FIGHT IT BACK !!!

Poruka
3.684
Always been a prophets
Who make the world evolve
Always been the average breaking it down
Majority of unknown giving us the rules
It's more the luck to get the standard

You'll never find me like you hope that I am
You'll never treat me like you think you can
Be always indipendent
Surrendering no way
I won't deal with crimes of false metal

Find myself in crisis
Get near to collapse
Am I forced to live that boring life
God, I hate the metal idiots
Go and nuke it out
Go piss the ACCEPTED, screw them all

NOW IF YOU HATE THEM
YOU GOTTA FIGHT IT BACK
JUST TRY TO CHANGE IT
FIGHT IT FIGHT IT BACK
[/b]

"Death to false metal"

Fight It Back-ACCEPT
 
eeej bwe... kako mozes da ocekujes razumijevanje kada se i ne trudis da ti razumijes nas, vec mislis da si jedini koji je u pravu??? Svako od nas ima svoje stavove i naravno, to ne bi bili nasi stavovi da mi ne mislimo da su ispravni! U redu, znam da forum i sluzi za raspravljanje (CAK i za prepucavanje, mada ni j ato ne volim) ali nemoj da pretjerujes i da nam pokusavas pokazati da grijesimo u nekim stvarima-mozda i mi mislimo da tvoji stavovi nisu ispravni, pa ti ipak ne namecemo svoje misljenje.
I mislim da bi bilo glupo da odes sa foruma-kakav bi to bio forum kada bi se svako slagao sa svakim???
 
helena_LP-freak:
eeej bwe... kako mozes da ocekujes razumijevanje kada se i ne trudis da ti razumijes nas, vec mislis da si jedini koji je u pravu??? Svako od nas ima svoje stavove i naravno, to ne bi bili nasi stavovi da mi ne mislimo da su ispravni! U redu, znam da forum i sluzi za raspravljanje (CAK i za prepucavanje, mada ni j ato ne volim) ali nemoj da pretjerujes i da nam pokusavas pokazati da grijesimo u nekim stvarima-mozda i mi mislimo da tvoji stavovi nisu ispravni, pa ti ipak ne namecemo svoje misljenje.
I mislim da bi bilo glupo da odes sa foruma-kakav bi to bio forum kada bi se svako slagao sa svakim???

Glas razuma :D
 
Dont_Break_The_Oath:
Odlazim sa foruma zato sto jedino na sta sam naisao ovde jeste totalno nerazumevanje i vase prilagodjavanje modnim muzickim trendovima.
Posto niste izasli ni sa jednim jedinim argumentom protiv mojih stavova,ja zaista nemam nameru da idem dalje i da gubim svoje vreme na gluposti i najobicnija prepucavanja.Toliko od mene.

Eeee prvo: mozda ti nisam takmac i verovatno me je sreca jednom po***** ali ti si meni rekao da sam ja izasla sa argumentom, dakle JESTE NEKO IZASAO, a uostalom mislim da nisam jedina.
Drugo: daj, kakvo je ovo javno objavljivanje odlaska??? Mislim, ako vec ne gubis vreme na gluposti zasto nas pacenike obavestavas da ides?
A uostalom mislim da je svet sarolik zasto se povlacis, svako ima pravo na misljenje i da ga iskaze. Zasto bismo mi morali da argumentujemo protiv tvojih stavova?
POZ :D
 
New Rose:
Dont_Break_The_Oath:
Odlazim sa foruma zato sto jedino na sta sam naisao ovde jeste totalno nerazumevanje i vase prilagodjavanje modnim muzickim trendovima.
Posto niste izasli ni sa jednim jedinim argumentom protiv mojih stavova,ja zaista nemam nameru da idem dalje i da gubim svoje vreme na gluposti i najobicnija prepucavanja.Toliko od mene.

Eeee prvo: mozda ti nisam takmac i verovatno me je sreca jednom po***** ali ti si meni rekao da sam ja izasla sa argumentom, dakle JESTE NEKO IZASAO, a uostalom mislim da nisam jedina.
Drugo: daj, kakvo je ovo javno objavljivanje odlaska??? Mislim, ako vec ne gubis vreme na gluposti zasto nas pacenike obavestavas da ides?
A uostalom mislim da je svet sarolik zasto se povlacis, svako ima pravo na misljenje i da ga iskaze. Zasto bismo mi morali da argumentujemo protiv tvojih stavova?
POZ :D
E neka si mu rekla :D
 
molim? :? e nemoj da si kukavica heavy! :wink:
mozda imamo razlicite stavove o metalu ali ipak te kapiram,kako sam skapirala imas pravilne stavove jer kako bih se ja osecala da za 20 god dodju neki novi klinci i kopiraju nightwish a ja jadna naravno sta 2. da uradim no da branim svopj stav...ima logike sto govorish ali nemoj da si kukavica...poz! :wink:

p.s.ovu mudrost sam samo pioklupila od jedne veoma mudre osobe...
 
Oath licno mislim da ne bi trebalo da odes vec elegantno da ignorises teme o tim tzv. metal bendovima. Ili bolje reci samozvanim metal bendovima. Sto se mene licno tice ja bih te pozvao da ne odes sa foruma. Razlog je jednostavan, medju svom decurlijom (budimo iskreni apsolutna vecina vas je u srednjoj skoli) ima i onih koji ce mozda ostati verni metalu i na neki nacim im treba neko da ih uputi na prave bendove.

E sad sto se tice pojedinaca sa ovog foruma, mislim na one koji su juce poceli da slusaju metal i danas misle da su neki metalci ili sta vec. Ne bitno. Dakle vi sto ste juce poceli da slusate metal smirite malo (vise) svoje strasti. Vec odavno nervirate sa svojim postovima kako su NW, LP, LB. . . Genijalni i ne znam ti ni ja kakvi sve bendovi. Mislim pogledajte malo sta pisete na savkoj drugoj temi samo pisete o NW i LP pa bre ljudi smarate sa njima. Oladite malo. Imate teme o njima pa se tamo paraznite, a ne na teme oko njih.
 
Ovo je smeshno...
fing24.gif
fing24.gif
fing24.gif

Ovo je smeshno
fing24.gif
fing24.gif
fing24.gif


bluebang.gif
 
A kazi mi kume da li se tako ostavljaju prijatelji?
Na takav nacin?
Pa ko je mene navukao na srpski forum, i ko je toliko vremena proveo sa mnom da sada se ja osetim izdanom sa tvoje strane?
Zasto malo ne razmislis o tome,zasto malo ne uvidis i drugu stranu pa onda doneses konacan sud..
Ti si kriv Kris....,ti si me navukao ovde i sada ides.
Makar mi odgovri ma mailove ili na privatne poruke.
 
Dont_Break_The_Oath:
Odlazim sa foruma zato sto jedino na sta sam naisao ovde jeste totalno nerazumevanje i vase prilagodjavanje modnim muzickim trendovima.
Posto niste izasli ni sa jednim jedinim argumentom protiv mojih stavova,ja zaista nemam nameru da idem dalje i da gubim svoje vreme na gluposti i najobicnija prepucavanja.Toliko od mene.

Sta se hvalis da odlazis? :P

Pazi, posto kazes da mi ne postujemo i ne slushamo korene metala(koji je morao od neke druge muzike da nastane) sto ti ne bi slushao svaki tip muzike koji je uticao na stvaranje metala. Kladim se da bi stigao do muzike iz doba pecinskih ljudi. Sto to ne bi slushao??? :x Da nije bilo toga ne bi bilo ni metala.
 
Evo, ja ću da izađem sa argumenima protiv tvojih stavova, a da pri tome apsolutno nemam ništa protiv
tebe lično, pa se čak nadam da ćeš opozvati svoju odluku o napuštanju foruma (seti se,umetniče, šta je
rekao Veliki Bauk Peru Gintu u istoimenoj Ibzenovoj
drami).
Bendovi koje ti ceniš (Accept, Queens.., Hellow...),
nisu ozbiljni bendovi. Za jedan bend je najbitnija
Ideja koju sledi, a ovi bendovi je nemaju. Kada čovek
sluša ove bendove, oni ga ne dotiču ozbiljnošću. Po-
tpuno suprotna stvar je kod benda sa najjačom Idejom-
Metallice. Tekstovi su izvanredno duboki i čine da se
zamisliš. Evo par primera. Master of puppets- I will
occupy, I will help you die, I will run through you,
now I rule you, too! Najbriljantnija koncepcija Zla sa kraja dvadesetog veka, uz Frostovog Boba iz Twin Peaks-a!
Ili, primer iz novijeg svaralaštva, u pitanju je tekstualno najdublji album RNR-a, LOAD. Pesma Thorn
within- Forgive me Father, for I have sinned, etc.
Ova nečuveno duboka pesma je prilično razočarala neka
sataniste.
P.S. Dont go.
 
. . .:
Oath licno mislim da ne bi trebalo da odes vec elegantno da ignorises teme o tim tzv. metal bendovima. Ili bolje reci samozvanim metal bendovima. Sto se mene licno tice ja bih te pozvao da ne odes sa foruma. Razlog je jednostavan, medju svom decurlijom (budimo iskreni apsolutna vecina vas je u srednjoj skoli) ima i onih koji ce mozda ostati verni metalu i na neki nacim im treba neko da ih uputi na prave bendove.

E sad sto se tice pojedinaca sa ovog foruma, mislim na one koji su juce poceli da slusaju metal i danas misle da su neki metalci ili sta vec. Ne bitno. Dakle vi sto ste juce poceli da slusate metal smirite malo (vise) svoje strasti. Vec odavno nervirate sa svojim postovima kako su NW, LP, LB. . . Genijalni i ne znam ti ni ja kakvi sve bendovi. Mislim pogledajte malo sta pisete na savkoj drugoj temi samo pisete o NW i LP pa bre ljudi smarate sa njima. Oladite malo. Imate teme o njima pa se tamo paraznite, a ne na teme oko njih.

Pricaj sta hoces, ali LP OSTAVI NA MIRU!!!
Ljudi, dajte, zar na SVAKOJ TEMI MORATE DA PLJUJETE PO LP-u??? Smoriste nas vise!!!
 
helena_LP-freak:
. . .:
Oath licno mislim da ne bi trebalo da odes vec elegantno da ignorises teme o tim tzv. metal bendovima. Ili bolje reci samozvanim metal bendovima. Sto se mene licno tice ja bih te pozvao da ne odes sa foruma. Razlog je jednostavan, medju svom decurlijom (budimo iskreni apsolutna vecina vas je u srednjoj skoli) ima i onih koji ce mozda ostati verni metalu i na neki nacim im treba neko da ih uputi na prave bendove.

E sad sto se tice pojedinaca sa ovog foruma, mislim na one koji su juce poceli da slusaju metal i danas misle da su neki metalci ili sta vec. Ne bitno. Dakle vi sto ste juce poceli da slusate metal smirite malo (vise) svoje strasti. Vec odavno nervirate sa svojim postovima kako su NW, LP, LB. . . Genijalni i ne znam ti ni ja kakvi sve bendovi. Mislim pogledajte malo sta pisete na savkoj drugoj temi samo pisete o NW i LP pa bre ljudi smarate sa njima. Oladite malo. Imate teme o njima pa se tamo paraznite, a ne na teme oko njih.

Pricaj sta hoces, ali LP OSTAVI NA MIRU!!!
Ljudi, dajte, zar na SVAKOJ TEMI MORATE DA PLJUJETE PO LP-u??? Smoriste nas vise!!!
~nista~
 
Aj iskulirajte svi vise...........
1.Zaista je kriticno koliko se teme ponavljaju i stvarno se o New metalu(lp,Lb)prica previse ali hey......ako vam se ne svidja otvarajte neke originalnije topice.
2.Ti si Oath malo krivo shvatio poentu foruma...........ti si ovde da izneses svoje misljenje i da ga argumentujesh.Ti zaista imas dobar muzicki ukus ali nisi popio svu pamet ovog sveta i tvoja duznost nije da menjas ukus ljudi na forumu.
3.Pa sta ako je vecina nas u srednjoj skoli......to ne govori niti o nasoj zrelosti niti o cinjenici da sad mi slusamo nekvalitetnu muziku a vi ste sad iznad nas.
Dosta mi je ovakvih tema.......zakljucajte je vise.A ti se Oath ne ponasaj ko deriste....Idi ili ostani....ne pravi od buve slona.....
 

Back
Top