Druga žena

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
1. poslušajte numeru


2. jel tačno da se druga žena uvek više voli? jel tačno da je prva da se proba a druga za sreću?
ima li ovde drugih žena i žena u fazonu "prva nikad nisam bila al da žalim neću jer prva je da se proba druga je za sreću"?
jel ima gospodina kom poručujete da vam se javi kad poželi drugi put da se ženi?

:zaljubljena:
 
Kako jadno zvuci to "druga zena".No moramo da se pomirimo sa tim.Meni se vec dugo svidja ozenjeni muskarac i stalno razmisljam o tome kako bi bilo da sam mu druga.Ne znam,ja to zamisjam ono kao tajno vidjanje po hotelima,ne smes da ga zoves dok ti se on ne javi...itd. Meni je to jako privlacno i zanimljivo.Ne kazu dzabe da je tudje sladje. :)))
 
Kako jadno zvuci to "druga zena".No moramo da se pomirimo sa tim.Meni se vec dugo svidja ozenjeni muskarac i stalno razmisljam o tome kako bi bilo da sam mu druga.Ne znam,ja to zamisjam ono kao tajno vidjanje po hotelima,ne smes da ga zoves dok ti se on ne javi...itd. Meni je to jako privlacno i zanimljivo.Ne kazu dzabe da je tudje sladje. :)))

images


go baby go :))))
 
1. poslušajte numeru


2. jel tačno da se druga žena uvek više voli? jel tačno da je prva da se proba a druga za sreću?
ima li ovde drugih žena i žena u fazonu "prva nikad nisam bila al da žalim neću jer prva je da se proba druga je za sreću"?
jel ima gospodina kom poručujete da vam se javi kad poželi drugi put da se ženi?

:zaljubljena:

Pa prva bude u cvetu rane mladosti kad se vode strastima, zaljubljenošću, a kasnije već glavom i dušom proberu :))
 
1. poslušajte numeru


2. jel tačno da se druga žena uvek više voli? jel tačno da je prva da se proba a druga za sreću?
ima li ovde drugih žena i žena u fazonu "prva nikad nisam bila al da žalim neću jer prva je da se proba druga je za sreću"?
jel ima gospodina kom poručujete da vam se javi kad poželi drugi put da se ženi?

:zaljubljena:

druga zena u smislu posle havarije prvog braka?

pa iskreno receno brak kad pukne tu vecinom i jedno i drugo doprinosi

stim je tacno da se druga zena ili drugi muskarac drugim parameterima bira no sto se birao prvi bracni drug

to sto ja vidim u mojem drustvu komotno mogu da potvrdim da se bolje, snaznije i drugacije vole i paze no u prvim bracnim vodama
 
Ako nameravaš da ga otmeš od prve žene, očekuj da će ti se još gora patnja desiti kada ga od tebe otme treća.
Ako si mu druga šansa - stoprocentna otvorenost i nema greške. Istina do granice boli.

Moj ujak ima sledeći stav: Imati prvu ženu i drugu ženu je isto. Imati ljubavnicu je dobro sve dok i ona ne postane žena.
 
Mislim da tu pravila nema. Moze se covek prvi put ozeniti iz velike ljubavi koja mu slomi srce, pa drugi put da nadje neku koja mu ''odgovara'' radi braka, dece i sta ti ja znam. Ako je takav slucaj, znaci prvu je voleo vise.
Moze biti i obrnuto ,pa da druga bude njegova velika ljubav ili jos gore:da prvu ostavi zbog druge. Zivot pise romane.
 
Mislim da tu pravila nema. Moze se covek prvi put ozeniti iz velike ljubavi koja mu slomi srce, pa drugi put da nadje neku koja mu ''odgovara'' radi braka, dece i sta ti ja znam. Ako je takav slucaj, znaci prvu je voleo vise.
Moze biti i obrnuto ,pa da druga bude njegova velika ljubav ili jos gore:da prvu ostavi zbog druge. Zivot pise romane.

Ti bi bila najbolja zena :heart: u svakom slucaju :flert:
 
1. poslušajte numeru


2. jel tačno da se druga žena uvek više voli? jel tačno da je prva da se proba a druga za sreću?
ima li ovde drugih žena i žena u fazonu "prva nikad nisam bila al da žalim neću jer prva je da se proba druga je za sreću"?
jel ima gospodina kom poručujete da vam se javi kad poželi drugi put da se ženi?

:zaljubljena:

zAISTA kažu: prvo dijete i druga žena - najviše se vole
 

Back
Top