Srbi, sta se trpate gdje vam mjesto nije ?

Izvini, a koliko ljudi poznajes koji zive "posteno od svog rada" kad u ovom kraju je plata jedva 20.000?

ko zna sa kim se ti druzis?

nas je narod i posten i vredan, ali su prilike teske, pa se snalazimo i niko nas ne pita kako nam je. nije kriminalac onaj ko prodaje 30 jaja ispred zgrade

kad se nekome promesa ko je krimos a ko nije, e onda taj nema bas neku perspektivu.

rimsko pravo kaze da neznanje ne oslobadja - krivice ni odgovornosti

a ovaj kuce gnoj sto pise, pa i karavan prolazi, zar ne?
 
Izvini, a koliko ljudi poznajes koji zive "posteno od svog rada" kad u ovom kraju je plata jedva 20.000?
Juznije sam od tebe i zivimo iskljucivo od svog rada.Od prvog dana zivota u Srbiji,,,kao izbeglice bez povratne karte.Nije da nam je bilo lako,dapace,bilo je uzasno tesko,ali svi ljudi na ovome svetu se svakog dana bude i bore za svoju egzistenciju.Svakog dana i svugde.Normalno da nisam zadovoljan,da bih hteo mnogo bolje da zivim,ali posle svega sto sam video i doziveo mogu reci da sam na kraju krajeva srecan covek.Svi smo u kuci zivi i zdravi,a deca mi idu ispravnim putem.Imam u se,na se i poda se.Imamo li mi svi pravo da zivimo kao npr.Kanadjani,kada smo sami sebi dozvolili toliko gresaka u poslwednjih 20godina???Posteno receno....nismo!
 
ko zna sa kim se ti druzis?

nas je narod i posten i vredan, ali su prilike teske, pa se snalazimo i niko nas ne pita kako nam je. nije kriminalac onaj ko prodaje 30 jaja ispred zgrade

kad se nekome promesa ko je krimos a ko nije, e onda taj nema bas neku perspektivu.

rimsko pravo kaze da neznanje ne oslobadja - krivice ni odgovornosti

a ovaj kuce gnoj sto pise, pa i karavan prolazi, zar ne?

Juznije sam od tebe i zivimo iskljucivo od svog rada.Od prvog dana zivota u Srbiji,,,kao izbeglice bez povratne karte.Nije da nam je bilo lako,dapace,bilo je uzasno tesko,ali svi ljudi na ovome svetu se svakog dana bude i bore za svoju egzistenciju.Svakog dana i svugde.Normalno da nisam zadovoljan,da bih hteo mnogo bolje da zivim,ali posle svega sto sam video i doziveo mogu reci da sam na kraju krajeva srecan covek.Svi smo u kuci zivi i zdravi,a deca mi idu ispravnim putem.Imam u se,na se i poda se.Imamo li mi svi pravo da zivimo kao npr.Kanadjani,kada smo sami sebi dozvolili toliko gresaka u poslwednjih 20godina???Posteno receno....nismo!

Da bre, svi vi zivite sa 20.000....ma 'ajde, ne pricajte price...:roll:

Pisite to nekom drugom.
 
Da bre, svi vi zivite sa 20.000....ma 'ajde, ne pricajte price...:roll:

Pisite to nekom drugom.

Ti izgleda jos zivis sa mamom i tatom pa neznas ni kako se STVARNO zivi,ustvari ljudi prezivljavaju i sa 15-16hilj. ali bukvalno prezivljavaju.Zato mojne da njaske jer po tvom ispada da polovina(mozda i vise) Srba krade jer nemoze se prezivljavavti sa tako malo para,svega se covek odrekne kad mora pa cak i redovne ishrane moj zuti.:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ti izgleda jos zivis sa mamom i tatom pa neznas ni kako se STVARNO zivi,ustvari ljudi prezivljavaju i sa 15-16hilj. ali bukvalno prezivljavaju.Zato mojne da njaske jer po tvom ispada da polovina(mozda i vise) Srba krade jer nemoze se prezivljavavti sa tako malo para,svega se covek odrekne kad mora pa cak i redovne ishrane moj zuti.:rtfm::rtfm::rtfm:

Ne znaju takvi ni gdje su suplji, a i kad doznaju, onda ne znaju cemu im koja rupa sluzi !:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ne zivim od 20.000,ali zivim od rada i iskljucivo oduvek od rada.Kad bas hoces da znas,odvajam sebi procenat od svakog dana kada radim.Radim 6 dana u sedmici.

šteta što pojedini ljudi ne žive realno već fantaziraju o nekoj sumi koja je njima potrebna
ali zato nisu sposobni da zarade za hleba koji danas pojedu već čekaju da neko drugi zaradi i kupi taj hleba zato je njima nerealno da neko sa 20000d može da prezivi kada bi ih sami zaradili cenili bi bukvalno svaki dinar.
 
Da bre, svi vi zivite sa 20.000....ma 'ajde, ne pricajte price...:roll:

Pisite to nekom drugom.

Hiljadu dinara dnevno je ništa...Hleb, mleko, jogurt, doručak, cigare, ..autobuske karte....Hiljadarka ode tek tako. Gde su ručak i večera, užina za manju decu,voće,sokići? Znači, skoro 2 hiljade dnevno samo za klopu. To mu dodje ravno 60 hiljada, ako znam da računam, i to samo za hranu. Gde je gorivo za auto a gde su mesečne režije za stan, to je plus ovih 60 hiljada. Ne znam kako se živi sa 20 hiljada mesečno...
 
nemci mogu samo dan as povuku za onu stvar.

mislim nas postene srbe koji zivimo od svog rada i nikom nista ne dugujemo.

a tadic ce morati da im lize "ono" ko i dosad. jer od njih zavisi

:eek::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ti?Ajde bre Tihi kako te nije sramota da tako nesto pises,a?Pa ti kao prvo ni ne radis nego si po zanimanju SIN.Tata ti je neki budza pa ti je lako da se zezas na tastaturi...:hahaha::hahaha:
Inache kako se ono kaze-ko o chemu-***** o postenju!
Postenje je ono na sta se vadis kad ti kazu da ne umes da se snadjes u zivotu.A to sto su sad ovde mnogi napisali da su posteni,to je samo zbog kodeksa ponasanja kojeg se "strogo pridrzavamo" dok nas neko posmatra ili nadzire(u ovom slucaju da ispadne/te glavne baje i kako ste kao svi posteni)....e moj tihi,pa lazes "cim pipnes tastaturu"...:per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top