Ko sme da prizna da nije bio muvan preko PP-a?

Da li vas je neko muvao preko PP-a?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
paz guera,nekad u opste nije potrebno da komuniciras sa nekim da bi ti poslao pp sumnjivog sadrzaja.nekad su to ljudi koji nemaju poruke nego idu i spijuniraju po forumu i onda ti posalju poruku u manijakalnom stilu ahhhhhhh (onomatopeja za manijakalno dahtanje na telefon recimo dok drka),ja sam taj i taj tolko godina os da se upoznamo radi intimnog druzenja :per: i slicno...ono...za poneke je dovoljno da ti za pol pise zensko :neutral:
 
Čitajući postove na ovom pdf-u, forumašice se stalno ''žale'' kako im forumaši ne daju mira, kako ih smaraju nepristojnim porukama, pozivaju ih na sastanke itd.

E, ovde neka se upišu oni koje niko do sada nije muvao preko PP-a (naravno, ako imaju dovoljno hrabrosti za to ;)) pa da pokušamo da odgonetnemo šta je razlog tome...


mene niko nije muFao e sad ubijedjena sam da se plashe jakih zhena:hahaha:
 
paz guera,nekad u opste nije potrebno da komuniciras sa nekim da bi ti poslao pp sumnjivog sadrzaja.nekad su to ljudi koji nemaju poruke nego idu i spijuniraju po forumu i onda ti posalju poruku u manijakalnom stilu ahhhhhhh (onomatopeja za manijakalno dahtanje na telefon recimo dok drka),ja sam taj i taj tolko godina os da se upoznamo radi intimnog druzenja :per: i slicno...ono...za poneke je dovoljno da ti za pol pise zensko :neutral:

ili sexy avatar...:lol::lol::lol:
 
Evo ja se javljam da me jos ni jedna forumasica nije ni kontaktirala, a kamoli da me muvala kako vi to kazete. :sad2:

A sta je razlog!? Eh ne znam. :dontunderstand:

e ja ja znam sto te nijedna nije Mufala..............ti iz bosne a o bosancima ima viceva koji jesu smijesni ali su cesto i istiniti, pored toga ne valja ti slika u profilu jer reklamishe bosnu i hercegovinu kao jednu drzhavu..............
 
opcija pp mi je isključena :lol:
Uzela te zenska pod svoje :mrgreen:

Kakve veze ima sto sam iz Bosne? :neutral:
Think again! ;)

paz guera,nekad u opste nije potrebno da komuniciras sa nekim da bi ti poslao pp sumnjivog sadrzaja.nekad su to ljudi koji nemaju poruke nego idu i spijuniraju po forumu i onda ti posalju poruku u manijakalnom stilu ahhhhhhh (onomatopeja za manijakalno dahtanje na telefon recimo dok drka),ja sam taj i taj tolko godina os da se upoznamo radi intimnog druzenja :per: i slicno...ono...za poneke je dovoljno da ti za pol pise zensko :neutral:
To ti se desilo? Meni nije.
 

Back
Top