Ne cuva moral vernost, nego STRAH

snoshaj efendija:
jagodica:
snoshaj efendija:
Svi tvoji snovi.Realnost je mozda karijes, necista koza, bulja urolana ko mokar sintelonov itison.Podsvest je cudo.Samo sam te cekao.Laku noc. :wink:

hmmm je l i ti tako mislish o svojoj zheni
a ti si lep divan a ona takva
a shto si onda s njom ako ti ne prija

Zasto sve zene moraju da pomenu moju zenu?
Boze, kako znate da budete odvratne...

Nju volim najvise na svetu.Sasvim njenim vrlinama i manama.Sa svim onim sto smo proziveli zajedno, sa detetom koje mi je podarila.Sa svom podrskom koju mi je ikada pruzila, sa svim glupostima koje mi je oprastala.
Sad cete reci:A zasto je varas?
Zasto da ne?Gomila glupaca i postoji zato da se malo razonodimo, opustimo.Dodjemo opusteniji kuci, dajemo se vise i u porodici i u krevetu nakon toga.Pametna zena prihvata pametan konkubinat.Ne bi prihvatila da izvodim kojekakve na vecere, izlaske i ostalo.Mozda zna ili sluti.Mozda ne zna?Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.A takvih je mnogo.
Sta cete sad?
Meni se sve cini da nie razonoda u pitanju kod tvog varanja nego jednostavno pousavas da pobegnes od ogavne, monotone realnosti u kojoj se nalazis. Varas zenu jel ti se seks sa njom davno smucio i ne lici ni na sta. a ni zena ti nije nek lepotica, i ako je i bila davno se ofucala i a bi ti se digao na nju treba ti pola pakovanja viagre. ne daj boze da se pogledate u ogledalo za vreme seksa, pa to moze da da bude posledica dugogodisnje impotencije. A ni ti nisi macho man kao sto si nekada bio. dugo nisi isao u teretanu misici su ti se opustili izrasto ti je stomak, zena ti non-stop dobacije nesto po tom povodu. ali ko je ona da tebi bilo sta dobaciju kada njnom dupetu najbolje pristaje opis "kora od pomorandze". ali nema veze dobra je majka, vec set dugo zajedno. utvrdices ti svoju muskost na drugom mestu. postoji hiljadu gluph klinka koje ce za pice opet udvrditi tvoju muskost, podici tvoje samopouzdanje, i reci kako im sve drugarice zavide sto imaju starijeg ljubavnika koji im je u seksu otkrio sve do cega ce one kao minimum cekati jos par godina (ili dok ne napune 18). a, ti ces se sve jedno osecati kao ***** shvatjuci da vise nikoga sem tih glupih klinki tvoja persona ne moze da zainteresuje..

P.S. Ni na kraj pameti i nije bilo da vredjam tebe ili tvoju zenu. samo zelim da ti pokazem u sta ti nas ubedjujes da smo mi!
 
maliPrinc:
goodday:
nevezano za mushko-zenske odnose...
STRAH jeste osecanje jache od LJUBAVI

1.Strah NIJE osecanje jace od ljubavi.
2.NIJE tacno da bi 100% frajera prevarilo svoju devojku kad se za to ne bi saznalo.
3. ....
vako se kvotira....strah JESTE osecanje jache od ljubavi...strah osecamo instinktivno....dok se ljubai uchimo..bla bla...pa i glad je jacha od ljubavi...zedj....kratko-nagon za samoodrzanjem....
 
goodday:
maliPrinc:
goodday:
nevezano za mushko-zenske odnose...
STRAH jeste osecanje jache od LJUBAVI

1.Strah NIJE osecanje jace od ljubavi.
2.NIJE tacno da bi 100% frajera prevarilo svoju devojku kad se za to ne bi saznalo.
3. ....
vako se kvotira....strah JESTE osecanje jache od ljubavi...strah osecamo instinktivno....dok se ljubai uchimo..bla bla...pa i glad je jacha od ljubavi...zedj....kratko-nagon za samoodrzanjem....

Hey, hey.. pusti ti te primarne osecaje. Ovde verovatno govorimo o COVEKU a ne zivotinjama. Zato kazem da je LJUBAV jaca od straha (osim ako nisi pi*kica, to jest, kukavica.. nista licno).
Imam 100 primera za to ali... smara me neko zesce filozofiranje ovih dana. Poz!
 
snoshaj efendija:
Moje licno misljenje je da bi 100% ljudi krenulo u prevaru kada ih ne bi bio strah da se prevara otkrije. Kada bi postojala stopostotna verovatnoca da se prevara nikad ne sazna, svi bi varali partnere.
Znaci, nema vernosti, samo strah.
Sta mislite o tome? 8)
Efendija opet si u pravu. :wink:
Ne zelim vise nista da kazem jer ne zelim da se svadjam sa ostalima.
Pozdrav :wink:
 
snoshaj efendija:
Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.

:roll: e bljuje mi se od ovakvih samouverenih likova :!:
 
raindog:
snoshaj efendija:
Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.

:roll: e bljuje mi se od ovakvih samouverenih likova :!:
Efendija, da li ti shvatas da na taj nacin zapravo PONIZAVAS svoju zenu, i to upravo u ocima tih glupih klinki!!!????? Kako TEBE nije sramota da budes sa osobama BEZ VRLINA, ako pored sebe imas zenu KOJU NIKO NE MOZE ZAMENITI? Takvu ljubav prema njoj ne razumem...
 
maliPrinc:
goodday:
maliPrinc:
goodday:
nevezano za mushko-zenske odnose...
STRAH jeste osecanje jache od LJUBAVI

1.Strah NIJE osecanje jace od ljubavi.
2.NIJE tacno da bi 100% frajera prevarilo svoju devojku kad se za to ne bi saznalo.
3. ....
vako se kvotira....strah JESTE osecanje jache od ljubavi...strah osecamo instinktivno....dok se ljubai uchimo..bla bla...pa i glad je jacha od ljubavi...zedj....kratko-nagon za samoodrzanjem....

Hey, hey.. pusti ti te primarne osecaje. Ovde verovatno govorimo o COVEKU a ne zivotinjama. Zato kazem da je LJUBAV jaca od straha (osim ako nisi pi*kica, to jest, kukavica.. nista licno).
Imam 100 primera za to ali... smara me neko zesce filozofiranje ovih dana. Poz!
...LJUBAV je osecanje mnogo, uzasno mnogo JACE od STRAHA.
Gudi, nagon za samoodrzanjem je LJUBAV prema zivotu!
Ogromna. Ne strah od smrti.
LJUBAV - se ne uci. Ljubav je primarni instinkt.
I ZASTO ne zivotinje?!
ZIVOTINJE su eklatantan primer ovoga o cemu...
ZENKA ce svoje mladunce da stiti i od mnogo jaceg, prirodnog, neprijatelja. Strah je prisutan u njoj, naravno, ali LJUBAV koju oseca je mnogo, mnogo veca...
 
streetspirit:
snoshaj efendija:
jagodica:
snoshaj efendija:
Svi tvoji snovi.Realnost je mozda karijes, necista koza, bulja urolana ko mokar sintelonov itison.Podsvest je cudo.Samo sam te cekao.Laku noc. :wink:

hmmm je l i ti tako mislish o svojoj zheni
a ti si lep divan a ona takva
a shto si onda s njom ako ti ne prija

Zasto sve zene moraju da pomenu moju zenu?
Boze, kako znate da budete odvratne...

Nju volim najvise na svetu.Sasvim njenim vrlinama i manama.Sa svim onim sto smo proziveli zajedno, sa detetom koje mi je podarila.Sa svom podrskom koju mi je ikada pruzila, sa svim glupostima koje mi je oprastala.
Sad cete reci:A zasto je varas?
Zasto da ne?Gomila glupaca i postoji zato da se malo razonodimo, opustimo.Dodjemo opusteniji kuci, dajemo se vise i u porodici i u krevetu nakon toga.Pametna zena prihvata pametan konkubinat.Ne bi prihvatila da izvodim kojekakve na vecere, izlaske i ostalo.Mozda zna ili sluti.Mozda ne zna?Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.A takvih je mnogo.
Sta cete sad?
Meni se sve cini da nie razonoda u pitanju kod tvog varanja nego jednostavno pousavas da pobegnes od ogavne, monotone realnosti u kojoj se nalazis. Varas zenu jel ti se seks sa njom davno smucio i ne lici ni na sta. a ni zena ti nije nek lepotica, i ako je i bila davno se ofucala i a bi ti se digao na nju treba ti pola pakovanja viagre. ne daj boze da se pogledate u ogledalo za vreme seksa, pa to moze da da bude posledica dugogodisnje impotencije. A ni ti nisi macho man kao sto si nekada bio. dugo nisi isao u teretanu misici su ti se opustili izrasto ti je stomak, zena ti non-stop dobacije nesto po tom povodu. ali ko je ona da tebi bilo sta dobaciju kada njnom dupetu najbolje pristaje opis "kora od pomorandze". ali nema veze dobra je majka, vec set dugo zajedno. utvrdices ti svoju muskost na drugom mestu. postoji hiljadu gluph klinka koje ce za pice opet udvrditi tvoju muskost, podici tvoje samopouzdanje, i reci kako im sve drugarice zavide sto imaju starijeg ljubavnika koji im je u seksu otkrio sve do cega ce one kao minimum cekati jos par godina (ili dok ne napune 18). a, ti ces se sve jedno osecati kao ***** shvatjuci da vise nikoga sem tih glupih klinki tvoja persona ne moze da zainteresuje..

P.S. Ni na kraj pameti i nije bilo da vredjam tebe ili tvoju zenu. samo zelim da ti pokazem u sta ti nas ubedjujes da smo mi!

nema sta neke od vas ubedjuje,.vi to znate sami.forum vam je uteha...
 
raindog:
snoshaj efendija:
Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.

:roll: e bljuje mi se od ovakvih samouverenih likova :!:

naravno.vise volite bedne i ponizne koje mozete da kresete kako hocete.bojite se onih koji uvek smeju da stanu svima na crtu-vizuelno, verbalno, seksualno bez blama i nesigurnosti.
Sve sto pricam na ovom forumu sam spreman da dokazem bilo kome i bilo kad.Ja ne lazem i ne foliram.
 
kojote:
maliPrinc:
goodday:
maliPrinc:
goodday:
nevezano za mushko-zenske odnose...
STRAH jeste osecanje jache od LJUBAVI

1.Strah NIJE osecanje jace od ljubavi.
2.NIJE tacno da bi 100% frajera prevarilo svoju devojku kad se za to ne bi saznalo.
3. ....
vako se kvotira....strah JESTE osecanje jache od ljubavi...strah osecamo instinktivno....dok se ljubai uchimo..bla bla...pa i glad je jacha od ljubavi...zedj....kratko-nagon za samoodrzanjem....

Hey, hey.. pusti ti te primarne osecaje. Ovde verovatno govorimo o COVEKU a ne zivotinjama. Zato kazem da je LJUBAV jaca od straha (osim ako nisi pi*kica, to jest, kukavica.. nista licno).
Imam 100 primera za to ali... smara me neko zesce filozofiranje ovih dana. Poz!
...LJUBAV je osecanje mnogo, uzasno mnogo JACE od STRAHA.
Gudi, nagon za samoodrzanjem je LJUBAV prema zivotu!
Ogromna. Ne strah od smrti.
LJUBAV - se ne uci. Ljubav je primarni instinkt.
I ZASTO ne zivotinje?!
ZIVOTINJE su eklatantan primer ovoga o cemu...
ZENKA ce svoje mladunce da stiti i od mnogo jaceg, prirodnog, neprijatelja. Strah je prisutan u njoj, naravno, ali LJUBAV koju oseca je mnogo, mnogo veca...

Potpuno si u pravu, i to nije tako samo kod životinja....
 
kojote:
LJUBAV - se ne uci. Ljubav je primarni instinkt.
I ZASTO ne zivotinje?!
ZIVOTINJE su eklatantan primer ovoga o cemu...
ZENKA ce svoje mladunce da stiti i od mnogo jaceg, prirodnog, neprijatelja. Strah je prisutan u njoj, naravno, ali LJUBAV koju oseca je mnogo, mnogo veca...[/b]

ako je ljubav primarni instinkt (po tebi), kako to onda gro ljudi nikad nije osetilo nishta slichno :?: odnosno funkcionishu samo po principu " u se, na se & poda se" :?:
i o kakvoj mi to ljubavi uopshte prichamo , ljubavi prema sebi ?
i otkud ti uopshte ideja da neshto tako apstraktno poput termina ljubav, vezujesh za zhivotinje ?!
shta je sledece, pricha o tome kako su sve pchele radilice lezbejke i zaljubljene u maticu ? (ili shta vec :roll: )
ugl.ja bash ne razumem potrebu poistovecivanja nekih pojmova poput INSTIKATA i EMOCIJA, ali hajde...
a ovo sa majkama, mladuncima i ljubavi mi je takva glupost da...ne mogu opisati...
verovatno si mislio na neke ribe koje usled silne 'ljubavi' malo popapaju svoju dechicu...eee...mora da je to...
 
snoshaj efendija:
jagodica:
snoshaj efendija:
Svi tvoji snovi.Realnost je mozda karijes, necista koza, bulja urolana ko mokar sintelonov itison.Podsvest je cudo.Samo sam te cekao.Laku noc. :wink:

hmmm je l i ti tako mislish o svojoj zheni
a ti si lep divan a ona takva
a shto si onda s njom ako ti ne prija

Zasto sve zene moraju da pomenu moju zenu?
Boze, kako znate da budete odvratne...

Nju volim najvise na svetu.Sasvim njenim vrlinama i manama.Sa svim onim sto smo proziveli zajedno, sa detetom koje mi je podarila.Sa svom podrskom koju mi je ikada pruzila, sa svim glupostima koje mi je oprastala.
Sad cete reci:A zasto je varas?
Zasto da ne?Gomila glupaca i postoji zato da se malo razonodimo, opustimo.Dodjemo opusteniji kuci, dajemo se vise i u porodici i u krevetu nakon toga.Pametna zena prihvata pametan konkubinat.Ne bi prihvatila da izvodim kojekakve na vecere, izlaske i ostalo.Mozda zna ili sluti.Mozda ne zna?Ne pricamo o tome.Mi smo jedna normalna porodica.Imamo dobro i zdravo dete, posao, stan.Sve.Razumemo se i VOLIMO.Ali ja razdvajam to sto vi balavite non-stop:sex od ljubavi.Ne znam da li ona razdvaja.Poznajuci je, ne verujem da bi me prevarila.Ako pozeli, to ce i uciniti.I nije me strah.Znam da ce uvek biti tu, bas takva kakvu je volim i kakvu cu je uvek voleti.Nijedna ne moze da je zameni.Moze samo malkice da je odmeni.U nekim stvarima.I to kad JA zelim.I koja to zasluzi.A da bi zasluzila ne sme imati nijednu njenu vrlinu.A takvih je mnogo.
Sta cete sad?

I dok ti tu kakis po forumu o njenoj velikoj i vecitoj ljubavi, ona se mozda bas dogovara sa bajom za kresanje prvom prilikom kad tebe ne bude u kuci. 8) Samo pazi, zene su emotivna bica, mozda baja krese bolje od tebe pa dobijes brze bolje korpu.
 
snoshaj efendija:
naravno.vise volite bedne i ponizne koje mozete da kresete kako hocete.bojite se onih koji uvek smeju da stanu svima na crtu-vizuelno, verbalno, seksualno bez blama i nesigurnosti.
Sve sto pricam na ovom forumu sam spreman da dokazem bilo kome i bilo kad.Ja ne lazem i ne foliram.

:roll: ma da , ti si moj idol, a sad idi...
nego koja je u stvari bila svrha ovog topica ?
da nam svima kazhesh koliko si 'nemoralan' i neustrashiv ili shta ?
ili samo da nadjes podrshku u vidu tapshanja po ramenu sa : " ma da matori, u pravu si, samo ti 'ebi shta god ti padne pod ruku...tako se voli !..."
ili "ma ne brini, kriza srednjih godina, ma svi mushkarci to rade, ma super si ti..." ili... shta god vec :roll:
 
Dok sam bila mlađa varala sam. A kad sam se uozbiljila , počele su ozbiljnije veze, i shvatila sam da ne varam ja nikog osim sebe. Da kad poželim da prevarim , to znači da mi je vreme da se veza rastura, i da to nije ono pravo. One koji sebe lažu celog života podržavam, svako ima pravo da izabere. Neko nema hrabrosti da se preda samo jednoj osobi, a neko je jednostavno vaspitan da više vredi ako ima više partnera, a neko se takav i rodio..
 
hazard:
Dok sam bila mlađa varala sam. A kad sam se uozbiljila , počele su ozbiljnije veze, i shvatila sam da ne varam ja nikog osim sebe. Da kad poželim da prevarim , to znači da mi je vreme da se veza rastura, i da to nije ono pravo. One koji sebe lažu celog života podržavam, svako ima pravo da izabere. Neko nema hrabrosti da se preda samo jednoj osobi, a neko je jednostavno vaspitan da više vredi ako ima više partnera, a neko se takav i rodio..


POGODILA SI U SRŽ. BRAVO!! :wink:

Ali vidiš da bi to čovjek shvatio, potrebno je to iskustvo. Ako nisi nikoga prevario, barem jednom, ne znaš kako je to.
Mnogi su mi rekli, kad sam im ispričao da sam jednom prevario kad sam bio mlad, da ću ja to sigurno opet. Sve dok me nisu upoznali.
Moje mišljenje je da će tek onaj prevariti koji nikad nije, jer u ljudskoj suštini leži: PROBATI NEŠTO NOVO!
 
hazard:
Dok sam bila mlađa varala sam. A kad sam se uozbiljila , počele su ozbiljnije veze, i shvatila sam da ne varam ja nikog osim sebe. Da kad poželim da prevarim , to znači da mi je vreme da se veza rastura, i da to nije ono pravo. One koji sebe lažu celog života podržavam, svako ima pravo da izabere. Neko nema hrabrosti da se preda samo jednoj osobi, a neko je jednostavno vaspitan da više vredi ako ima više partnera, a neko se takav i rodio..

Htio bih samo još da naglasim da ne podržavam, tj. ne cijenim ljude koji varaju. Iz ćistog razloga što nanose bol onome koga prevare. A ljude koji nanose bol drugima NE VOLIM ni ne cijenim!
 

Back
Top