mali macici na poklon

za kada mislis da poklanjas mace prerano je sada ako mislis sacekaj 2 meseca ali naravno da sada mozes da rezervises,,ja bih udomila jedno mace ali i meni se maca omacila pre 5 dana isto jaoj moja se omacila 29.04.2010. a macici su mali i crno bijeli kao njihova mamica,,,troje macica,,,,Srecno u tome a i meni ce biti potrebna sreca za 2 meseca..,,bilo bi lijepo da kazes koje su boje macici da li su neki mesanci,rasne mace ili potupuno obicne...moje su obicne..Zelim ti srecu u tome sto radis!!!
 
Šta radite sa tim mačkama?! Što ih ne sterilišete? Zar je malo pregaženih, otvoranih, rastrzanim mačaka po ulicama, još ih samo razmnožavajte!...Stvarno ne mogu da verujem da ljudi mogu da budu toliko neodgovorni i puštaju svoje životinje da se razmnožavaju pod parolom "prirodnog"....Druga je stvarn da se ulična maca omacila ili vam je došla mačka sa mačićima, ali ako su to vaše kućne mačke, onda je strašno....ovde se nalazi dmom nesrećnicima sa ulice!
 
Šta radite sa tim mačkama?! Što ih ne sterilišete? Zar je malo pregaženih, otvoranih, rastrzanim mačaka po ulicama, još ih samo razmnožavajte!...Stvarno ne mogu da verujem da ljudi mogu da budu toliko neodgovorni i puštaju svoje životinje da se razmnožavaju pod parolom "prirodnog"....Druga je stvarn da se ulična maca omacila ili vam je došla mačka sa mačićima, ali ako su to vaše kućne mačke, onda je strašno....ovde se nalazi dmom nesrećnicima sa ulice!
Ja vec imam svoju macku koja je sterilisana,ali ova macka mi je prisla sa ulice vec trudna....i vidis da se trudim da se macici udome da nebi bilo takvih problema koje si naveo......
 
za kada mislis da poklanjas mace prerano je sada ako mislis sacekaj 2 meseca ali naravno da sada mozes da rezervises,,ja bih udomila jedno mace ali i meni se maca omacila pre 5 dana isto jaoj moja se omacila 29.04.2010. a macici su mali i crno bijeli kao njihova mamica,,,troje macica,,,,Srecno u tome a i meni ce biti potrebna sreca za 2 meseca..,,bilo bi lijepo da kazes koje su boje macici da li su neki mesanci,rasne mace ili potupuno obicne...moje su obicne..Zelim ti srecu u tome sto radis!!!
naravno da mislim da ih poklonim sa dva meseca sada zaelim da vidim da li ima i koliko zainterosavanih da znam kako da se organizujem...moje macici nisu rasni obicni ulicni su ali prelepi su,jedan je tigrasti,tri su tigrasto-bela i jedan je skroz saren zuto belo tigrasto....hvala na zeljama i nadam se da ces i ti udomiti ta tvoja tri slatkisa
 
naravno da mislim da ih poklonim sa dva meseca sada zaelim da vidim da li ima i koliko zainterosavanih da znam kako da se organizujem...moje macici nisu rasni obicni ulicni su ali prelepi su,jedan je tigrasti,tri su tigrasto-bela i jedan je skroz saren zuto belo tigrasto....hvala na zeljama i nadam se da ces i ti udomiti ta tvoja tri slatkisa


Ok pa i ja tebi zelim srecu jer ce ti biti potrebna kako su macici sada? moja dva macica su progledala samo cekam jos jedno :):)
 
moji jos nisu po ceo dan spavaju i sisaju,mama se ne odvaja od njih i tako klasicno...a vec sl nedelje ocekujem da ce progledati i da ce biti jos nekih promena......joj najsladji su mi kad tek progledaju i kad pocnu da se igraju...

I moji takodje ceo dan spavaju i sisaju,Mama izlazi sada malo vise nego prosle nedelje a ja ostanem da ih cuvam da ih neke druge macke ne pojedu ili sta vec mogu da im urade,,,,,,da najsladji su kad progledaju a tek kad prohodaju mozes da ih pojedes koliko su slatki :D:D:D
moji su svi crno-beli na mamu :heart::heart::heart::heart:
 
jao divnooo.....evo i moji su danas progledali jedva cekam jos nedelju dana da prodje...inace vec sam nasla da udomim 3 maceta,valjda ce hteti jos neko :-))))



suppeerrr za kratko vrijeme si nasla da ih udomis a ja sam u crnoj gori i volela bih da ih udomim u mojem gradu jer da bi mogla da nadgledam nove vlasnike u pocetku a to ce biti tesko.....i super je sto su progledali.......koliko ti imas macaka sve zajedno? ja imam macka Totija , Macku sto se omacila mici i 3 macica i neke macke sto su kod nas u dvoristu i mi ih hranimo mozda svega 10 ...:worth::worth::worth::worth::worth::worth: evo mi se spremamo da kupamo macora jer se isprljao pobegao je napolje i sada dodje sav kafene boje umjesto crno bijele :confused::confused::confused::confused::confused::confused: odoh da ga kupam jadni on ali sta je tu je ako hoce u kucu onda mora na kupanje :roll::roll::roll::roll::roll:
 
e dobrA si ti...bas ih imas puno....ja imam marisu, merlina, miroslava i draganu i ove nove mala al njih cu podeliti.....ja sam iz ns pa mi je ,bar mislim ,lako da ih udomim al neznam mozda me ispale :)))ma naces i ti nekoga......SRECNO!!!!!!1
hvala na komplimentu,,pa vidis i ti si u istoj situaciji kao i ja...mada sam se opredijelila za to sada sam izlazila da hranim macke i ljuti se komsija kazepuno mjaucu te macke uvece,nemogu da spavam ja samo iskuliram....drugi put cu prokomentarisati te njegove recenice,,,a sada koliko vidim dosla je neka nova sarena maca odakle se stvori ja neznam a bas je pitamo,,,,,,,ja da mogu slikala bi ih sve ali mi ne radi USB kablo pa ne mogu da ubacim slike na komp.....veliki pozdrav :heart::heart::heart::heart::heart:
 
hahahahh ja iskreno mrzim te ljude sto im smetaju macke koje ama bas nista ne rade njima nazao....al dobro dosadno im je uzivotu i puni su pakosti strasno.....ajoj jadna ti neznas vise sta sa mackama hahahaah ko i ja...ej da te pitam jel imas fb da te dodam?

pa da bas je tako sve,,,zivot im je pun mrznje to im je u pocetku slatko kako oni kazu a kasnije ce im se dosaditi ali ih niko nece prihvatiti,,,,nemam fejsbuk ali imam email ,pa mozemo na msn poslacu ti koji je moj email
 
e a kako su malci?
napreduju li? moji danas napunili 2 nedelje,,,a mama nema mira samo dolazi sa podkrovlja i zeli da udje kod mene i to joj dobro uspije ja se smilujem hhehehe pa je nahranim lijepo i ona ode opet kod macica,,,
 
super sto si donijela tu odluku ja sada imam veeeeeeliki problem,,,,jos jedna maca je trudna skotna ili kako vec imam ih toliko a neznam sta cu sa njima ,,mada ja samo hranim te macke ali znam da nemaju niigdje drugo da odu,,,haj molim te ako mozes opisi mi kako izgleda ta cijela macina trudnoca od 1 dana posto ja neznam ni kad ce se ova macka omaciti dosla je juce sa stomakom "-(((((
 
Nema šta mnogo da se opisuje....kad dodje vreme naćiće skrovito mesto i omaciće se....možeš i ti da joj nadješ neku kutiju i postaviti gde nemože niko prići...pre nego što će se omaciti naglo menja raspoloženje i više mjauče i umiljava nego što je normalno...i stalno ide uz tebe.......
Steriliši mačke ako si u mogućnosti....to je najbolje što za njih možeš da uradiš......
 
Poslednja izmena:
Nema šta mnogo da se opisuje....kad dodje vreme naćiće skrovito mesto i omaciće se....možeš i ti da joj nadješ neku kutiju i postaviti gde nemože niko prići...pre nego što će se omaciti naglo menja raspoloženje i više mjauče i umiljava nego što je normalno...i stalno ide uz tebe.......
Steriliši mačke ako si u mogućnosti....to je najbolje što za njih možeš da uradiš......

aha pa ja cu macki u neku kutiju staviti nekih toplih krpica i pokazacu joj PA mozda se bas tu bude omacila ako joj se svidja,,a nisam u mogucnosti da ih sterelisem jer ovdje u nasem gradu nemamo vet-a
 
ma etreba snista da brines macka sve sama obavi ne treba joj niko....ja mojoj nisam ni spremila kutiju ni nista sama je sve nasla i eto rodila 5 zdravih macica.....ajoj pa sta ces ti sa toliko macica jel bafr imas veliko dvoriste??

eh neznam sta cu ali izgleda da cemo sve osim dvoje udomiti posto je jedna zena prije zvala irekla da hoce da uzme dvoje macica jos kad mi se ta maca omaci a ako ne bude nista od novih macica onda ce da uzme 2 iz ovog legla......a dvoriste je preveliko moze i konj da zivi ako hoce '-P
:heart::heart:
 

Back
Top