Razlika u godinama

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..
 
Sve to ima povezanosti sa energetskim nivoom kod coveka. Ako neko pazi na svoje zdravlje, ne pije, ne pushi, fizicki je aktivan, zdravo se hrani, pozitivno 'naelektrisan'... takav je sposoban sa svaki zenski izazov bez obzira na godine. A neki mladic koji pijan i nashmrkan provodi svoje vreme mladosti tesko da bi mogao da udovolji prezahtevnim zenskim prohtevima.

A to sto neke starije zene bas vole mladje momke, to je stvar njihovog ukusa i njihovo pravo, i nemam bas nikakvu primedbu na to ;)



:)
 
Poslednja izmena:
Sve to ima povezanosti sa energetskim nivoom kod coveka. Ako neko pazi na svoje zdravlje, ne pije, ne pushi, fizicki je aktivan, zdravo se hrani, pozitivno 'naelektrisan'... takav je sposoban sa svaki zenski izazov bez obzira na godine. A neki mladic koji pijan i nashmrkan provodi svoje vreme mladosti tesko da bi mogao da udovolji prezahtevnim zenskim prohtevima.

:)

jeste takvih je pun tv! medjutim stvarnost je ipak da vole da se omasti i zalije pivom da mi na kraju josh i zapalijo koju! otrbavi u 30-oj uz partizan-crvenu zvijezdu i roshtilje..........to je to sto sam ja zapazila kad krenem gradom

malo je tih 46+ a da su fit
 
nego posto pomenu da zene pre klimakterijuma previse cesto "boli glava" nije li onda savim normalno da se muskarci svalerisu..jel kad im zena ne da..moraju traze drugde

uostalom mozda je to sad in..al ja ne bih sa zenama od 40+
 
nego posto pomenu da zene pre klimakterijuma previse cesto "boli glava" nije li onda savim normalno da se muskarci svalerisu..jel kad im zena ne da..moraju traze drugde

uostalom mozda je to sad in..al ja ne bih sa zenama od 40+



ovo nije tema gde se rovi po sposobnostima zene vec je ovde rec o sposobnosti mushkaraca u nekim godinama i sta mushkarci kazu na ovu terojiju (cini mi se da svi sjede u fojeru i glodju nokte citajuci jopet i jopet napisanu temu)
 
to je to sto sam ja zapazila kad krenem gradom

malo je tih 46+ a da su fit

Pa resenje je ocigledno, zasto se maltretirati sa svojim vrsnjacima od 45+ godina koji ne paze na sebe, kad postoje pune teretane vrsnih mladica punih energije kao bomba. Moderno doba je to koje je raznelo na pepeo i prah zid napravljen od godina koji je stajao izmedju suprotnih polova. ;)
 
Pa resenje je ocigledno, zasto se maltretirati sa svojim vrsnjacima od 45+ godina koji ne paze na sebe, kad postoje pune teretane vrsnih mladica punih energije kao bomba. Moderno doba je to koje je raznelo na pepeo i prah zid napravljen od godina koji je stajao izmedju suprotnih polova. ;)

jes tako je ! zhivot je kratak zhivimo ga brzo..............sto da se dangubi!?
 
Od zena sam cula pricu da kad upadnu u klimaks one cesto hocu a i mogu ( ne boli ih vishe glava) sto recimo znaci da takvoj zeni najbolje prija mladji muskarac a cesto se i krase 40+ dame sa 25-o godishnjacima (vidjela ja svojim ocima) takodje sam cula pricu od istih zena da je njima dosadilo da kod starijih muskaraca 46+ nadgledaju situaciju hoceli se ponos dici ili ne kazhu -sta ima da cekam kad ce ovaj mladji dva puta odraditi dok se ovaj drugi od 46+ tek krene propinjati-


prema tome djevojke pamet u glavu ako je vama 20+ a njemu 40+ vi se samo umislite sta ce vam donijeti vrijeme a to je kako ove dame pricaju plac i tuga..
... vama 20+ a njemu 40+

a gdje uopste naci te 40+ koji su dobri za nesto? gradom sve mladji i mladji setaju debele vratove i otromboljene guzice :neutral: i na faksu a ne gdje drugo
 
Stvarno ne razumam ljude koji se toliko trude da dokazu da je razlika u godinama taboo ili nesto sto nije normalno.
Ako se dvoje "skontaju" i ako im je lepo, jos ako i postoji ona prava, iskrena ljubav, to je jedino za malogradjane i lazne moraliste nesto nenormalno.
ZIVELA LJUBAV!!!
 

Back
Top