Zasto je osudjen bivsi pred. RSK. MILE MARTIC ?

Doma goj

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
185
Sem medjunarodne verifikacije hrvatskog nacistickog zlocina, izvrsenog genocida nad Krajisnicima,
nije postojao ni jedan razlog za osudu toga srpskog patriote !

Ujedno je i legalizovana eliminacija jednog istorijsko politickog naroda, kako sa politicke ,
tako i zivotne scene !

Zalosno je cutanje srpske inteligencije o farsi zvanoj medjunarodna zajednica !
 
Sem medjunarodne verifikacije hrvatskog nacistickog zlocina, izvrsenog genocida nad Krajisnicima,
nije postojao ni jedan razlog za osudu toga srpskog patriote !

Ujedno je i legalizovana eliminacija jednog istorijsko politickog naroda, kako sa politicke ,
tako i zivotne scene !

Zalosno je cutanje srpske inteligencije o farsi zvanoj medjunarodna zajednica !

razlog je vrlo konretan.

Postoji jasan video zapis upotrijebljen i na Haaškom sudu gdje Mile Martić direktno daje nalog da se bombardira Zagreb i da se pritom ciljaju civilni ciljevi.

Ne mogu reći koji je točan broj civilnih žrtava bio no jasno se vidi namjera da se gađa civilno stanovništvo.

Dakle radi se o kršenju međunarodnog humatiranog prava.

On je najviše osudio sam sebe, dakle u njegovu slučaju nema spora. Jasno se vidi na snimci koju su snimili vojnici RSK gdje on izbjeglim Srbima jasno govori da će bombardirati Zagreb i pobiti što više ljudi.

Drugi dokazi nisu bili ni potrebni.

Ovo je snima direktnog priznanja zločina, prebaci na 1 minuta i 22 sekunde:

 
Poslednja izmena:
Мартић је погрешан човек у погрешно време на погрешном месту, жао ми је што то кажем, осуђен је као и остали да би Срби били обележени као једини и искључиви кривци за све.

Pravi covjek, preuzeo zrtvu u tesko vrjeme !:klap::klap::klap::klap::klap:
 
razlog je vrlo konretan.

Postoji jasan video zapis upotrijebljen i na Haaškom sudu gdje Mile Martić direktno daje nalog da se bombardira Zagreb i da se pritom ciljaju civilni ciljevi.

Ne mogu reći koji je točan broj civilnih žrtava bio no jasno se vidi namjera da se gađa civilno stanovništvo.

Dakle radi se o kršenju međunarodnog humatiranog prava.

On je najviše osudio sam sebe, dakle u njegovu slučaju nema spora. Jasno se vidi na snimci koju su snimili vojnici RSK gdje on izbjeglim Srbima jasno govori da će bombardirati Zagreb i pobiti što više ljudi.

Drugi dokazi nisu bili ni potrebni.

Ovo je snima direktnog priznanja zločina, prebaci na 1 minuta i 22 sekunde:


KRIV JE, jer kao vrhovni komadant nije imao nacina da zesce odgovori te zaustavi
hrvatsko granatiranje izbjeglicke kolone u Okucanima !:(:(:(:(:(

Zar u ratu nije legitimno sredstvo adekvatno odgovoriti ?:think::think::think:
 
pravi krimnalac kao i svi ostali koji su imali u cilju da naude nedužnim ljudima sa obe strane:rtfm:

ako je on ispravan čovek nema mogučnost za neki ljudski razgovor:dash:

kada neko svesno naredi da gađa civile ...taj nije čovek nebitno is kojeg je naroda:rtfm:

Ajde obuzdaj slinu, i probaj bez uopstavanja !:per::per::per::per:

A granatiranje one izbjeglicke kolone u Okucanima je legitiman cilj ili mozda oni nisu bili civili ?:per::per::per::per:
 
razlog je vrlo konretan.

Postoji jasan video zapis upotrijebljen i na Haaškom sudu gdje Mile Martić direktno daje nalog da se bombardira Zagreb i da se pritom ciljaju civilni ciljevi.

Ne mogu reći koji je točan broj civilnih žrtava bio no jasno se vidi namjera da se gađa civilno stanovništvo.

Dakle radi se o kršenju međunarodnog humatiranog prava.

On je najviše osudio sam sebe, dakle u njegovu slučaju nema spora. Jasno se vidi na snimci koju su snimili vojnici RSK gdje on izbjeglim Srbima jasno govori da će bombardirati Zagreb i pobiti što više ljudi.

Drugi dokazi nisu bili ni potrebni.

Ovo je snima direktnog priznanja zločina, prebaci na 1 minuta i 22 sekunde:


Као одговор на напад на зону под заштитом Уједињених нација гађани су МУП Хрватске, Главни стожер ХВ и влада Хрватске који стоје иза акције Бљесак и они су инспиратори и организатори етничког чишћења српског становништва из Западне Славоније.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
KRIV JE, jer kao vrhovni komadant nije imao nacina da zesce odgovori te zaustavi
hrvatsko granatiranje izbjeglicke kolone u Okucanima !:(:(:(:(:(

Zar u ratu nije legitimno sredstvo adekvatno odgovoriti ?:think::think::think:

Znam,,-mnogo znam tragediu krajine i krajsnika i dalmadinca Svih Srba sa tih prostora
zato moj Srboljub uvek place i uvek slusa ovu pesmu.



Zalosno i zalosno.
 
razlog je vrlo konretan.

Postoji jasan video zapis upotrijebljen i na Haaškom sudu gdje Mile Martić direktno daje nalog da se bombardira Zagreb i da se pritom ciljaju civilni ciljevi.

Ne mogu reći koji je točan broj civilnih žrtava bio no jasno se vidi namjera da se gađa civilno stanovništvo.

Dakle radi se o kršenju međunarodnog humatiranog prava.

On je najviše osudio sam sebe, dakle u njegovu slučaju nema spora. Jasno se vidi na snimci koju su snimili vojnici RSK gdje on izbjeglim Srbima jasno govori da će bombardirati Zagreb i pobiti što više ljudi.

Drugi dokazi nisu bili ni potrebni.

Ovo je snima direktnog priznanja zločina, prebaci na 1 minuta i 22 sekunde:



:roll::roll::roll::roll:
 
Ajde obuzdaj slinu, i probaj bez uopstavanja !:per::per::per::per:

A granatiranje one izbjeglicke kolone u Okucanima je legitiman cilj ili mozda oni nisu bili civili ?:per::per::per::per:

ja sam bio precizan i nisam uopčavao očitome ne poznaš ako je hrvat granatirao ili napao kolinu civila isti je ko srbin martić tu nema nikakve razlike ..zločin je zločin a zločinac je zločinac neovisnoko su žrtne dal su srbi ili hrvati ...ako se ne varam:rtfm::rtfm:

inače ja ne slinim nego samo stavim svaku stvar na svoje mjesto neovisno o kome se radi
 
Poslednja izmena:
Holandjani su krivi za sve
spdxmu.jpg
 
jest, ali ne gađanjem civilnih ciljeva. on je gađao isključivo prolaznike na cesti.

a to se zove ratni zločin.

"Оркан" гађа просторију (не схватати буквално), а не тачкасте циљеве (у овом случају људе). Како се зове напад на заштићену зону и ко је у Хрватској одговарао за то?
 
pravi krimnalac kao i svi ostali koji su imali u cilju da naude nedužnim ljudima sa obe strane:rtfm:

ako je on ispravan čovek nema mogučnost za neki ljudski razgovor:dash:

kada neko svesno naredi da gađa civile ...taj nije čovek nebitno is kojeg je naroda:rtfm:




Jel to nešto ovako ?



A vidiš ovo je bilo još godinu dana pre početka građanskog rata.
 
Poslednja izmena:
"Оркан" гађа просторију (не схватати буквално), а не тачкасте циљеве (у овом случају људе). Како се зове напад на заштићену зону и ко је у Хрватској одговарао за то?

koliko ja znam sada mu se sudi u hagu dakle ...dakle tu se nema što dodati ako je kriv bit će osuđen :rtfm:

zašto treba braniti zločince ako je su... neka osgovaraju jedni i drugi:dash:
 
koliko ja znam sada mu se sudi u hagu dakle ...dakle tu se nema što dodati ako je kriv bit će osuđen :rtfm:

zašto treba braniti zločince ako je su... neka osgovaraju jedni i drugi:dash:



Problem je što tih drugih nema.

A to onda ostavlja drugu mogućnost. Da im se sude baš oni koji su zbog njih propatili, napustili kuće, izgubili državu, najmilije i na kraju ostali bez ičega.

A to tvoja priča neće moći da spreči. Biće kako biti mora. Uostalom to tebe niko neće ni pitati. Oslobodjenje Srbije biće urađeno onako kao treba, profesionalno. Više nećete imati Miloševića da vodi poltiku kreni-stani i da vas spašava čim dođete u škripac. A i kompletna dosadašnja politička podela ne vodi nigde osim ponovo u neki novi građanski rat. A njega ste vi započeli 01.12.1918.g. i ulaskom u Kraljevinu SHS.
 
ako netko ima neke dokaze a trebaju po nekom članu da odgovaraju uzme se papir i olovka

ili se tipka stavi u kovertu i pošalje...no ako vamje ovo dokaz...nisam baš siguran :hahaha::per:



Originalni snimci postoje i sasvim su validni i ako nije dovoljan dokaz filmska traka onda šta je?

U prevodu hoćeš da kažeš da su jedini dokazi oni što hrvati i ustaše iznose.
A vidiš mora prvo da se krene od onih koji su uzrokovali i izvršili prvu oružanu pobunu. Kada se oni procesuiraju tek onda može da se krene dalje.
 
Poslednja izmena:
koliko ja znam sada mu se sudi u hagu dakle ...dakle tu se nema što dodati ako je kriv bit će osuđen :rtfm:

zašto treba braniti zločince ako je su... neka osgovaraju jedni i drugi:dash:

Само сам одговарао за оно да је искључиво гађао људе на цести.
Да, и ја сам да се суди сваком ко је крив. Искрено, зар ти није чудан број Срба у Хагу и сматраш ли да је код нас било много више злочинаца, а код Хрвата, Муслимана и Шиптара не?
 
sve je s.m. zapoceo primirjem sa tudjmanom posle nove 92, nepotrebnim i stetnim. da je lepo presekao cro na pola, sve bi bilo drugacije



Ta hrvatska iz 1991.g. je trbala da bude pregažena i totalno uništena ali dotični Milošević je direktno učestvovoao u spašavanju hrvatskog i ustaškog smrada i na kraju je baš od njih i doživeo da ga izvedu i sude mu za ništa.

Uostalom to je i zaslužio jer je konstantno dilovao sa Tuđmanom..
 

Back
Top