devojke i Zene

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
...pored toga shto su u braku nabacile firmicu i vishe ne moraju da trche oko kokoshinjca, u chemu je razlika izmedju ove dve kategorije???

u chemu je razlika izmedju mladica i muza??
pored toga shto ga u braku zabole...ima "siguricu"..pa josh ako uchachka neshto sa strane..oho-ho...
uvek moze da glumi porodichnog choveka u sluchaju da se kandiduje..chist..ispeglan..sit...ma idi bre..bog da te vidi...

situacija kada se zajedno nadju muz i mladic se bitno razlikuje od situacije chiji su akteri...TANANANA-nechija zena i mladic...to je jasno....sa nechijim muzem mozete prichati kao sa ortakom..."e vidi onu...snimi sisu...ok ljubica...kratio bi je"...do poshalica tipa:
-e...shta ti dodje ona riba?
-kuma
-a meni dodje da je *****
a zena ce da vas drzi na distanci...ona je sada velika..porasla je...ima firmu bato...stalan posao...socijalno...oralno...analno...ne..niste vishe ista kategorija
da li se zaista toliko promene kada se udaju?...ja bi rek'o-DA!
DA!...sada one mogu da opletu..oho-ho...e!!....samo su to chekale...stalni posao...pa josh ako moze neshto privatno...sa strane..ispod zita...(bilo koja poza...vazno da firma shljaka)...
malo pipkaju...ispituju...ma to je posao BRE!...(usudio bih se, at this point, da predlozim svaku zenu za ministra inostranih poslova...ali ne smem...ubice me ovi moji)
i shta se deshava???...zena mora da bude extremno oprezna...EX-TRE-MNO!..tako je...mora 100x da meri i da ume da NE preseche...
eventualni potpuni stranac dolazi u obzir...samo ako mu viza istiche u jutro kada vec uveliko ne zele da ga vide...otishao je..posao je zakljuchen...kapital uvecan...

mushkici nisu toliko oprezni....i iskusne zene to sada vec znaju...pre nisu...dok su spadale u kategoriju devojki i nosile "L"...kada su podnele zahtev za firmu....trazeci sponzora...prodavajuci shibice po cichi zimi...hmm...ok ok...zeleci da budu balerine a ne ekonomisti....
musharci umeju da se napiju i bez ikakvog plana napada overe konobaricu bez zuba....
ocena:
-0 za organizaciju i
-10 za improvizaciju

DA...sada zive u idili...oboje su spremni da ignorishu sitne stvari koje odaju shta je njihov partner radio proshlog leta...ne postavljati nikakva pitanja...to je imperativ!..to je zapravo osnova tolerancije....
mozda ipak DIPLOMATIJE :wink: ...bice da je tako
da se usudim da pretpostavim da je to esencijalna razlika zene i devojke??
-zena zna shta da ne pita-
i sada je sve u redu...stvari zbog kojih su kao devojke raskidale veze sada su samo momenti tishine...ili bolje momenti uz TV...shirenje dupeta na fotelji?...shto da ne?...dragi mora da plati njenu cutjnu time shto nece pozeleti da vodi ljubav sa njom na svetlu :lol: ...pa da...oopuuushteeeenoo..itebi imeni...
nisu svi brakovi takvi...nenene...to su brakovi onih koji nisu mogli da se zaposle bez crvene knjizice...ovi moderni nisu takvi...nikako!!!
danas devojke i dechaci (dechaci manje) ne zele da naprave greshke svojih roditelja...ni-pod-razno....
moto je:
"ili sve ili nishta"
u modi je "all inclusive"...ili "all package"
zbogom "misionarac"...welcome SM....bigamija..poligamija...svinger-club...ambrozija...kachkavalja....
ali, zele da odrze monogamnu vezu...dele greh...to je ono shto se rachuna...potpuno su zajedno...uhestvuju...tim su...
rekli bi "bolji od svojih starih...daleko od opanaka"...
ali i dalje se pominje neverstvo...to je slichno...devojkama i zenama...."slobodi" i braku
dakle u chemu je razlika??
iskustvena postoji...slazem se...

PS....a shto ne vole Jelenu Karleushu...bog te mazo!
 
E, baš lepo što si tu! :D
Jesi prodao onu peglicu? :wink: :lol:

Na ovu tvoju priču mogu još da dodam jednu anegdotu.
Udala se jedna naša drugarica u posle par meseci počela da nagovara i moju sestru (tada u desetogodišnjoj vezi) da se i ona pod hitno udaje.Kada je drugarica počela da dosađuje i navaljuje, sestra ju je pitala:"Šta si navalila na mene kao mutava?" a ova joj je odgovorila:"Ajde da budemo u istim go*vnima, što tebi da bude bolje nego meni.... :roll: "
Naravno ona se posle 9 meseci braka razvela ali je to nije sprečilo da se dve godine kasnije opet uda i sve tako...
E sad, ne znam zašto sam ovo ispričala....valjda mi je drago što se gooday vratio :D
 
apotekarka:
E, baš lepo što si tu! :D
Jesi prodao onu peglicu? :wink: :lol:

Na ovu tvoju priču mogu još da dodam jednu anegdotu.
Udala se jedna naša drugarica u posle par meseci počela da nagovara i moju sestru (tada u desetogodišnjoj vezi) da se i ona pod hitno udaje.Kada je drugarica počela da dosađuje i navaljuje, sestra ju je pitala:"Šta si navalila na mene kao mutava?" a ova joj je odgovorila:"Ajde da budemo u istim go*vnima, što tebi da bude bolje nego meni.... :roll: "
Naravno ona se posle 9 meseci braka razvela ali je to nije sprečilo da se dve godine kasnije opet uda i sve tako...
E sad, ne znam zašto sam ovo ispričala....valjda mi je drago što se gooday vratio :D

E i ona *****...bar ceo forum zna kako je tebi super u braku. Ti to tako plasticno predstavljas. 8)
 
poshalica na temu razlike izmedju zena u razlichitim periodima zhivota, kazhe :

8 - stavish je u krevet i isprichas prichu ( za laku noc)
18 - prichash joj prichu da bi je odveo u krevet
28 - nema potrebe za bilo kakvom prichom
38 - ona tebi pricha prichu, ne bi li te odvukla u krevet
48 - (opet) ti njoj prichash prichu, ne bi li izbegao krevet sa njom

naravouchenije priche : navatati muzha 'na vreme' (da te komshinice {naravno u propalim brakovima}, ne bi sazhaljevale), a onda se truditi shto duzhe, odnosno "dok nas ... ne rastavi", da sve izgleda jako lepo i fino, naravno forme radi, jer pomisao na nove priche deluje suvishe zastrashujuce i jednako besmisleno kao i ova koja su do braka dovela, pa sto onda sebe izlagati novim bespotrebnim 'story tellers' torturama...kad to u stvari...nikakve svrhe... nema... :roll:
 

Back
Top