Pomoc ako moze Novosadjani,sto je pre moguce :)

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
dakle sutra planiram da dodjem do NS na neku zurku u klubu Amenesia pa kako sam bio 2x u zivotu i to kao klinac ako moze neko samo da mi odg. na par pitanja :)

-koliko je udaljena glavna autobuska stanica u NS-u od tog kluba Amnesia i da li ima neki autobus koji ide do tamo ili ako bi uzeo taxi koliko bi to kostalo da me ne zaebu i nabiju neku bahatu cenu :think:

-taj klub jer blizu centra NS ili?
 
ide ti gomila buseva svi koji pocinju na 7 , neki 73, 75,76,77 kao i ne znam vise tacno koji , kao i sam bus broj 7 , ides jedno 5 stanica sve je na istom bulevaru ,ne skrece se nigde i kad vidis posle raskrsnice veliku i upadljivu zgradu merkatora i iza NIS-a tu sidjes ... kad sidjes kod Merkatora predjes dijagonalno tu raskrsnicu i videces neki cirkus i iza njega stadion i veliki Sportski i poslovni centar u kome se nalazi Amnezija , cim sidjes sa busa vides sve navedeno posto je poljana i brisan prostor u pitanju ...
a mozes i taksijem , kontam da nece biti vise od nekih 120 din , samo sto je bitno da kad izadjes sa busa ,ne udjes u prve taksije odmah tu , nego da ides na veliki stanicni parking nekih 100 metara dalje isto se sve vidi odmah kad izadjes iz busa , gde su ovi sto su legalni , a i videces na njima da imaju oznake udruzenja , dok ovi divljaci imaju samo tablu gde pise taxi i nista vise ...
 

Back
Top