Kenyaj i pišaj u gaće!

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Imaš link, Ademe. Bilo je i na vestima na tv-u pre nekoliko dana, samo sam zaboravio tada da postavim temu, a sada sam nešto pričao sa kolegama na poslu o tome, pa se setih da sam hteo postaviti temu još tada.
 
radno vreme koriste pampers pelene kako ne bi gubili ni trenutka

Ово је заиста задивљујућа посвећеност послу.

Ја не знам, признајем, али верујем да наша пожртвована влада, а можда и читав парламент, раде исто.

srpski-parlament-afp-v.jpg
 
Их, па банке су то.
Сад кад ми нешто килаве, само кажем: ****ј у пелену и ћути.
Интересантни су људи који по сваку цену, да оболе од злостављања и понижења, пристају да раде такве послове. Нису ми јасни..
 
pa ne verujem im bas u to, tim pre sto znam bar petoro ljudi sto rade u stranim bankama , da ih yebu ko beba zvecku to je istina i da ne dizu ruke od posla , al to za pelene je preterivanje i necija izmisljotina ... naravno sigurno da bas ne bi blagonaklono gledali da neko ide 10 puta u toku radnog vremena u wc, al to je vec druga stvar ...
 
pa ne verujem im bas u to, tim pre sto znam bar petoro ljudi sto rade u stranim bankama , da ih yebu ko beba zvecku to je istina i da ne dizu ruke od posla , al to za pelene je preterivanje i necija izmisljotina ... naravno sigurno da bas ne bi blagonaklono gledali da neko ide 10 puta u toku radnog vremena u wc, al to je vec druga stvar ...

pa vest da po nalogu banke mora da nosi pampers pelenu i sere i pisa u cega na radnom mestu - nije bas neka vest za prepricavanje na susretima drugara i prijatelja :mrgreen:

a jos svaka banka pokrivena kamerama pa aj cik ako smes otidji do wc-a :mrgreen:
 
pa ne verujem im bas u to, tim pre sto znam bar petoro ljudi sto rade u stranim bankama , da ih yebu ko beba zvecku to je istina i da ne dizu ruke od posla , al to za pelene je preterivanje i necija izmisljotina ... naravno sigurno da bas ne bi blagonaklono gledali da neko ide 10 puta u toku radnog vremena u wc, al to je vec druga stvar ...

Pa, jel bi ti priznao svojim poznanicima da pišaš i serreš u gaće?
 

Back
Top