zasto zene odglume orgasam?

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?
 
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?
Je l' ga ti baš svaki put doživiš?
Ako si ga ikada doživela.
Može da bude nevažno, a može da bude i vrlo važno.
U globalu je važno.
 
neke ga nikad i nisu imale! (videla na nekoj emisiji na tv-u), sokantno! ali tek sto sam bila sokirana kad sam cula kako neke zene izjavljuju da nikad nisu imali orgasam i da im to nije vazno i da kao vole seks sa momkom/muzem!

zhene da li bi se vi skidale i seksale a da nemate orgasam?
sta je to taj orgasam?
Mushkarci jeli vi morete njene valove osjetiti i kako?

Kad lav jebbe lavicu, ko nju pita da li je ona svrsila, bitno je da su jaja prazna i da je njoj kita dugo u pici i da je gusta, a orgazm ce doci sam po sebi jednom.



Ko zna sta ti muski sa njima rade, mozda gledaju utakmicu i misle da neko treba svrsiti.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto neke zene glume, mislim da je to nepostovanje partnera.
Ako imaju problema da dozive vrhunac, mogu da mu suptilno ukazu na to sta vole u krevetu.
Ukoliko one uvek odusevljeno reaguju na ono sto im partner radi misleci da im prija a zapravo je kontra, onda ne mogu da uzivaju, normalno.
 

Back
Top