Priznaj Kosovo ili će ti umreti porodica

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mozda nekima smeta tema, mozda bivsi naslov teme, ja to ne znam. meni je ok. bio i naslov koji je izveden iz teksta, a zna se sta znaci znak pitanja u mom naslovu. ali da ne duzim, posto je meni tema bas interesantna, ne vidim razloga da se zakljuca.
sta mislite o tim bolidima koji su osnopvali tu grupu?mene oni podsecaju na neke forumase ovde koje se ne ustrucavaju makar ovako preko interneta da izigravaju ...

Predsedniku poslata poruka "Priznaj Kosovo ili će ti umreti porodica"
Nove pretnje Tadiću preko Fejsbuka
Blic Online, B92 | 04. 05. 2010. - 08:33h izmena vesti 12:53h | Foto: FoNet | Komentara: 34

Predsedniku Srbije Borisu Tadiću ponovo su upućene pretnje putem društvene mreže Fejsbuk, ovoga puta na zvaničnoj prezentaciji predsednika.

Pretnja "Priznaj Kosovo ili će ti umreti porodica" upućenja je sa Fejsbuk profila pod nazivom "Priznaj Kosovo".

Kabinet predsednika Srbije nije danas želeo da komentariše navode pojedinih medija da se predsedniku Borisu Tadiću ponovo preti putem Fejsbuka, uz napomenu da on nema svoj profil na toj mreži, navodi Tanjug.

Pretnja "Priznaj Kosovo ili će ti umreti porodica" upućenja je sa Fejsbuk profila pod nazivom "Priznaj Kosovo", ali nije navedeno gde je ta poruka istaknuta, i da li je u međuvremenu izbrisana.

Na Fejsbuku postoji pet profila sa imenom "Boris Tadić", i nekoliko profila koji u nazivu sadrže i ime srpskog predsednika, poput "Boris Tadić je kralj" i "Boris Tadić najlepši predsjednik", ali je reč o neoficijelnim profilima, koje kreiraju nepoznati autori.

Krajem aprila na toj društvenoj mreži je osnovana grupa "Tadiću džaba ti blindirana mečka, kad otvoriš vrata, snajper te čeka", u koju se, po njenom osnivanju, učlanilo blizu 200 ljudi.

Nadležni organi su povodom toga najavili ozbiljnu istragu, a ministar policije Ivica Dačić je rekao da će u nju biti uključeno Ministarstvo pravde SAD-a budući da bez njega nije moguće dobiti podatke od kompanije Fejsbuk.
 
ja nisam smeo reci tako sto jer bih garant dobio kaznu za tvrdnje bez cvrstih dokaza.:hahaha::hahaha:

Ma ni to nije ono najdebilnije.
Najdebilnije je to sto ce ovi iz NSPM da iznesu 'opravdanu sumnju' da to verovatno i nisu Albanci, nego neki srpski liberali koji glasaju za Cedu, a rade za Natasu Kandic.

Moraju da pokazu da su srpski liberali ekstremniji od onih ultradesnicarskih grupa.

Vukadinovic se svake veceri vraca kuci sa oprezom, ekstremni liberali Pere Lukovica u 'trojkama' haraju gradom i napadaju postene patriote po mracnim ulicama.
 
a ja sam siguran da su to neke kukavice i budale, a takvi nikako ne kmogu biti "moji"

Управо зато су твоји.......онај ко прекопава туђа гробља, напада старице, убија децу на купању, пали манстире, силује, каменује, пали напуштењне куће....су кукавице..........а то раде они "твоји"
 
Ma ni to nije ono najdebilnije.
Najdebilnije je to sto ce ovi iz NSPM da iznesu 'opravdanu sumnju' da to verovatno i nisu Albanci, nego neki srpski liberali koji glasaju za Cedu, a rade za Natasu Kandic.

Moraju da pokazu da su srpski liberali ekstremniji od onih ultradesnicarskih grupa.

Vukadinovic se svake veceri vraca kuci sa oprezom, ekstremni liberali Pere Lukovica u 'trojkama' haraju gradom i napadaju postene patriote po mracnim ulicama.

znaci postoje i gori neprijatelji srpstva od tamo nekih albanaca ili hrvata:hahaha::hahaha:
 

Back
Top