Електронска авио карта
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Електронска авио карта

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Podrazumevano Електронска авио карта

Јучер сам је наводно купио преко Аерофлот интернет портала. Наплатили су ми износ са Виза картице. Која је даље процедура? Хоћу ли добити на и-мејл потврду да сам купио авио карту и када?

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Podrazumevano Re: Електронска авио карта

Да ли је неко куповао карту преко интернета? Ако јесте нека објасни. Да ли је добио неко обавештење на и-мејл и у којем року.

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja uvek kupujem karte preko neta, elem nakon kupovine dobije se mail sa sifrom karte, lepo se taj mail odstampa i sa njim se ide na check in...tamo ce Vam dati karte i boarding pass na osnovu sifre...morao bi mail da vam stigne. U poslednjih sest meseci kupovala sam tri puta karte razlicitih avio kompanija i uvek mi je povratni mail ubrzo dosao...doduse, mozda je procedura sa Aeroflotom drugacija ali ne verujem, to bi trebalo da je neki standard...

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Јучер сам је наводно купио преко Аерофлот интернет портала. Наплатили су ми износ са Виза картице. Која је даље процедура? Хоћу ли добити на и-мејл потврду да сам купио авио карту и када?
    ...ne znam za Aeroflot...iako sam mnogooo puta leteo sa njima, ali nikada nisam kupovao on-line njihove letove...ovako je kod Ryanair-a, a i josh kod nekih...odmah po on-line placcanju, dobijash potvrdu tj., broj rezervacije i sve ostalo vezano za tvoj let na Email koji si im dao...takodje, stizhe ti i SMS na br mob-a koji si im ostavio...u poslednjih 15 dana do leta, idesh na njihov ( Ryanair ) on-line booking, ukucavash broj svoje rezervacije, potvrdjujesh datum leta i ime(na)...jer, do tog trenutka on-line chekiranja, u moguccnosti si da promenish datum leta, kao i ime(na) putnika...Ryanair ovu uslugu naplaccuje 4Eur po osobi za 1 pravac...onda dobijash boarding pass na Email koji si im ostavio, odshtampash ga u A4 formatu i na aerodromu ga prilazhesh uz validan pasosh...u sluchaju da ne izvrshish on-line chekiranje u periodu od 15 dana do 4h do poletanja platiccesh penale na aerodromu 40 Eur po osobi za 1 pravac...

sretno...
    Poslednji put ažurirao/la gost 67981 : 07.05.2010. u 12:08

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...to je neka specifika Ryanair-a...ja sam uzimala Wizz i Easyjet, Lufthansu i British i ako se ne varam niko me nije uslovljavao online check in-om, zapravo on se cak i za Brritish otvara 24h pre leta...sigurno je da mora da Vam stigne povratni mail sa sifrom, meni je uvek u roku od par minuta stizao na mail...ali nista ne brinite cak i ako ne stigne Vasa karta je kupljena i ne moze da propadne
    Poslednji put ažurirao/la gost 183655 : 07.05.2010. u 11:28

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    .online check in-om,
    Аерофлот то има
    http://wwww.aeroflot.ru/cms/en/online_registration

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    ...da, da sigurno imaju ali to nista ne znaci povodom karte, karta je kupljena pa je kupljena, cak i da ne ponesete nista osim svog pasosa na aerdrom na osnovu njega ce vas naci u racunaru da ste je kupili, ja sam letos na Kritu izgubila karte, lepo nas tri ostale na sred aerodroma bez karata i ljudi su nas nasli na osnovu broja pasosa, naravno najbolje je da im pisete kako biste dobili sve sto je neophodno, ili da nazovete Aeroflot u Bg-u za prave informacije ali karta je Vasa bez obzira na mail, SMS, sifru itd...on line check in ima smisla u inostranstvu, ja to vise ne radim od kada sam shvatila da se kod nas otvara u isto vreme kada i obican check in, ali za inostranstvo zbilja vredi

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vazdusasta Pogledaj poruku
    ...to je neka specifika Ryanair-a...ja sam uzimala Wizz i Easyjet, Lufthansu i British i ako se ne varam niko me nije uslovljavao online check in-om, zapravo on se cak i za Brritish otvara 24h pre leta...sigurno je da mora da Vam stigne povratni mail sa sifrom, meni je uvek u roku od par minuta stizao na mail...ali nista ne brinite cak i ako ne stigne Vasa karta je kupljena i ne moze da propadne
    ...nije samo kod Ryanair-a...mnogi tako funkcionishu...mislim na low cost avio kompanije...razlog - primer moj dobar prijatelj...koji kupi u toku jedne godine bar 5 razlichitih letova po 1 Eur...i ne pojavi se na letu...zato i postoji on-line chekiranje...da aviokompanije znaju da neka mesta mogu prodati i 2 X-a, chak i vishe...

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

dovoljan ti je samo i broj pasosa koji si morao upisati prilikom elektronske kupovine
    spremam djaci iz srpski

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

добио сам одговор

Dear Pero Peric!
    This is the e-ticket, everything is Ok.
    At the airport You will need only the passport.
    Poslednji put ažurirao/la Владан : 07.05.2010. u 18:01

Slične teme

1. Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 03:24
  2. Лична карта СПС
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 23.06.2008., 20:45
  3. Карта Европе 2067
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.11.2006., 12:43