Vaginica nasha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e zbog ovog pola zena ovde ne sme da napise sta stvarno misli...jer ako neko krene na hepines krece da je brani dr.kacki lobi :lol:
ne znam mozda bih i uspela da joj zavidim, mada mi taj koncept bas nije mnogo jasan, kad bih se bas bas potrudila i kad ne bih znala kakav je "mozak"...ali sa ove tacke gledista uzimajuci u obzir celi sliku bilo mi me sramota da tako nekom zavidim na bilo cemu

ma pusti ti to
nego chujem,ona tebi kaze da si debela
pa ja bi je naboo..
 
* light..? :))''kad ne bih znala kakav je ''mozak''..celokupna slika o meni..wtf?:D
to shto ti ''znash'' o meni chula si od mog bivsheg, tvog sadashnjeg dechka, a opshte je poznato da on pricha samo negativno za svoje bivshe...verovatno najnegativnije o onima koje su ga ostavila na pokvaren nachin..sad ne znam koliko sam bila losha ako je izdrzzao sa mnom 1, 5 god. uhh grozno. ali na stranu sve to. puna si negativnosti i ne vidim zashto mislish da si ugrozzena s moje strane..ti si srecna, ja sam srecna. zashto se baviti tudjim zzivotima i lepiti nekom etikete, pritom ne znajuci osobu?
to stvarno ne razumem, a i ne trudim se ..eto nemam mozga, shta da ti kazzem..ali posto su odgovorila na ovu temu, tu sam da ja tebi kazzem neke stvari..ali ako nije jasno, mozzemo da udjemo dublje ..ali sumnjam da ce ti se to dopasti :)
pozz!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top