Super MP3 Dowload
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Super MP3 Dowload

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Super MP3 Dowload

Vec danima skidam razne verzije ovog programa krakove portabl verzije i ni jedna mi ne radi.Na svakom programu mogu da slusam pesme ali ne mogu da skidam.Kod komsije gledam radi dowload skinem isti krak sa iste adrese i kod mene nece probo sam i da instaliram na drugu particiju gde imam jos jedan sistem i opet nece.Pa me zanima sta je kod mene problem.Ili je program napravljen da negde nesto cuva od predhodnog instaliranog istog programa.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Super MP3 Dowload

Ovako ces tesko naci odgovor. Da li si vec imao neki slican program u sistemu. Ne znam koliko si siguran u ispravnost linkova koje dowlnoadujes ponekad se desi da je neispravan a moze se desiti sto je cest slucaj da jedan jedini spakovan program salju raznim serverima a ti posto ne znas downloadujes isti. Mozda je kod tebe u sistemu haos. Mozda je neispravan crack redji slucaj. Mada ovde smes da postavljas samo pitanja o "legalnom" software-u

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio loznicanin Pogledaj poruku
    Vec danima skidam razne verzije ovog programa krakove portabl verzije i ni jedna mi ne radi.Na svakom programu mogu da slusam pesme ali ne mogu da skidam.Kod komsije gledam radi dowload skinem isti krak sa iste adrese i kod mene nece probo sam i da instaliram na drugu particiju gde imam jos jedan sistem i opet nece.Pa me zanima sta je kod mene problem.Ili je program napravljen da negde nesto cuva od predhodnog instaliranog istog programa.
    Je li to ovaj program :

Poslaću ti ja link za ovaj program koji radi garantovano.Ali ti obrati pažnju da ti AV u pozadini ne izbriše Crack.Možda on odradi posao a ti i ne vidiš pošto kažeš da kod komšije radi a kod tebe ne radi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio hardal Pogledaj poruku
    Je li to ovaj program :

Poslaću ti ja link za ovaj program koji radi garantovano.Ali ti obrati pažnju da ti AV u pozadini ne izbriše Crack.Možda on odradi posao a ti i ne vidiš pošto kažeš da kod komšije radi a kod tebe ne radi...
    da toje taj proogram

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Ovako ces tesko naci odgovor. Da li si vec imao neki slican program u sistemu. Ne znam koliko si siguran u ispravnost linkova koje dowlnoadujes ponekad se desi da je neispravan a moze se desiti sto je cest slucaj da jedan jedini spakovan program salju raznim serverima a ti posto ne znas downloadujes isti. Mozda je kod tebe u sistemu haos. Mozda je neispravan crack redji slucaj. Mada ovde smes da postavljas samo pitanja o "legalnom" software-u
    sistem je dignut pre 10 dana tako da do sistema nie je problem garantovano

Slične teme

1. dowload limit
    Autor loznicanin u forumu Internet
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 23:35
  2. Dowload manager
    Autor Kornel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.01.2005., 18:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu