Да ли се осећате безбедно...

Да ли се осећате безбедно?

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
... у свом граду, у својој држави?
Да ли се плашите да ће неко да вас нападне, опљачка, украде вам ауто...?
Да ли се увек закључавате?
Да ли вам је фрка да се касно сами враћате кући?

ma kakvi

bilo je ono tripova osnovano kad uđem u klinč s nekim debilima pa onda kontam otkud znam šta mogu da uvale

al taj generalni strah ne

miran sam ko sisanče


a s druge strane u tom smislu sve očekujem u ovoj zemlji pa i de me neko rascopa iz čista mira

okej mi je to
 
... у свом граду, у својој држави?
Да ли се плашите да ће неко да вас нападне, опљачка, украде вам ауто...?
Да ли се увек закључавате?
Да ли вам је фрка да се касно сами враћате кући?

vrata zaključavam noću samo, ne plašim se da će neko da me opljačka i sl
 
... у свом граду, у својој држави?
Да ли се плашите да ће неко да вас нападне, опљачка, украде вам ауто...?
Да ли се увек закључавате?
Да ли вам је фрка да се касно сами враћате кући?

Mislim da da.
Ne plasim se.
Zakljucavam se samo uvece.
Zavisi gde prolazim. Ali obicno mi nije frka.
 
... у свом граду, у својој држави?
Да ли се плашите да ће неко да вас нападне, опљачка, украде вам ауто...?
Да ли се увек закључавате?
Да ли вам је фрка да се касно сами враћате кући?

U svom gradu, da. Mada kada pogledam ko sve šeta ulicama, mogu ti reći da mi nekada nije svejedno. :(
Ne tražim djavola, pa uvek iz grada kada idem kasno ili kada se vraćam u sitne sate idem kolima, nije to kao nekada, kada su moji roditelji bili mladi. Svakako da ne treba paranoisati, ali opreza malo nije nikada na odmet, ali kako nisam konfliktna ličnost ne upadam u sukobe, ne zameram se, nisam nametljiva pa nema razloga da me neko napada, bogata nisam da me pljačkaju, tako da...Mirno spavam, nisam nikoga opljačkala, niko zbog mene nije plakao, nikome nisam maznula ništa, dakle sve pošteno i iskreno, pa nisam nikome stala na žulj...
Zaključavam se naravno, čim udjem u stan..to mi nekako navika, odmalena, mada vidim da je to samo tako u gradu..kada odem u goste na selo, sve širom otvoreno..ma ko će tamo da te dira, kada se svi znaju, a ovde niko ni čašu vode da ti pruži... :mrgreen:
Sve u svemu, uvek sam nekako na oprezu, ali nisam paranoik niti neko ko se jako plaši...Nisam za to, da se ide iz krajnosti u krajnost, ali danas je tako vreme...Kao što kaže kineska poslovica: "Nadaš se najboljem, ali treba biti spreman i na najgore". Tako i ja postupam. :heart:
 
otkad citam forum posebno sam svesna koliko smo nebezbedni i okruzeni psihopatama

Au brate, kolko potencijalnih psihopata ima na ovom forumu...

Takodje :lol:


@Tema

Inace u svom kraju se osecam bezbedno,jer poznajem ljude, sto ne mogu da kazem i za druge krajeve, mog druga su presreli i prebili ga pred devojkom iz cista mira, i to metalnim sipkama, zamalo da pogine :roll:
 
Zivim u mirnom naselju tako da nemam te tripove i osecaj straha kad idem nocu iz grada.
Kod mene te eventualno moze napasti ker - a toga se ne plasim jer ja hranim sve te kerove lutalice pa me vole - a komsije me mrze ( hmm..mozda bih trebala da pocnem da se plasim) ili eventualno mozes naleteti na nekog lokalnog masturbatora iza garaza ali to je nase, domace. Samo drka, ne napada.

Realno osecam se sigurnije na ulici nego u stanu.
UVEK se zakljucavam..to mi je nekako normalno, nocu tri puta proverim jesam li zakljucana:)

Valjda sam gledala previse horora.

Ali onako, u globalu, ne plasim se manijaka, silovatelja itd.
Bezbrizna sam.
 
... у свом граду, у својој држави?
Да ли се плашите да ће неко да вас нападне, опљачка, украде вам ауто...?
Да ли се увек закључавате?
Да ли вам је фрка да се касно сами враћате кући?

da, gde god sam zivela ili prolazila, boravila na kratko i ostalo...:D

jok...:p

chesto zaboravim da okrenem kljuch...:rumenko:

neee, chitav zivot se kasno vracam doma...:whistling:
 

Back
Top