A, tema? Gde je tema? :-)

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:
 
Logicno bi bilo da su sve teme odavno izlizane ali nije to..vec ljudi vide da se svi loze na licne teme i prozivanje..kao reality show koji je sve popularniji..ne zele da se o njima pravi profil na taj nacin i jasno im je da ovde nece naci resenje za problem ako ga imaju..isto tako vide da je ovaj pdf podeljen na klanove klovnova koji ne odgovaraju na teme neistomisljenika iako su kvalitetne
 
Logicno bi bilo da su sve teme odavno izlizane ali nije to..vec ljudi vide da se svi loze na licne teme i prozivanje..kao reality show koji je sve popularniji..ne zele da se o njima pravi profil na taj nacin i jasno im je da ovde nece naci resenje za problem ako ga imaju..isto tako vide da je ovaj pdf podeljen na klanove klovnova koji ne odgovaraju na teme neistomisljenika iako su kvalitetne

Zanimljivo Dzordzi, zanimljivo...:)

Mislim da nikada ne može biti izlizano sve, jer uvek će se pojaviti nešto novo, zanimljivo, uvek će neko imati neki problem koji će želeti da podeli sa drugima ili da zatraži savet...:)
 
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:

Hm..pa kad postaviš temu to već otkriva jedan deo tebe, ima ljudi koji se toga plaše i ja ih razumem....ima tema koje su uopštene pa ih opet forumaši shvate kao da su tvoji a nemamaju nikave veze sa tobom, već je to neka opšta pojava...mislim da je najveći razlog zašto neki nikad nisu postavili temu upravo iz razloga što ovde neće naći neke odgovore koji ih zanimaju jer se sve na kraju svede na najobičniju sprdnju ako ne sa postavljačem onda međusobno onih koji u tom nekom trenutku postuju na njoj.
 
Evo ga jedan takav primerak...kmek...nisam nikada nista otvorila, nisam nikada odgovorila prva jer sam bila preticana stalno...eh...neazurna sam sasvim. Ne radi se o otkrivanju dela sebe u mom slucaju jer sam uvek bolno iskrena, neke ljudi poznajem sa foruma koji poznaju moje najbolje prijatelje i ne vredi mi da slazem makar i sitnicu, razotkrilo bi se u sekundi. Jednostavno ne volim da se eksponiram, ne volim da imam obavezu pracenja teme, ne volim da sam po bilo cemu u centru paznje...ja sam od onih ljudi koji ne vole da budu posmatrani i svaki put se iskreno iznenadim kada vidim da je neko sa foruma obratio paznju na mene, sokiram se...valjda sam nesigurna, pretpostavljam da je to u pitanju
 
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:

postavljao sam toliko tema pre pod drugim nikovima da mi se smuchilo
sve shto se ovde vrti je i onako toliko puta prezvakano na mnogo manje debilan nachin..ili vishe
svejedno:lol:
zato ajmo da budemo originalni za promenu i otvorimo jednu tipa"devojke,kakav je vash stav o analu?":D
 
Svi ste u pravu.
Ja retko otvaram teme.
Uglavnom zato sto nemam bas nista toliko vazno na pameti sto zavredjuje otvaranje teme.
Imam dosta jaku cenzuru u glavi mozda.
A onda cenzura nekad popusti i nastanu teme kao sto je Ljubav je zla.
 
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:

Meni se ponekad zgadi kad vidim koliko besmislenih tema se otvori. Možda taj koji ih otvara i vidi neki smisao, a to nije sama tema, nego nešto drugo, ali ko će sve to raspetljavati.U većini slučajeva je to obična krađa nečijeg vremena.
Mislim da čitanje odgovora više otkriva, nego postavljanje pitanja.
 
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:

sve vredno što je imalo da se postavi i iskomentariše, odavno je postavljeno i iskomentarisano...
...ovo sada je čista zajebancija i sprdačina...
 
Svaka tema stvara obavezu vodjenja teme, a sto bi neko sebi natovario bespotrebnu obavezu, kada moze da se pise i na drugim temama. Po ovoj logici, niko ne bi trebao da otvara teme, ali ima ljudi koji vole da ih otvaraju. Na kraju krajeva, cak i da svi prestanu sa otvaranjem tema, tu su modovi, sluze forumu, teme su briga foruma, a ne moja. :lol:
 
Meni se ponekad zgadi kad vidim koliko besmislenih tema se otvori. Možda taj koji ih otvara i vidi neki smisao, a to nije sama tema, nego nešto drugo, ali ko će sve to raspetljavati.U većini slučajeva je to obična krađa nečijeg vremena.
Mislim da čitanje odgovora više otkriva, nego postavljanje pitanja.

Grešiš... u pitanju nekada vidiš više odgovor nego u samim odgovorima,zavisno kako to posmatraš.
Zašto je to krađa nečijeg vremena?! Ako taj neko odluči da postuje na toj temi, on je sam svoje vreme izdvojio na to- dobrovoljno, msm niko ga ne tera da troši svoje vreme na nešto ako on to neće....krađa vremena se najčešće dešava u RL ovde ne.;)
 
Nešto razmišljam i gledam profile...I malo po malo, kad - vidim ima dosta ljudi koji ne postavljaju teme...Uopšte.
Pošto smo sada na pdf - u (nam najdražem, jel te) Ljis - u :), mene silno zanima , šta mislite, šta je razlog tome? :think:
Možda nekog valjanog razloga možda i nema, ali mene onako, baš pošteno zanima šta bi tu moglo biti...:)
Pišite, mili moji Forumaši i mile moje Forumašice, pa da zajedno "razotkrijemo" i ovaj mit...:heart:

Nikada nisam postavljala neku temi i mislim i da necu.razlog je jednostavan.Kakav god da je sustinski sadrzaj neke od njih uvek se preokrene u neku tricariju.
Nemam pitanja,ljubavnih problema ...jer sam do sada vec naucila sta i kako funkcionise u zivotu i odnosima.
Lakse mi je da samo odgovorim na neku koja mi se ucini slatkom.
 

Back
Top