O Cedi na RTS-u

Iz dobre je porodice :lol:

mikstg2.jpg
 

Šta to treba da poseduje od kvaliteta jedan vođa, kad smatraš njega vođom?
Jednog dana ću ti ispričati događaj sa jedne žurke u centru grada, bilo je ono vreme demonstracija. Kako je neko došao, kako otišao ako se tako može to nazvati. Mlad si, ne hvataj se tako lako za idole, nije to pravi put.
 
Šta to treba da poseduje od kvaliteta jedan vođa, kad smatraš njega vođom?
Jednog dana ću ti ispričati događaj sa jedne žurke u centru grada, bilo je ono vreme demonstracija. Kako je neko došao, kako otišao ako se tako može to nazvati. Mlad si, ne hvataj se tako lako za idole, nije to pravi put.

Mislim da je ova tema zamisljena kao pljuvacina, ne postujemo Torentea ako sada krenemo ozbiljno da diskutujemo.

A za politickog vodju, privatna bahatost me nesto i ne zanima, necu da se privatno druzim sa njim, ili da mu budem kum na svadbi, zar ne?:think:

I daleko je to od idola, suvise sam umisljen da bih imao idola:mrgreen: Cak ni ovog sa avatara:mrgreen:
 
Више сам га ценио пре договора са ДС. Био је некако одлучнији, доследнији, сада некако гледају да добију неке врсте материјалних користи договором са ДС.
Надам се да ће се вратити на доскорашњи пут, без обзира што су моја уверења по религијском, етничком и делимично спољнополитичком питању разликују.
Ако већ таква опција обухвата половину Србије, боље је да ту половину предводи ЛДП, јер од њих углавном знамо шта можемо очекивати и обично можемо спремити какав-такав одговор. Даље, јасно су устали против партијског дељења јавних предузећа и заложили се за професионализацију менаџмента у њима, ако се не варам. Прва су странка после ДСС, која је започела причу о децентрализацији, као неопходном услову за добијање средстава из европских развојних фондова.
Поштено су рекли свој став о Косову и Метохији, ма колико мени тај став био неприхватљив.
Још нешто, свака им част на храбрости, да сам присталица те идеологије, не бих имао храбрости да је на Балкану тако отворено заступам заиста, невезано за то што сам доста другачијих опредељења...
 
Mislim da je ova tema zamisljena kao pljuvacina, ne postujemo Torentea ako sada krenemo ozbiljno da diskutujemo.

A za politickog vodju, privatna bahatost me nesto i ne zanima, necu da se privatno druzim sa njim, ili da mu budem kum na svadbi, zar ne?:think:

I daleko je to od idola, suvise sam umisljen da bih imao idola:mrgreen: Cak ni ovog sa avatara:mrgreen:

Ko je on uopste, sta je on? Da li je sposoban da vodi drzavu, da li ima potrebno znanje, obrazovanje, ljude oko sebe koji bi ga podrzali...ako mene neko pita on je imao samo jednu srecu u zivotu - Djindjic ga je voleo kao sina i to mu je dalo vetar u ledja...covek koji slaze a ne trepne, koji radi prljave poslove (znam znam neko mora), covek kome se ne zna ni zanimanje ni struka, osoba koja je cepala tudju ostavku, odlazila sama da se obracunava kako je "ona" smatrala da je potrebno, autokrata i bahat covek, nadmen, sujetan...cak i da je cist sasvim pravno posmatrano pobrojano su sasvim dovoljni dokazi njegove nepodobnosti...pa makar bila knjiski salonski politicar:mrgreen:
 
Ko je on uopste, sta je on? Da li je sposoban da vodi drzavu, da li ima potrebno znanje, obrazovanje, ljude oko sebe koji bi ga podrzali...ako mene neko pita on je imao samo jednu srecu u zivotu - Djindjic ga je voleo kao sina i to mu je dalo vetar u ledja...covek koji slaze a ne trepne, koji radi prljave poslove (znam znam neko mora), covek kome se ne zna ni zanimanje ni struka, osoba koja je cepala tudju ostavku, odlazila sama da se obracunava kako je "ona" smatrala da je potrebno, autokrata i bahat covek, nadmen, sujetan...cak i da je cist sasvim pravno posmatrano pobrojano su sasvim dovoljni dokazi njegove nepodobnosti...pa makar bila knjiski salonski politicar:mrgreen:


Pa zna mu se formalna struka- dramaturg:think::mrgreen: Eto, cak je i jedan Pajkic koji ga ne podnosi rekao da je imao dobar diplomski rad. Doduse, nije siguran da li ga je Ceda sam pisao, ili mu je neko pomogao, ali necemo sada da cepidlacimo:mrgreen:

A ljude oko sebe koji bi ga podrzali nema, ali to je vec druga prica.
 
Poslednja izmena:
Pa zna mu je formalna struka- dramaturg:think::mrgreen: Eto, cak je i jedan Pajkic koji ga ne podnosi rekao da je imao dobar diplomski rad. Doduse, nije siguran da li ga je Ceda sam pisao, ili mu je neko pomogao, ali necemo sada da cepidlacimo:mrgreen:

A ljude oko sebe koji bi ga podrzali nema, ali to je vec druga prica.

Pod uslovom da je uradio taj diplomski, zar ne?

Vidi, ja sam veoma blizu postavljena njegovim "javnim" proklamacijama, generalno sam priblizna frakcija ali taj covek je kvarljiva roba, ima obraz kao djon potpisujem ti....stomacic mi kaze da fama oko njega nije bez osnova, pa malopre smo svi culi kako je glatko slagao Kami molim te...jel mozemo nas dvoje da zaradimo za visemilionski porez? Iako si mi generacija naivniji si cak i od mene...kakve se sve brljotine i kriminal kriju iza te omiljene reci "biznismen"...iako je biznismen ima profesiju, zanat...svaki zaradjen dinar mora da ima uporiste, aktiva - pasiva...nemoj molim te
 

Back
Top