Tadic nije polozio venac u Kuci cveca!

Нема он појма.
Колко се демокрацијска србија куне у друга старог,мого је ладно намаћи охохој гласова,сликовањем међу цвећем.

Изневерио је базу.

Неће му ово другарце у цокулама опростит, па да је још трипут љепши.
 
Treba biti fer i reći da je to dobro....

Шта је ту добро кад то нико није радио већ двадесет година, па чак ни Чобе?

Још мало па ћемо морати Боту да похвалимо и кад не пиша кроз прозор новог двора.
 
polaganje venca na grob komunistickog diktatora bi bio samar demokratskoj srbiji

svaka cast tadicu!:super::klap: :klap::super::klap::super::klap:

Ne znam da li će baš neki od Titovih pristalica biti pogođen takvom Tadićevom odlukom.:D

Kakav je komunizam posebna je tema i kakav je Tito bio ... tema je za istoriju .... Ali Tadić je sve samo NIJE DEMOKRATA ... demokratija se pokazuje na druge načine a ne tako što se negde položi ili ne položi cveće ....;)

Hvala. Pozdrav:
 
Pokret "BOLJA SRBIJA";13772429:
Ne znam da li će baš neki od Titovih pristalica biti pogođen takvom Tadićevom odlukom.:D

Kakav je komunizam posebna je tema i kakav je Tito bio ... tema je za istoriju .... Ali Tadić je sve samo NIJE DEMOKRATA ... demokratija se pokazuje na druge načine a ne tako što se negde položi ili ne položi cveće ....;)

Hvala. Pozdrav:

Не знам да ли си приметио, али ниси рекао баш ништа.
 
polaganje venca na grob komunistickog diktatora bi bio samar demokratskoj srbiji

svaka cast tadicu!:super::klap: :klap::super::klap::super::klap:

Rusima Staljin nije valjao, pa opet poštuju to što je vodio njihovu državu. To što ti smatraš da je ovo dobro ja npr. vidim da ti pljuješ na sopstvenu državu u jednom periodu njenog postojanja. Putin npr. ni Jeljcina nije kudio, već mu je, pored svega što je ovaj uradio, dodijelio počasnu titulu prvog predsjednika Rusije, ispoštovao ga do kraja iako je Jeljcin ojadio Rusiju. A za razliku od Jeljcina Tito je mnogo bolji bio, država je nemjerljivo napredovala u odnosu na Jeljcinovu Rusiju. Lider cijenjen u cijelom svijetu. A ti samo nastavi pljuvati. Bravo.:dash::dash::dash::dash::dash:
 

Back
Top