Stene nemackog ovcara ili sarplaninca,ili bilo koje stene,koje ce da poraste veliko.
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Stene nemackog ovcara ili sarplaninca,ili bilo koje stene,koje ce da poraste veliko.

JovanaZa nije na forumu
    " Life isn't about waiting for the storm to pass...it's learning to dance in the rain. "
    Početnik
    Učlanjen
    24.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Podrazumevano Stene nemackog ovcara ili sarplaninca,ili bilo koje stene,koje ce da poraste veliko.

Sve sam vec rekla u naslovu. Treba mi veran prijatelj. Dakle-sarplaninac,nemacki ovcar,ili BILO KOJI MESANAC koji ce da poratse veliki. Potreban mi je veliki pas. Htela bih da ga ja vaspitam,i da odraste uz mene,bez obzira na vrstu,ali ako bih vec birala,odabrala bih jednu od ove dve. Dakle,javite mi ako znate za neko stene koje ce da poraste veliikoo
    Joka <3

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Podrazumevano Re: Stene nemackog ovcara ili sarplaninca,ili bilo koje stene,koje ce da poraste veli

Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Primećen član mrvica i cile (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Stene nemackog ovcara ili sarplaninca,ili bilo koje stene,koje ce da poraste veli

Pa koliko vidim ti si iz Zaječara, srpskog holokausta za životinje. Zar nema kod vas u nekom od prihvatilišta neko štene. Probaj da kontaktiraš društvo za zaštitu životinja iz Zaječara. Ima i ovde sigurno, ali bolje da spasiš sigurne smrti nekog grešnika iz tvog grada.
    Poslednji put ažurirao/la mrvica i cile : 06.05.2010. u 16:28

JovanaZa nije na forumu
    " Life isn't about waiting for the storm to pass...it's learning to dance in the rain. "
    Početnik
    Učlanjen
    24.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Nena je vec usvojena :/ Ma ja sam trazila,ali nema nigde steneta :/
    Joka <3

JovanaZa nije na forumu
    Početnik
    Učlanjen
    24.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Ajde ako nadjete nesto,javite mi se.
    Joka <3

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

JOVANA PA GDE NESTADE ?!?

IMAMO I ODRASLU ŽENU NO, AKO SI ZAINTERESOVNA JAVI SE!

JovanaZa nije na forumu
    Početnik
    Učlanjen
    24.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Ja sam zaboravila za vas! Izvinite! Ja bih stene,moji se boje pasa koji nisu odrasli sa nama.:/ A svii su predivni pomogla bih svakom :/

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Slične teme

1. Stene Nemackog ovcara
    Autor Rea Tina u forumu Svet životinja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.07.2009., 09:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •