zlatibor leti...ima li provoda?

paulidealiste

Početnik
Poruka
49
Iako vec postoji topic na ovu temu ipak su postovi datirani na "davnu" 2005 godinu...pa bih mogao da ponovim pitanje

kakav je provod leti na zlatiboru, posebno u smislu nocnog zivota? Ima li neko svežih iskustava od prosle/pretprosle godine? Ima li neko ideju koji od hotela ima bazen?

Bas sam neodlucan ali mislim da je tamo leti lepo...naravno nemam koga da pitam posto niko nije bio od mog drustva...
 
Iako vec postoji topic na ovu temu ipak su postovi datirani na "davnu" 2005 godinu...pa bih mogao da ponovim pitanje

kakav je provod leti na zlatiboru, posebno u smislu nocnog zivota? Ima li neko svežih iskustava od prosle/pretprosle godine? Ima li neko ideju koji od hotela ima bazen?

Bas sam neodlucan ali mislim da je tamo leti lepo...naravno nemam koga da pitam posto niko nije bio od mog drustva...

Otvoreni bazen ima hotel Olimp,a zatvorene,koliko se sećam,Mona i Satelit.Šetajući se naseljem videli smo još nekoliko manjih bazena,ali se ne sećam imena apartmana...Što se tiče noćnog života,ne znam,mi smo bili sa malim detetom...Ima dosta nekih kafića,bila je i gužva oko 22h,a kako bude posle,ne znam.Vredi otići,na par dana,sasvim je dovoljno...Sedam dana je plafon,posle bude strašno dosadnooo...
 
Noćni život postoji,i dosta ga hvale,ali iz prve ruke ne mogu ništa konkretnije da ti kažem jer sam malo matora za te akcije.Ali,znam samo da te noćne akcije nisu baš jeftine,npr.malo pivo 250 dinara i sl.Od bazena ti preporučujem onaj u hotelu "Čigota",s tim što ne moraš da budeš njihov gost,otvoren je za sve koji hoće da plate :per: A ako tražiš i app sa baeznom (pod uslovom da planirate da dođete kada je moguće kupanje u otvorenim bazenima) mislim da bi vam se svideli ovi apartmani http://www.zlatiborskajezera.rs/
(klikni na "Vila zlatiborska jezera") ,ili eventualno i brvnare na samom jezeru.
 
Pretpostavljam da ovde ima ljudi koji su skorije bili na Zlatiboru, pa bih zeleo da podele svoja iskustva sa nama...

Ja planiram da odem na desetak dana na Zlatibor jer davno nisam bio... Interesuje me sve u vezi smestaja... Gledam ovo na netu i sve ove vile i apartmani izgledaju relativno OK... Mada bih vise voleo da mi neko ko je skorije bio preporuci neki smestaj... Okrenuo sam par brojeva i cene mi dvokrevetnu sobu (apartman) po 20 evra dnevno... Iskreno mislim da je to malo napumpano i da moze i za 15 evrica da se nadje...

Ako neko ima bilo kakvih preporuka i saveta, rado cu saslusati... Hvala unapred... :)
 
Mislim da na Zlatiboru teško može da se nađe ležaj za manje od 10 evra. Moja zaova je tamo letovala unazad tri godine i uvek je plaćala krevet 10 evra. Doduše, kuća u kojoj odseda je na 5 minuta hoda od centra, smeštaj je odličan i ona je baš zadovoljna.

Inače, Zlatibor je prilično skup, treba to imati u vidu.
 
Pretpostavljam da ovde ima ljudi koji su skorije bili na Zlatiboru, pa bih zeleo da podele svoja iskustva sa nama...

Ja planiram da odem na desetak dana na Zlatibor jer davno nisam bio... Interesuje me sve u vezi smestaja... Gledam ovo na netu i sve ove vile i apartmani izgledaju relativno OK... Mada bih vise voleo da mi neko ko je skorije bio preporuci neki smestaj... Okrenuo sam par brojeva i cene mi dvokrevetnu sobu (apartman) po 20 evra dnevno... Iskreno mislim da je to malo napumpano i da moze i za 15 evrica da se nadje...

Ako neko ima bilo kakvih preporuka i saveta, rado cu saslusati... Hvala unapred... :)

Pozzz,ja sam prosle nedelje bila na Zlatiboru...Uzeli smo cetvorokrevetni apartman za 25 e,a ako se ostaje duze od 3 dana moze i za 20 e.Apartman je nov,sa dnevnim boravkom gde je ugaona garnitura na razvlacenje i spavaca soba.U spavacoj sobi smo spavali ja i suprug a u dnevnom boravku prijatelji,tako da smo mi tu cenu od 25 e po danu podelili,i svima super:per:.Ako zelite br telefona gazde,prosledicu vam...Apartman se nalazi u naselju 25.maj...Mogu vam reci da se ljudi tamo zale da im je opao posao...Da nije bilo nekih sportista na pripremama,zaista bi bilo pusto.Od zatvorenih bazena ima u Cigoti i Moni i mi smo tu pitali za kupanje,ali ne daju izuzev svojim gostima:( A na otvorenim bazenima nije bilo nikoga da se kupa,jer vreme tad nije bilo bas toplo.Od restorana bih preporucila Gozba u centru i verujte,nije skup...i restoran Kum kod prodavnice Zlatiborka(odlicno snabdevena).A imate i mesaru Carevic gde mozete kupiti meso i vrse uslugu pecenja,tako da npr.kilogram cevapa sa rostilja kod njih kosta 400 din;)Komplet lepinja je svuda 150 din,kafa 70 din,espreso 100 din,koka kola 120 din,palacinke sa kremom i plazmom 150 din,pica od 350-500 din...Te cene su iz kafica Mont,koji isto preporucujem:rtfm:E sad ima i kafica i restorana gde bespotrebno deru:dontunderstand:Ako vas jos nesto zanima,pitajte:super:Pozzzzzz
 
Pozzz,ja sam prosle nedelje bila na Zlatiboru...Uzeli smo cetvorokrevetni apartman za 25 e,a ako se ostaje duze od 3 dana moze i za 20 e.Apartman je nov,sa dnevnim boravkom gde je ugaona garnitura na razvlacenje i spavaca soba.U spavacoj sobi smo spavali ja i suprug a u dnevnom boravku prijatelji,tako da smo mi tu cenu od 25 e po danu podelili,i svima super:per:.Ako zelite br telefona gazde,prosledicu vam...Apartman se nalazi u naselju 25.maj...Mogu vam reci da se ljudi tamo zale da im je opao posao...Da nije bilo nekih sportista na pripremama,zaista bi bilo pusto.Od zatvorenih bazena ima u Cigoti i Moni i mi smo tu pitali za kupanje,ali ne daju izuzev svojim gostima:( A na otvorenim bazenima nije bilo nikoga da se kupa,jer vreme tad nije bilo bas toplo.Od restorana bih preporucila Gozba u centru i verujte,nije skup...i restoran Kum kod prodavnice Zlatiborka(odlicno snabdevena).A imate i mesaru Carevic gde mozete kupiti meso i vrse uslugu pecenja,tako da npr.kilogram cevapa sa rostilja kod njih kosta 400 din;)Komplet lepinja je svuda 150 din,kafa 70 din,espreso 100 din,koka kola 120 din,palacinke sa kremom i plazmom 150 din,pica od 350-500 din...Te cene su iz kafica Mont,koji isto preporucujem:rtfm:E sad ima i kafica i restorana gde bespotrebno deru:dontunderstand:Ako vas jos nesto zanima,pitajte:super:Pozzzzzz

:hvala:
 
Mislila sam da ću morati da koristim pretraživač kad ono tema na prvoj strani.

Fanatik78- šta si to našao po 20 evra - apartman? Kako se zove naći ću na netu telefon pa da zovem.
Mislim da ti je u Palisadu cena 11 -12 evra - dan, polupansion. A možeš sigurno da nađeš i po 8 evra bez klope. Imala sam negde telefon čoveka koji drži sobe kod satelita, ali već 3 dana ne mogu da nađem..ako nađem kad nađem mogu da ti dam. Ali znam da sobe mogu po toj ceni. Da idem sama tj bez male dece, išla bih tamo. Skroz su ok.
Ja bih išla krajem jula, sa sestrom i njenim detetom i treba mi telefon, ili naziv apartmana - vile - da je u cenrtu blizu jezera, da je dvosoban konforan...Ako nego ima neki info, biću zahvalna.
 
Pozzz,ja sam prosle nedelje bila na Zlatiboru...Uzeli smo cetvorokrevetni apartman za 25 e,a ako se ostaje duze od 3 dana moze i za 20 e.Apartman je nov,sa dnevnim boravkom gde je ugaona garnitura na razvlacenje i spavaca soba.U spavacoj sobi smo spavali ja i suprug a u dnevnom boravku prijatelji,tako da smo mi tu cenu od 25 e po danu podelili,i svima super:per:.Ako zelite br telefona gazde,prosledicu vam...Apartman se nalazi u naselju 25.maj...Mogu vam reci da se ljudi tamo zale da im je opao posao...Da nije bilo nekih sportista na pripremama,zaista bi bilo pusto.Od zatvorenih bazena ima u Cigoti i Moni i mi smo tu pitali za kupanje,ali ne daju izuzev svojim gostima:( A na otvorenim bazenima nije bilo nikoga da se kupa,jer vreme tad nije bilo bas toplo.Od restorana bih preporucila Gozba u centru i verujte,nije skup...i restoran Kum kod prodavnice Zlatiborka(odlicno snabdevena).A imate i mesaru Carevic gde mozete kupiti meso i vrse uslugu pecenja,tako da npr.kilogram cevapa sa rostilja kod njih kosta 400 din;)Komplet lepinja je svuda 150 din,kafa 70 din,espreso 100 din,koka kola 120 din,palacinke sa kremom i plazmom 150 din,pica od 350-500 din...Te cene su iz kafica Mont,koji isto preporucujem:rtfm:E sad ima i kafica i restorana gde bespotrebno deru:dontunderstand:Ako vas jos nesto zanima,pitajte:super:Pozzzzzz


Jelena, hoću ja telefon tog čoveka,
Gde je to naselje 25 maj? Koliko je daleko od centra?
 
Za damajante i fanatik 78 @:Apartmani su udaljeni nekih 700 m od centra,po mojoj slobodnoj proceni,laganom setnjom 10-ak min,ili kolima za 4-5 min.Naselje 25.maj je mirno sa puno zelenila,apartmani su novi,izgradjeni prosle god,namestaj nov,gazde su ok,retko smo ih i vidjali.Blizu je restoran Kum,mesara Carevic i market Zlatiborka,sve odlicno snabdeveno i sa cenama pristupacno kao sto sam pisala.U dvoristu ima letnjikovac,i ako imate dece imaju malih motora,bicikla,lopte,obezbedjen parking...A br telefona i sajt gde mozete da vidite apartmane poslacu u pp..:)Pozzz i javite da li idete tamo:ok:
 
Pretpostavljam da ovde ima ljudi koji su skorije bili na Zlatiboru, pa bih zeleo da podele svoja iskustva sa nama...

Ja planiram da odem na desetak dana na Zlatibor jer davno nisam bio... Interesuje me sve u vezi smestaja... Gledam ovo na netu i sve ove vile i apartmani izgledaju relativno OK... Mada bih vise voleo da mi neko ko je skorije bio preporuci neki smestaj... Okrenuo sam par brojeva i cene mi dvokrevetnu sobu (apartman) po 20 evra dnevno... Iskreno mislim da je to malo napumpano i da moze i za 15 evrica da se nadje...

Ako neko ima bilo kakvih preporuka i saveta, rado cu saslusati... Hvala unapred... :)

Дефинитивно није место за одмор. Више је, неко сеоско вашариште које досади за два дана. Био сам често на Златибору (не својом вољом- конгреси и семинари) и једва сам чекао да прође тих 5-6 дана да се вратим кући. А цене? Као у силиконској долини.:D
 
Дефинитивно није место за одмор. Више је, неко сеоско вашариште које досади за два дана. Био сам често на Златибору (не својом вољом- конгреси и семинари) и једва сам чекао да прође тих 5-6 дана да се вратим кући. А цене? Као у силиконској долини.:D

Ne znam zbog čega ljudi obično Zlatibor poistovećuju sa onom šabanerijom,nazvanom "centar",kada se radi o lepoj planini koja je itekako stvorena za odmor:dontunderstand:
Ako neko voli vašarsku atmosferu,onda mu je dovoljan i vikend da izbleji u svim baštama u "centru",bude "viđen" i ne retko ošišan k'o.....A za one koji vole da šetaju po livadama,šumama,da obiđu neki manastir,vodopad,etno selo,da se voze žičarom na Tornik,da se spuštaju tjubingom,e njima neće biti dosadno ni deset dana.
 
Evo i mene da postavljam pitanja :dash: ! Pod jedan ...da li je neko cuo za vilu "Sanja" ? Ostala pitanja idu ako se javi neko ko moze pozitivno da odgovori na ovo pod 1 ;) !!!

PS. Kako vam zvuci 18 evra za pun pansion :per: ?!

Jel' to ona "hot" Sanja?:zper: Šalu na stranu,videla sam je samo na spisku vila na Z.
P.S. 18e za PA zvuči više nego dobro,a kako to izgleda u praksi pisaćeš nam kada se vratiš;)
 
Jel' to ona "hot" Sanja?:zper: Šalu na stranu,videla sam je samo na spisku vila na Z.
P.S. 18e za PA zvuči više nego dobro,a kako to izgleda u praksi pisaćeš nam kada se vratiš;)

Ja idem 5 dana sa devojkom tako da me neki specijalan program i provod i ne zanima ...bezimo od gradske vreve ,guzve i vrucine ...jedino ne bih voleo da zavrsim u nekoj supi (da ne bude zabune ,nisam mislio na
supa-de-galuste.jpg
,mislio sam na http://2.***************/_QlBoisd8svE/SkYkzt-rVII/AAAAAAAAAHE/Blvb_4BIk1c/s320/%C5%A1upa1.jpg ) ! Inace DA ,radi se o "Hot" Sanji i DA ,javljam se sa utiscima ...ali i dalje trazim neke informacije jer nikad pre nisam bio tamo ,osim u prolazu :) !
 
Па оно... зависи какав облик забаве би ти желео...

Имаш неколико фолкотека у којима се пушта гранд продукција. Исто је и са кафићима и кафанама. Ако пожелиш чути нешто друго, мораш понети код себе на мобилном.
 
Златибор је постао бесмислена дестинација...............копија Калужерице...саобраћајне гужве, хаос, простаклук и то за дебеле паре...............КАТАСТРОФА.
кома је до планине нека оде на Златар или Голију..............тамо се ваздух још није комерцијализовао
 
Златибор је постао бесмислена дестинација...............копија Калужерице...саобраћајне гужве, хаос, простаклук и то за дебеле паре...............КАТАСТРОФА.
кома је до планине нека оде на Златар или Голију..............тамо се ваздух још није комерцијализовао

...potpuno se slazem ... a pored Zlatara i Golije dodala bi i Taru !
 

Back
Top