Koštunica: Srbija bez imena u Sarajevu zbog Kosova

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Koštunica: U Sarajevu bez imena
6. maj 2010. | 15:09 | Izvor: Beta Beograd -- Lider DSS Vojislav Koštunica izjavio je da će se Srbija na sastanku zapadnog Balkana i EU u Sarajevu pojaviti kao bezimena država.

"Srbija koja je postala međunarodno priznata i nezavisna država pre više od 130 godina u Sarajevu je bez imena, jednostavno da bi se na tom skupu pojavila protivpravna vlast na delu teritorije Srbije koja je protivpravno proglasila svoju nezavisnost, govorim o vlasti na Kosovu", rekao je Koštunica.

On je rekao da su evropske integracije politički kurs koji je za svaku podršku, ali da je problem što se Srbija na tom skup prvi put u svojoj istoriji pojavljuje kao bezimena država, odnosno država bez imena.

Koštunica se osvrnuo i na Istanbulsku deklaraciju koju su krajem aprila potpisali predsednik Srbije Boris Tadić, predsednik Turske Abdulah Gul i predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžića, rekavši da je ta deklaracija zapravo poslužila da se potvrdi teritorijalni integritet BiH.

"Ta deklaracija je poslužila i da se podrži, ne znam zašto, ulazak BiH u NATO, a istovremeno sagovornici predsednika Srbije, turski predsednik i neovlašćeni predstavnik BiH, tom prilikom nisu podržali teritorijalni integritet Srbije", rekao je lider DSS-a.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=05&dd=06&nav_category=11&nav_id=429337

Navodno, da bi sve ovce bile na broju, ni jedna zemlja neće nastupiti sa imenom...
 
Vidim ovog TUMRAKA da se danas na partiskoj slavi raspričao o politici, to jest o neizbežnim novim izborima, o teškom životu naroda kod nas i ostalim bla, bla problemima.

Sećate se slave ove iste od pre 2 godine, kad je slavio, a tada bio premijer, kad su ga novinari pitali : šta misli o politici vlade ? On je novinarki rekao: znate gospodjo, ne znam da li znate šta je slava, na slavi se ne priča o plolitici.
 
Koštunica: U Sarajevu bez imena
6. maj 2010. | 15:09 | Izvor: Beta Beograd -- Lider DSS Vojislav Koštunica izjavio je da će se Srbija na sastanku zapadnog Balkana i EU u Sarajevu pojaviti kao bezimena država.

"Srbija koja je postala međunarodno priznata i nezavisna država pre više od 130 godina u Sarajevu je bez imena, jednostavno da bi se na tom skupu pojavila protivpravna vlast na delu teritorije Srbije koja je protivpravno proglasila svoju nezavisnost, govorim o vlasti na Kosovu", rekao je Koštunica.

On je rekao da su evropske integracije politički kurs koji je za svaku podršku, ali da je problem što se Srbija na tom skup prvi put u svojoj istoriji pojavljuje kao bezimena država, odnosno država bez imena.

Koštunica se osvrnuo i na Istanbulsku deklaraciju koju su krajem aprila potpisali predsednik Srbije Boris Tadić, predsednik Turske Abdulah Gul i predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžića, rekavši da je ta deklaracija zapravo poslužila da se potvrdi teritorijalni integritet BiH.

"Ta deklaracija je poslužila i da se podrži, ne znam zašto, ulazak BiH u NATO, a istovremeno sagovornici predsednika Srbije, turski predsednik i neovlašćeni predstavnik BiH, tom prilikom nisu podržali teritorijalni integritet Srbije", rekao je lider DSS-a.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=05&dd=06&nav_category=11&nav_id=429337

Navodno, da bi sve ovce bile na broju, ni jedna zemlja neće nastupiti sa imenom...
Jel neko obavestio znojavog da Kosovo više nije Srbija?
 
Poslednja izmena:
Pametan jeste, vlo mlad doktorirao.
Samo kad bi se gledalo ko je za politiku, vrlo malo bi bilo onih koji bi bili za politike, iz ovih ili onih razloga. ;)

Trebas biti covek bez obraza i morala,zato se Kostunije ne uklapa u nasu "elitu" .... dok je i sam bio premijer vise se pitao onaj odvratni Jocic ...lesinari koji su mu se prikljucili i u njegovo ime vedrili i oblacili su mu naneli i najvise stete i srozali ga na ono sto je danas...
 
Možda na izgled nije u Srbiji, ali nije više ni nigde.

Izgleda mi da je to nova evropska rupa.

I uvek nam Evropa iskopa neku novu rupi da je mi kasnije zatrpamo.
Ovde nije reč o Evropi nego o neobaveštenosti Koštunice dr Vojislava.
Lik jednu notornu činjenicu, koja je plod naših gluposti, nije shvatio:
41df36d4fcd9e7ab.gif
 
Zato što Koštunica k-enja o Kosovu, koje smo izgubili.


MI nismo izgubili Kosovo i Metohiju.

Moraš da znaš još jednu stvar.

MI tj. Srbi pišemo uvek Kosovo i Metohija a VI tj. ti i slična hrvatsko-šiptarska koalicija pišete Kosovo.

Pošto nastupaš u ime te koalicije i tvrdiš da ste izgubili Kosovo onda ti ja sada kažem da ni Srbija trenutno nema svoju Ustavnu nadležnost nad tom našom teritorijom (pošto je okupirano) a pošto nemate ni vi onda je pitanje :

KO IMA ?
 
Poslednja izmena:
Svi ovi politicari znaju da je Kosovo zavrsena prica... A znaju da i narod zna, samo vole oni da se promovisu bez pokrica.


Prvo da vidimo u čije ime ti nastupaš !?

Onaj lik malopre me ubeđuje da su šiptari izgubili Kosovo i Metohiju ?

Sada tebi postavljam pitanje :
1. Koga podrazumevaš pod "svi političari" ?
2. Koji ili čiji narod zna ?

A sada opet jedna konstatacija ili može da bude moje zapažanje.
Srbi ne pišu Kosovo nego Kosovo i Metohija. Ko si ti ?
 
svala cast kostunici za ovakvu izjavu

nije tesko govoriti istinu, pa ma kakav da je

rezimski diletanti misle da su uradili nekakav posao i nesto postigli, a samo su ih po ko zna koji put navukli na macora, pa ih vrte li, vrte

rezimski diletanti misle da je spoljna politika kao ono na sta su navikli muljanje i jajarenje. e, nije.
 
svala cast kostunici za ovakvu izjavu

nije tesko govoriti istinu, pa ma kakav da je

rezimski diletanti misle da su uradili nekakav posao i nesto postigli, a samo su ih po ko zna koji put navukli na macora, pa ih vrte li, vrte

rezimski diletanti misle da je spoljna politika kao ono na sta su navikli muljanje i jajarenje. e, nije.


Ovo si sasvim u pravu, ali nažalos to mora da bude tako kad su sve režimlije samo obični priučenjaci, uličari i jedna obična rulja bez trunke šlifa ili bilo kakve organizacije i usklađenog delovanja.

Jedino ispravno i logično rešenje je ovo proterati i dovesti nove, ali malo više inteligentnije i obrazovanije.
 

Back
Top