Da li otici na svadbu svog bivseg?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Da li otici na svadbu svog bivseg?

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Da li otici na svadbu svog bivseg?

Koji vam je nekada mnogo znacio, sa kojim ste bili sto godina, i trebalo vam isto toliko da ga odbolujete?
    Sa kojim ste prosli mnoooogo toga?
    S kojim ste, hteli ne hteli, ostali "drugari" usled svih zajednickih prijatelja?
    Koji vam vise ne znaci nista osim drage uspomene, imate lep i zadovoljan zivot, muza, dete i kuce; ali osetite neki tup udarac u donji deo stomaka na pomisao da se zeni?

Ah, da, i koji je stisao petlju pa pre par godina dosao na vasu svadbu?

sanja
    Guest

Podrazumevano

a sto bih se sa bivsima posecivala po svadbama?
    lici na spansku seriju

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Malo neozbiljan odgovor na prilicno ozbiljno pitanje; nema veze sa spanskim serijama.
    Kao sto rekoh, ostali smo nekakvi drugari usled zajednickih prijatelja i velikog drustva u kome je bilo nemoguce ne vidjati se sve ove godine.

sanja
    Guest

Podrazumevano

napisala sam svoj stav, a ne sta ti treba da radis.
    mojim bivsim (ljubavnicima, kolegama, prijateljima) vise nije mesto u mom zivotu.
    moja drugarica je imala trip da mu se pojavi na svadbi i napravi skandal (razni scenariji su bili u opticaju), pa je shvatila na vreme. licno, smesni su mi takvi "izleti" pa u tom smilsu poredjenje sa shund romanima i serijama.

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ono neozbiljno se odnosilo na spansku seriju, a ne na stav, nemoj da se ljutis.
    Slazem se da za bivse (pogotovo prijatelje, manje ljubavnike) ne treba da postoji mesta u nasim zivotima.
    I kakav crni skandal, nista tog tipa, pa covek me je kulturno pozvao - kao i ja njega pre par godina na svoju. Jer ne moze da pozove moje tri kume, i mojih jos petnaestak najboljih drugara, a mene ne. Eto.

A meni se s jedne strane ide, da vidim kako ce sve to da izgleda, da budem sa svojim drustvom; sa druge strane, pitam se dal' ce biti mucenje, pa onda ono pozdravljanje sa roditeljima, babama, dedama, tetkama i to, koje nisam videla godinama a sve ih znam vrlo dobro. Ne znam, ne mogu cak ni da predvidim svoju reakciju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Lakse je kajati se zbog neceg sto si uradila, nego zbog neceg sto nisi uradila...

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: Da li otici na svadbu svog bivseg?

Citat Original postavio rafaelica
    Ah, da, i koji je stisao petlju pa pre par godina dosao na vasu svadbu?
    Ako je ovako, onda idi ! Takoreći nema razloga da ne odeš.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio sanja
    moja drugarica je imala trip da mu se pojavi na svadbi i napravi skandal (razni scenariji su bili u opticaju), .
    ako neko prati seriju "sibil"
    akcije njene drugarice merien

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

idi a povfedi muzha???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Idi, naravno!

Obećava
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Idi, a sto da ne ides? I sama kazes da ste ostali u istom drustvu....pa bilo bi glupo da jedina ti od celog drustva ne odes!
    A posebno zbog onoga sto je on bio na tvojoj svadbi!
    Samo bezrazlozno strahujes, bice ti lepo... pa valjda ti je drago sto se zeni i sto je srecan?!

Primećen član
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Idi,shiroko ti polje,
    idi bice mnogo bolje...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Idi! Ako ti bas bude sranye i (ipak) ne budes mogla da podneses, mozes uvek otici (reci da ti je lose ili tako nesto). U svoj onoj vrevi, veselju i pijanstvu niko nece ni primetiti.

Zainteresovan član 3EMYHKA (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ja zaista ne vidim razlog da ides na njegovu svadbu! Pa i ja sa svojim bivsim imam kao drugarske odnose zbog zajednickog kruga prijatelja ali ne preterujem! Zar ti nije maximalno dvolicno da sad kao nesto prilazis mladi i kao ljubite se i nesto joj kao cestitas a osecas nelagodu u stomaku? Ma daaaj.... ako je on bio tako bljutav pa bio na tvojoj svadbi zasto bi ti morala da pratis trend? U ostalom svi smo mi X puta bili pozvani raznorazne dogadjaje na koje nismo zeleli da idemo pa poizvlacimo hiljade dobrih razloga da se opravdamo!
    Ja bih se kulturno zahvalila na pozivu i ne bih pravila idiota od sebe!

Početnik
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Idi na svadbu. Ako si odbolovala, ako je samo uspomena, prijatelji ste... zasto da ne. Uostalom i on je, kako kazes, stisao petlju i dosao na tvoju. U svakom slucaju ako se budes lose osecala uvek mozes da odes. Ja sam sa svim svojim bivsima u prijateljskim odnosima. Nije bilo tako odmah posle raskida, vec posle nekog vremena kada se sve smirilo. Prema njima nista ne osecam, vreme cini svoje, ali par njih su mi stvarno dobri drugari, u teskim zivotnim situacijama uvek su tu da pomognu.

Zainteresovan član lujka (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

NE, NIKAKO. BRUKAS SE PRED FAMILIJOM BIVSEG A TIME NISTA NE POSTIZES.
    NE NIKAKO NE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Zasto se bruka pred familijom bivseg!?ne razumem...uostalom bas je briga za njegovu familiju i za sve druge tamo prisutne.Vazno je to kako ce se ona osecati i kako ce se provesti.
    Moj savet:napucaj se maximalno,znaci extra izdanje,svog muza za ruku i pravac svadba.
    Moze da se desi da ce leptirici malo po stomaku da vrsljaju ali posle par pica i to ce izceznuti.
    Lep provod!!!

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio maja mala mama
    Zasto se bruka pred familijom bivseg!?ne razumem...uostalom bas je briga za njegovu familiju i za sve druge tamo prisutne.Vazno je to kako ce se ona osecati i kako ce se provesti.
    Moj savet:napucaj se maximalno,znaci extra izdanje,svog muza za ruku i pravac svadba.
    Moze da se desi da ce leptirici malo po stomaku da vrsljaju ali posle par pica i to ce izceznuti.
    Lep provod!!!
    ...i to ne samo tebi, vec i njemu!! GOOOOOOO!!!

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Zasto da ne ode? Pa njen izostanak tamo bi bio ocigledno primecen i verujem da bi bilo komentara da nisi imala hrabrosti, da ga nisi prebolela i sl, prema tome IDI i vazno je da ste oboje srecni, pa makar i odvojeno!

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Drago mi je sto je srecan, naravno.
    Ali sto bas mora da se zeni? ops:

Naravno da bi bilo primeceno da ustanem i odem na pola. Na takvim skupovima uvek ostane poneko trezan, te se prati svaciji ispad, gest ili flert kako bi posle mogli da prepricavamo i friendly podyebavamo jedni druge.

Ne mislim da bi bilo dvolicno da cestitam i ljubim mladu jer nemam nista protiv devojke niti imam veze s njom. ALi da, malo jeste dvolicno kao njemu se smeskati i cestitati. I ne mislim da je bio bljutav dolaskom da moju svadbu, vec je vise zeleo da pokaze svima kako mu nije nista. A bilo mu je, itekako. Dva dana pred svadbu mi je dosao kuci i tri sata izokola ispitivao da li sam sigurna da pravim dobar izbor, da li sam srecna, da li je moj buduci (koga nije poznavao) dobar covek i da li da ja ipak ponovo porazmislim (dva dana pred svadbu! :shock: :shock: :shock: ).

Ja bas nesto ne verujem da posle mnogo velike ljubavi i emocija mozes da budes prijatelj. Mozda sa nekim do koga ti i nije bilo mnogo stalo. Mi smo, kao sto rekoh, ostali u fer odnosima sticajem okolnosti.

Da, i ja se pribojavam komentara tipa - nije imala cuke da dodje i tako to . Ali ima jedna olaksavajuca okolnost, a ta je sto ne zivim u SCG, te uvek mogu da se vadim na to - da nisam uspela da dodjem.

I poslednje, i ja sam zamislila da odem u ekstra izdanju i muza pod ruku. No, usled prethodnog, ne verujem da ce on hteti da poteze u bgd na dva dana zbog svadbe mog bivseg, boli ga bas uvo. Te ako budem smuvala da odem, moracu sama a ta varijanta mi se bas i ne svidja.

Anyway, hvala svima na komentarima. Uuuuuh, valjda cu jos da se porazmislim. Uzas!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Stvarno uzas..jos uvek se dvoumis. Varijanta bez muza *****..koji ces mu djavo tamo :?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Lep provod!!!
    Ja se slazem sa Majom, ali slusaj ti odlucujes. Koliko mogu da primetim ti si vec odlucila da ne ides (ne znam zasto nas onda pitas za savet) :wink:

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio chokolada
    Lep provod!!!
    Ja se slazem sa Majom, ali slusaj ti odlucujes. Koliko mogu da primetim ti si vec odlucila da ne ides (ne znam zasto nas onda pitas za savet) :wink:
    Nisam naravno odlucila, pa ne bih tupila toliko ovde kad bih znala sta da radim.
    I ja se uglavnom slazem sa Majom, ali kao sto rekoh varijanta sa muzem otpada.
    Bilo kako bilo, thanks!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e, otidi, ali popij dovoljno alkohola, nashljokaj se (pazi da birash kvalitetan kad si vec tamo da se okoristish), najedi se najodvratnije (to kad vec budesh jana pi da se ne kontrolishesh) i udri !!! sve im reci : )))

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

divne li price...ali tuzne
    Ma idi i ako osetis da ti je jako tesko, uvek postoji razvod

Slične teme

1. Restoran za svadbu