualnim tehnikama, ali to je ipak sporedno...
 
Gazdarica:
E, pa, dragi moji, drage moje, nece moci... Forum nije osmisljen zbog toga, kao sto i sami dobro znate...
Ukoliko se nastavi ponasanje kakvo je bilo sinoc, uslijedice i adekvatne sankcije... :wink:
Dobro, sasvim je jasno da Vam se izvesni gospodin E. vishe dopada od drugog gospodina E. (mozda zbog onog J, ne znam ;-)), ali zasto ne dozvolite da momci u "dvoboju" odmere svoju viteshku snagu? Mi vec imamo svog nadr..... favorita. ;-)
A sto se sankcija tice, nadam se da niko nece dobiti po guzi?
Hajde da se ne foliramo, jednom sam vec spomenula, ovo odavno nije Forum vec Arena, zato i jeste toliko zanimljivo, a ko ne ume da se igra neka zazmuri. ;-)
 
Da, hanu-mico, zamisli kako bi bilo da je tebe neko iznapadao, kad si se ukljucila na forum... Bas bi se lijepo osjecala, zar ne...?
Lako je tudjim dupetom sjedati u trnje...
No, kao sto sam vec rekla, ovo nije tema ovog topica...
 
hanu-mica:
Dobro, sasvim je jasno da Vam se izvesni gospodin E. vishe dopada od drugog gospodina E. (mozda zbog onog J, ne znam ;-)), ali zasto ne dozvolite da momci u "dvoboju" odmere svoju viteshku snagu? Mi vec imamo svog nadr..... favorita. ;-)
A sto se sankcija tice, nadam se da niko nece dobiti po guzi?
Hajde da se ne foliramo, jednom sam vec spomenula, ovo odavno nije Forum vec Arena, zato i jeste toliko zanimljivo, a ko ne ume da se igra neka zazmuri. ;-)

hanuta mico, ja se ne planiram boriti s nikime. Ako me smatraš takvom osobom onda bolje odustani. Ja ne želim nikoga isprovocirati niti se osječam isprovociran.
Jedino što želim je da u ovom forumu nađem savjete i pokoji da dam. Ako se želiš ponašati ko balavica, ponašaj se. To meni ne smeta.
 
Gazdarica:
Da, hanu-mico, zamisli kako bi bilo da je tebe neko iznapadao, kad si se ukljucila na forum... Bas bi se lijepo osjecala, zar ne...?
Lako je tudjim dupetom sjedati u trnje...
No, kao sto sam vec rekla, ovo nije tema ovog topica...
...ZELIM DA BUDEM TRN! :P
Seti se KAKO SU mene iznapadali kad sam se ukljucio na forum! I kako mi je bilo?! Superiska! :D
Kol'ko se secam - i ti si, draga moja, u tome ucestvovala.
I to BASH! A?! Aha! :)
P.S. 'AJDE BRE EFENDIJA VEC JEDNOM!
8)
 
Oprostite, nisam Vas dobro chula Mr.E., kazete "brckanje"? Ali ako se ne varam Vi biste u stvari nesto "razglavljivali" ovde, zar ne?
A "Arena" nije MOJA vec NASE "SVETILISTE" ;-), samo je neko tu... a neko...
Kad ste vec dospeli u ovaj nas slatki Pakao,plivajte i SRECNO ! ;-)
 
kojote:
...ZELIM DA BUDEM TRN! :P
Seti se KAKO SU mene iznapadali kad sam se ukljucio na forum! I kako mi je bilo?! Superiska! :D
Kol'ko se secam - i ti si, draga moja, u tome ucestvovala.
I to BASH! A?! Aha! :)
P.S. 'AJDE BRE EFENDIJA VEC JEDNOM!
8)


:lol: :lol:

8) Baš ste mi ko mala djeca...
Ne znam da li da se smijem ili da plačem. :cry:

Meni nije bitno da se ja zadržavam na vašem dragocjenom forumu. Mislio sam da ću nači možda koju srodnu dušu, koja bi iskreno htjela da se pozabavi sa nekom životnom temom. Htio sam da vidim kako se vi to tamo dolje u Srbiji ponašate, kako mislite i što osjećate...
Ali kao i što sam mislio. U svakom kutku svijeta ima onih koji zavide drugome i žele se zadovljiti sa niskim i jeftinim stvarima. Kao sa brutalnošću i prostačinom.
Samo da pokažu koliko su face :x
Pa samo tako nastavite...
Negdje sam pročitao da u Srbiji fali kultura.
Ja mislim da postoji puno kulturnih ljudi kod vas, ali su ipak malo tiši od vas bezobraznih.

No! To je zadnji komentar u vezi ovih gluposti. Nadalje se ne obazirem. Možete da radite gluposti koliko hoćete... U tome ste najbolji!! :twisted:


A što se tiće tebe kojote, vidim da nisi ništa naučio. Ako te je gazdarica ondak maltretirala, sada i ti moraš druge. Jel?? E pogledaj onu moju temu: "ŽIVOT ME JE NATJERAO DA SE PROMJENIM"
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=54562
 
Eto znala sam, Efendija jos nije stigao a on udario po Srbiji, a koliko vidim u ovoj raspravi ucestvovala sve sama srpska forumska elita (osim E, naravno)! ;-)
Pa, zbogom Mr.E! Lako odustajes, nije dobro, nije dobro...A taman smo poceli da se igramo. ;-)_
 
hanu-mica:
Eto znala sam, Efendija jos nije stigao a on udario po Srbiji, a koliko vidim u ovoj raspravi ucestvovala sve sama srpska forumska elita (osim E, naravno)! ;-)
Pa, zbogom Mr.E! Lako odustajes, nije dobro, nije dobro...A taman smo poceli da se igramo. ;-)_

Pa ja ne odlazim iz foruma, samo se više vama takvima kao ti neću obračati. Ako si se nečemu drugome nadala, izvini na dezorijentaciji!!
 
EVOLUTION:
hanu-mica:
Eto znala sam, Efendija jos nije stigao a on udario po Srbiji, a koliko vidim u ovoj raspravi ucestvovala sve sama srpska forumska elita (osim E, naravno)! ;-)
Pa, zbogom Mr.E! Lako odustajes, nije dobro, nije dobro...A taman smo poceli da se igramo. ;-)_

Pa ja ne odlazim iz foruma, samo se više vama takvima kao ti neću obračati. Ako si se nečemu drugome nadala, izvini na dezorijentaciji!!
Mr. E, nije u pitanju nista licno, verujte mi na rech i cak mi je u jednom trenutku bilo zao kad sam pomislila da cete nas mozda napustiti. Dajem Vam rec da cete uskoro promeniti misljenje o nama VARVARIMA.;-) Mozda niste naviknuti na nas sochan recnik, energiju kojom raspolazemo, smisao za humor ?Ali znate kako - od temperamenta se ne moze pobeci.;-)
Zato opustite se, molim Vas i ne primajte sve tako burno k srcu i ubrzo cete shvatiti ko je ko ovde. Od vashe "shirine" i vasheg poimanja naseg pomalo brutalnog smisla za humor, zavisice i vas "opstanak". Uzivajte, na pravom ste mestu! ;-)
 
...Pa ga ne ispusta je...ne samo iz ruku.
Slusaj me 'VOLUSHN - ni jedan jedini komentar u njemu nije bio upucen tebi.
To je bio jedan viseslojan, za tebe, neutralan komentar u okviru ove teme.
Trebalo je da ga ostavis na miru. A ti - jock!
Hoces da mi se penjes na ****?! Dobro, smatraj da je stvar svrsena. Popeo si mi se.
I nemoj vise da mi uzimas Srbiju u svoja pogana usta.
 
hanu-mica:
EVOLUTION:
hanu-mica:
Eto znala sam, Efendija jos nije stigao a on udario po Srbiji, a koliko vidim u ovoj raspravi ucestvovala sve sama srpska forumska elita (osim E, naravno)! ;-)
Pa, zbogom Mr.E! Lako odustajes, nije dobro, nije dobro...A taman smo poceli da se igramo. ;-)_

Pa ja ne odlazim iz foruma, samo se više vama takvima kao ti neću obračati. Ako si se nečemu drugome nadala, izvini na dezorijentaciji!!
Mr. E, nije u pitanju nista licno, verujte mi na rech i cak mi je u jednom trenutku bilo zao kad sam pomislila da cete nas mozda napustiti. Dajem Vam rec da cete uskoro promeniti misljenje o nama VARVARIMA.;-) Mozda niste naviknuti na nas sochan recnik, energiju kojom raspolazemo, smisao za humor ?Ali znate kako - od temperamenta se ne moze pobeci.;-)
Zato opustite se, molim Vas i ne primajte sve tako burno k srcu i ubrzo cete shvatiti ko je ko ovde. Od vashe "shirine" i vasheg poimanja naseg pomalo brutalnog smisla za humor, zavisice i vas opstanak na ovom mestu. Uzivajte!

:D Jako mi je drago da čujem sada i iskrene riječi od tebe hanu-mico. Ja volim iskrene i otvorene osobe.
Od prostačina i bezobrazluka se ograđujem.
Zar je teško reči nešto lijepo i iskreno...Ja mislim da nije! To puno više vrijedi od bilo čega drugoga!
Hvala ti na savjetu, a ja ću probati da dam sve od sebe da nađem jednom malo mjestašce za mene i meni slične u ovom prevelikom elitnom mjestu. :wink:
 
EVOLUTION:
hanu-mica:
Eto znala sam, Efendija jos nije stigao a on udario po Srbiji, a koliko vidim u ovoj raspravi ucestvovala sve sama srpska forumska elita (osim E, naravno)! ;-)
Pa, zbogom Mr.E! Lako odustajes, nije dobro, nije dobro...A taman smo poceli da se igramo. ;-)_

Pa ja ne odlazim iz foruma, samo se više vama takvima kao ti neću obračati. Ako si se nečemu drugome nadala, izvini na dezorijentaciji!!
Boravkom na forumu naucices ti vremenom svasta da podnosis... I bices posle 8)
 
...Da od njega pravite ZENKU.
Choveka?! Ma kakvi!
Vidite, drage moje, da je on jedan...ma kakvi jedan -mnoogo...pola. Polovina polovine...polovna polovina... :?
'VOLUSHN je isfrustrirani, sexualni fusher... :P
 

Back
Top