dinkic osniva stranku!

rebratsin

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
316
Savez nacionalnih, regionalnih i lokalnih stranaka, grupa građana i pojedinaca, čiji je inicijator G17 plus, nosiće naziv Ujedinjeni regioni Srbije i osnivačku skupštinu održaće 16. maja u Beogradu.
Funkcioneri G17plus: Vladimir Ilić i Mlađan Dinkić


Tada će se održati i vanredna izborna skupština G17 plus, na kojoj će se birati predsednik, tri potpredsednika i drugi stranački organi.



Predsednik G17 plus Mlađan Dinkić izjavio je danas, na prvoj konferenciji za novinare URS, da će se ta politička unija zalagati za suštinsku političku decentralizaciju i regionalizaciju Srbije, kao i za hitno vraćanje imovine lokalnoj samoupravi i dekoncentraciju republičkih institucija.





Dinkić je objasnio da dekoncentracija republičkih institucija označava izmeštanje pojedinih takvih institucija iz Beograda u druge gradove i dodao da će se sedište Republičkog fonda za razvoj premestiti u Niš, Republičke agencije za regionalni razvoj u Zaječar, Agencije za osiguranje i finasiranje izvoza u Užice, a Nacionalne službe za zapošljavanje u Kragujevac i da će se to obaviti u narednih nekoliko meseci.



Lider G17 plus je naveo da će najviši organi stranke biti Predsedništvo i Uprava kao najširi organ stranke.



On je precizirao da će u Predsedništvu, pored članova Inicijativnog odbora za formiranje unije, koji čine G17 plus, stranaka Zajedno za Šumadiju Veroljuba Stevanovića i Živim za Krajinu Boška Ničića, režiser Goran Paskaljević, vlasnik konfekcije "Todor" Mirko Todorović, jedan od osnivaca G17 plus Predrag Marković, biti i novih članova iz drugih stranaka, kao i pojedinaca koji će biti i u Upravi.



U Upravi će biti predsednici pojedinih opština, grupa građana zastupljenih u parlamentima u nekim opštinama, kao i ugledni pojedinci, rekao je Dinkić.



On je naveo da će se zalagati i za promene izbornog sistema, kao i za to da se predsedniči opština i gradonačelnici biraju direktno.



Politički direktor G17 plus Vladimir Ilić je dodao da će na vanrednoj izbornoj skupštini G17 plus birati predsednika, tri potpredsednika i devet članova predsedništva.



Ilić je naveo da će svi koji žele da se kandiduju za najviše funkcije u G17 plus biti u obavezi da prikupe podršku velikog broja članova stranke, tako da će kandidat za predsednika imati obavezu da prikupi 5.000 potpisa, potpredsednika 3.500, a člana predsedništva 2.000 potpisa.
 
Ilić je naveo da će svi koji žele da se kandiduju za najviše funkcije u G17 plus biti u obavezi da prikupe podršku velikog broja članova stranke, tako da će kandidat za predsednika imati obavezu da prikupi 5.000 potpisa, potpredsednika 3.500, a člana predsedništva 2.000 potpisa.

jos jedna fora zavadi pa vladaj(podeli narod=nametni mu lazne ideale)

poceli su ko agenti prodaje,da rade na procenat.
Zemljo debilijo otovri OCI.
prodaju dusu jadnog naroda a i sami su bezdusni.
 
Dinkić je pametan čovjek i dobar ekonomista, zna on dobro šta radi i u političkom i u ekonomskom smisli ali se tu nalazite vi pametniji koji knjigu nikad niste imali u šakama pa između dva špricanja krompira dođete pa prodiskutujete koju glupost.
 
Dinkić je pametan čovjek i dobar ekonomista, zna on dobro šta radi i u političkom i u ekonomskom smisli ali se tu nalazite vi pametniji koji knjigu nikad niste imali u šakama pa između dva špricanja krompira dođete pa prodiskutujete koju glupost.


Pa da... ne vredi ti da im pricas i da im objasnjavas ko je i kakav je Dinkic, ne znam zasto se toliko trudis i mucis kad oni tebe ne razumeju!
 
Dinkić je pametan čovjek i dobar ekonomista, zna on dobro šta radi i u političkom i u ekonomskom smisli ali se tu nalazite vi pametniji koji knjigu nikad niste imali u šakama pa između dva špricanja krompira dođete pa prodiskutujete koju glupost.
tesko sakatome kad ga slepac vodi.
Pa u tome i jeste problem sto menadzeri fabus obrazovani,mamini i tatini sinovi,misle da krompir beres ko jabuke,samo je kod nas seljak pogrdna rec.
i da glupost se ne diskutuje,to dobijes genetski od tate ili mame:rtfm:
 
Dinkić je pametan čovjek i dobar ekonomista, zna on dobro šta radi i u političkom i u ekonomskom smisli ali se tu nalazite vi pametniji koji knjigu nikad niste imali u šakama pa između dva špricanja krompira dođete pa prodiskutujete koju glupost.

Ma pametan je do....... a da je dobar ekonomista jeste za upropaštavanje industrije zna jedno da prica i da ispire narodu mozak :dash:
 
Ej Crnogorac, mislis ako si se uvalio u BG da si posisao svu pamet sveta. Skini se sa neta, idi malo u privredu i vidi koji je haos zavladao zadnjih godinu-dve. Ovako je besmisleno sa tobom uopste i diskutovati.

Prvo ja se nijesam uvalio u BG no tu sam rođen...kakve li ironije, jedan od rijetkih pravih Beograđana a nije Srbin :hahaha::hahaha::hahaha:, drugo...da imaš malo pojma o ekonomiji a ne o velikosrpskim snovima vidio bi da je recesija ucinila svoje svugde po svetu a kako li nece u zemlji koja pokušava opet da stane na noge, da nije bilo Dinkića ostao bi bez gaća.
 
Ово већ једно време постоји и функционише, само су сада решили и да се инстументализују политички. Знам за то. Окупили су већ људе, перу се опет паре. И изгледа су, и овог пута, стигле у џаковима.
Илић је из Националне службе за запошљавање, која нема ког свог није тамо запослила на бруку у срамоту. Расписиваће се опет кредити за самозапошљавање и остало по Србији, па гледајте да се "уградите"....
 
Јел то беше онај
Стручност испред политике ?
---
mladjan-dinkic-zvezda-granda.jpg
 
Prvo ja se nijesam uvalio u BG no tu sam rođen...kakve li ironije, jedan od rijetkih pravih Beograđana a nije Srbin :hahaha::hahaha::hahaha:, drugo...da imaš malo pojma o ekonomiji a ne o velikosrpskim snovima vidio bi da je recesija ucinila svoje svugde po svetu a kako li nece u zemlji koja pokušava opet da stane na noge, da nije bilo Dinkića ostao bi bez gaća.

Nebitno je odakle si samo mi malo čudno.
 
Prvo ja se nijesam uvalio u BG no tu sam rođen...kakve li ironije, jedan od rijetkih pravih Beograđana a nije Srbin :hahaha::hahaha::hahaha:, drugo...da imaš malo pojma o ekonomiji a ne o velikosrpskim snovima vidio bi da je recesija ucinila svoje svugde po svetu a kako li nece u zemlji koja pokušava opet da stane na noge, da nije bilo Dinkića ostao bi bez gaća.

Тако је!!!!!!!!

Да не беше оних сома евра од акција, сви би смо поцркали!
 

Back
Top