realno

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
šta mislite, da noćas umrete

koji će tas da prevagne

hoćete u raj il pakao

šta ste to dobro učinili u životu?
šta ste to loše učinili u životu?

koliki je skor Dobro vs. Loše


može transport i na svaštaru, ovde mi zgodnije
 
nzm
u zivotu sam inace malo toga uradila
bilo to dobro ili lose
ali ae nek bude lose,posto ne smatram sebe dobrom osbom,mada nisam iskvarena,u principu
 
e nemoj te odgovore u jedoj reči ili ili


znači malo stavite spisak makar po jednu značajnu stvar dobro i loše

i kolki je skor ipa 2:0 za Sotonu

ili 40:60 za sv petra
 
ipak u raj.. mnogo sam dobra i neiskvarena.. jedino sto hocu preko leba pogace.. ali zbog toga se ne ide u pakao..

Zbog toga se ide u pekaru, cero...

Hleb nas nasusni daj nam danas, Jano...

@tema

Pa bog prasta? Mi smo njegova deca? kao sto bi mi nasoj deci oprostili sve, i kao sto mi njih volimo, tako on voli nas i sve nam oprasta... Mogu li da cujem amin i skljocanje reputacije?
 
Zbog toga se ide u pekaru, cero...

Hleb nas nasusni daj nam danas, Jano...

@tema

Pa bog prasta? Mi smo njegova deca? kao sto bi mi nasoj deci oprostili sve, i kao sto mi njih volimo, tako on voli nas i sve nam oprasta... Mogu li da cujem amin i skljocanje reputacije?

biga

ou have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

a to oni katolički fazoni iz španskih serija

ceo život si skot i onda minut pred smrt se pokaješ i sve do jaja
 
halo noćas umireš znači nema produžetaka

podvlači se crta...


i?

pa hteo sam da kazem da je ujednaceno...ali ajd'...neka bude Dobro...ipak, volim da pomazem, samo nekad cinim lose u afektu, ali to posle ima trajne posledice, jer ne zelim da priznam gresku, i da se izvinim...

p.s. naravno, ne gledam sa religijskog stanovista...te zajebancije, raj, pakao, prihvatam samo kao neku metaforu (ili, bolje receno, slikovit opis)
 
Kako je originalan ljubi ga majka

ja sam sad u paklu i kul je

biće još bolje kad ja dođem

Naravno lutko...



Nema veze, meni je dovoljno i to sto si ipak hteo da dadnes malo...

dao bih ti na keca



ps. tema je stvarno trebalo da bude ozbiljna znači realno šta se za xy godina svog mizernog postojanja učinili dobro ili zlo vredno pomena bilo prema ljudima bilo materijalno... osim nečinjenja zla i bivanja dobrog deteta... možda ste nekog napatili i osakatili za života i zavili u crno? možda ste dali bubreg nekom? i al ste......................
 
E Bezibre, baci anketu, valjalo bi...!
BTW, iako sam mozda ucinio mnogo losih dela, i iako me mnogi smatraju za iskvarenu i losu osobu, smatram da sam castan i plemenit, ali da to ne iskazujem mnogo...E sad, dobro i lose su relativni pojmovi, i kao sto rece Dimko iz Lost-a, mozemo ceo dan raspravljati o tome sta je dobro, a sta lose. ;)
 
Evo malo losega sto sam ucinio za zivota dosadasnjega: Svake zime gadjam kola ledenicama = razbijene soferke, ulubljena kola = par 'iljada evra
Svakog leta gadjam kola jajima, kamenjem, jabukama, sljivama, saptelijama, dzenarikama i ostalom gamadi = par 'iljada evra
Kao mali sam krao (stidim se) ,ali sam to nekako okajao tako sto sam pare pocepao i bacio
Jednom sam nekog psa bacao u vis, kao malo dete, u tom trenutku mi je ispalo i prestalo da se pomera, pomislio sam da je mrtvo, onda sam pao u ocajanje i plakao sam kao kisa, u tom trenutku pas ej ustao...ali je nakon nekoliko koraka grunuo glavom u banderu...
Ima jos, kasnije cu...
 
E Bezibre, baci anketu, valjalo bi...!
BTW, iako sam mozda ucinio mnogo losih dela, i iako me mnogi smatraju za iskvarenu i losu osobu, smatram da sam castan i plemenit, ali da to ne iskazujem mnogo...E sad, dobro i lose su relativni pojmovi, i kao sto rece Dimko iz Lost-a, mozemo ceo dan raspravljati o tome sta je dobro, a sta lose. ;)

Tako nesto i ja mislim, iako cinim losa dela, nemam neki osecaj da sam zbog toga los...a i covek mora imati neku zabavu...
 
hm,ali kako me pogodi u zicu-skoro su me neki zdravstveni problemi naveli na razmisljanje u tom smeru,ali ne direktno,pitanje pakao-raj,vec u kolikoj sam meri zaista lose cinila?
I da li je ciniti lose gore od necinjenja icega?
 

Back
Top