Naselje "Tesla"

Sta mislite o Pancevackom naselju Tesla?
Koja bi bila realna cena kvadrata na skali od drugog do cetvrtog sprata,do 40 kvadrata?
Zasto volite to naselje?

Hm...to realno nije baš lako proceniti jer po meni zavisi od mnogih "sitnica" koje život znače
ali i pri tom ostati objektivan..lokacijski je to dobra investicija a pogotovu ako je "novogradnja"
mislim da su cene otprilike od 600 pa do 750 eura ali i to nije sigurica jer postoje delovi Tesle
koji "vuku" cenu i do 850, naravno da to i vrede...trebalo bi se raspitati kod lokalnih preduzimača, lično sam bio u tom fazonu prošle godine i cene su bile malo veće ali pošto su
nekretnine otišle dole, to bi otprilike trebalo biti to ...postoje i druga naselja ali bih izbegao da ih komentarišem ... :think: :ok:
 
Hm...to realno nije baš lako proceniti jer po meni zavisi od mnogih "sitnica" koje život znače
ali i pri tom ostati objektivan..lokacijski je to dobra investicija a pogotovu ako je "novogradnja"
mislim da su cene otprilike od 600 pa do 750 eura ali i to nije sigurica jer postoje delovi Tesle
koji "vuku" cenu i do 850, naravno da to i vrede...trebalo bi se raspitati kod lokalnih preduzimača, lično sam bio u tom fazonu prošle godine i cene su bile malo veće ali pošto su
nekretnine otišle dole, to bi otprilike trebalo biti to ...postoje i druga naselja ali bih izbegao da ih komentarišem ... :think: :ok:
Ja sam kupio stan,stara gradnja,jednosoban+terasa i podrum,na 4 je spratu,bez lifta i platio sam ga 700epo kvadratu.A stan je bas kompletno sredjen,nova struja,parket,zidovi izolovani,pvc stolatrija,skroz novo kupatilo,kuhinja...I bas je sve ugradjeno kvalitetno do maksimuma.Jedino mi se ne svidja sto nema lift,ali privikao sam se brzo i na to.

Tesla se vrlo lako zavoli,nekako je ususkana i ima dosta zelenila.
Jedino mi se ne svidja los asfalt,ali i to ce vremenom popraviti,nadam se.
Ocekuje se i uknjizenje kompletne tesle na jesen,ako sam dobro razumeo:)
 
Ja sam kupio stan,stara gradnja,jednosoban+terasa i podrum,na 4 je spratu,bez lifta i platio sam ga 700epo kvadratu.A stan je bas kompletno sredjen,nova struja,parket,zidovi izolovani,pvc stolatrija,skroz novo kupatilo,kuhinja...I bas je sve ugradjeno kvalitetno do maksimuma.Jedino mi se ne svidja sto nema lift,ali privikao sam se brzo i na to.

Tesla se vrlo lako zavoli,nekako je ususkana i ima dosta zelenila.
Jedino mi se ne svidja los asfalt,ali i to ce vremenom popraviti,nadam se.
Ocekuje se i uknjizenje kompletne tesle na jesen,ako sam dobro razumeo:)

Onda je to otprilike predpostavljam sada ta cena... naravno, verovatno si u, ili blizu jezgra Naselja jer kao što znaš u okolini su i priv. kuće. i sada se tu počelo graditi i uglavnom je novogradnja a sa tim i novo-cena, meni su tražili početkom prošle 900 za stan u izgradnji, i
to delu na obodu prema Kotežu...znači novo i funkcionalno,grejanje itd...
I još nešto...iako smo svi u fazonu zagadjenja i pod senkom industrijske zone, veruj mi da
nije isto biti na Sodari,Strelištu pa čak i u centru i biti na Tesli... to je jednostavno tako....
ko živi u ovom delu Pančeva može to i da potvrdi...a ja sam na dotičnoj lokaciji duže nego
što neki forumaši imaju rodjendana... Pozzz za komšiju! :bye:
 

Back
Top