Русија или НАТО? Како би смо прошли уз једне а како уз друге.

Русија или НАТО ако би дошло до Трећег светског рата?

  • Русија

  • НАТО

  • Све једно је, ми увек наје*емо

  • Неутралност докле може, кад не може онда Русија

  • Неутралност докле може, кад не може онда НАТО


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

DjukaRBC

Primećen član
Banovan
Poruka
793
Уколико би смо били уз Русију у случају да она добије Трећи светски рат
- Добили би смо Косово назад (став Русије по овом питању је добро познат)
- Добили би смо Црну Гору (постоји могућност)
- Добили би смо добар део Босне (став Русије по овом питању се поклапа са нашим интересима)
- Не би смо укаљали образ и ратовали као вазална војска НАТО који нас је претходно посипао бомбама
- Ратовали би на страни словенства уз браћу по крви, култури и може се рећи језику

Уколико би смо били уз НАТО у случају да они добију Трећи светски рат
- Можда би смо добили Републику Српску јер вероватно не желе да и у наредним годинама троше новац на одржавање БиХ
- Уколико би Црна Гора била на страни Русије, сигурно би њу припојили нама
- Ушли би смо у Европску Унију
- Свет би нас мање сматрао за терористе као што смо тренутно представљени

Уколико би били на пораженој страни
- Јасно је да се свакако не би смо добро провели

Све што сам написао је моје виђење ситуације и потенцијалне користи Србије уколико би дошло до Трећег светског рата.
Питање за вас је следеће. Русија или НАТО? И могли би сте да напишете још нешто сто сам заборавио?
 
Sto stavljate ove buljaske anonimne ankete?

Чувени нишки израз. Мада није баш похвалан за оног ко га користи. А одговор је да не знам ни сам зашто сам поставио да буде анонимна. Ваљда оно на брзину искуцао па се нисам сетио да укључим.
 
Нешто се слабо то види. Преко Тадића преузети не може сигурно. Једино ако овај прође као пољски председник.

hehe pogledaj sta radi Dodik. A preko SPS su vec odradili, samo ce rezultati postati vidljivi za koju godinu
 
Чувени нишки израз. Мада није баш похвалан за оног ко га користи. А одговор је да не знам ни сам зашто сам поставио да буде анонимна. Ваљда оно на брзину искуцао па се нисам сетио да укључим.

Sta li si se sad nalaprdao :roll:

Izvredja covek ceo Nish, samo zato sto ne zna da postavi anketu.

Poserem ti se na patriotizam, znas! :rtfm:
 
hehe pogledaj sta radi Dodik. A preko SPS su vec odradili, samo ce rezultati postati vidljivi za koju godinu

Тешко. Јако тешко. Додик је добар лик али не верујем да има подршку. Што се СПСа тиче они више не иду Милошевићевим курсом и више се крећу ка западу.
 
Тешко. Јако тешко. Додик је добар лик али не верујем да има подршку. Што се СПСа тиче они више не иду Милошевићевим курсом и више се крећу ка западу.

Dodik nema podrsku? daj druze razmisli malo. covek je prodao rusima naftnu industriju, u moskvu ide svaki mesec, sigurno ne igra sah tamo. A Srbija ide u ruski tabor, to je vec odluceno, isto kao i Ukrajina
 
Dodik nema podrsku? daj druze razmisli malo. covek je prodao rusima naftnu industriju, u moskvu ide svaki mesec, sigurno ne igra sah tamo. A Srbija ide u ruski tabor, to je vec odluceno, isto kao i Ukrajina

Додик им је џокер који још не користе. Не кажем да га неће имати у плану али сад не видим већу подршку Додику од стране Русије. То да Србија иде у табор руски не пита се само Русија него и НАТО. Ако наши политичари из власти сад требају да се одлуче на коју ће страну, не верујем да би одбацили Европу и НАТО зарад Русије.
 
Додик им је џокер који још не користе. Не кажем да га неће имати у плану али сад не видим већу подршку Додику од стране Русије. То да Србија иде у табор руски не пита се само Русија него и НАТО. Ако наши политичари из власти сад требају да се одлуче на коју ће страну, не верујем да би одбацили Европу и НАТО зарад Русије.

ja pratim nastupe Harcenka ruskog ambasadora u BIH, i mogu da ti kazem da Rusija snazno podrzava Srpsku, to je ocigledno.A Srbija ce ostati neutralna, Rusi nece dozvoliti da udjemo u NATO, zapretili su priznanjem Kosova u tom slucaju, znaci gotova prica.
 
ja pratim nastupe Harcenka ruskog ambasadora u BIH, i mogu da ti kazem da Rusija snazno podrzava Srpsku, to je ocigledno.A Srbija ce ostati neutralna, Rusi nece dozvoliti da udjemo u NATO, zapretili su priznanjem Kosova u tom slucaju, znaci gotova prica.

Ма боли Тадића уво за то. Њему је и циљ НАТО. Шта мислиш зашто га је НАТО поставио на власт у Србији. Да би сарађивао са русима? Сумњам. Видећеш да ће покушати да уђе у НАТО и правиће се мутав ако руси признају Косово.
 
Уколико би смо били уз Русију у случају да она добије Трећи светски рат
- Добили би смо Косово назад (став Русије по овом питању је добро познат)
- Добили би смо Црну Гору (постоји могућност)
- Добили би смо добар део Босне (став Русије по овом питању се поклапа са нашим интересима)
- Не би смо укаљали образ и ратовали као вазална војска НАТО који нас је претходно посипао бомбама
- Ратовали би на страни словенства уз браћу по крви, култури и може се рећи језику
-Dobili bi smo i albaniju,jer je ona u nato-u.
-Dobili bi,skoro celu bih,i primorski deo hrvatske
-Linija napada bi bila pomerena na hrvatsku,pa bi kod nas bila vecina vojske

Уколико би смо били уз НАТО у случају да они добију Трећи светски рат
- Можда би смо добили Републику Српску јер вероватно не желе да и у наредним годинама троше новац на одржавање БиХ
- Уколико би Црна Гора била на страни Русије, сигурно би њу припојили нама
- Ушли би смо у Европску Унију
- Свет би нас мање сматрао за терористе као што смо тренутно представљени
-Bili bi prva zemlja po broju poginulih
-Nato bi liniju napada pomerijo do srbije

Уколико би били на пораженој страни,(neutralni)
- Јасно је да се свакако не би смо добро провели
-Rasparcali bi nas jos vise

Све што сам написао је моје виђење ситуације и потенцијалне користи Србије уколико би дошло до Трећег светског рата.
Питање за вас је следеће. Русија или НАТО? И могли би сте да напишете још нешто сто сам заборавио?

Potpuno se slazem,i dodao sam neke stavke.
 
Уколико би смо били уз Русију у случају да она добије Трећи светски рат...

Уколико би смо били уз НАТО у случају да они добију Трећи светски рат...

:ljutko:


P. s. I think the Third World War is far behind the horizon. Much more important issue for Serbia is with whom would be better in terms of long-lasting peace between Russia and NATO.
 
Poslednja izmena:
Уколико би смо били уз НАТО у случају да они добију Трећи светски рат
- Можда би смо добили Републику Српску јер вероватно не желе да и у наредним годинама троше новац на одржавање БиХ
- Уколико би Црна Гора била на страни Русије, сигурно би њу припојили нама
- Ушли би смо у Европску Унију
- Свет би нас мање сматрао за терористе као што смо тренутно представљени

Никакву РС у том случају не би смо добили јер је у НАТО пакту врло значајна Турска која не би дозволила да се Босна дели.
Црна Гора ће такође у НАТО тако да не би смо добили ни њу.
У ЕУ би смо ушли али БЕЗ ВОЈВОДИНЕ!
Свет нас не би посматрао као теросристе већ као мајмуне, а не људе, којима можеш да радиш шта год хоћеш.

Укратко МОЛИ БОГА да Русија не изгуби рат од Америке јер у том случају наше право на живот и опстанак ће бити доведено у питање. И не само наше, већ би био у гадној невољи свако ко се икада супротставио Америци.
 
Уколико би смо били уз Русију у случају да она добије Трећи светски рат
- Добили би смо Косово назад (став Русије по овом питању је добро познат)
- Добили би смо Црну Гору (постоји могућност)
- Добили би смо добар део Босне (став Русије по овом питању се поклапа са нашим интересима)
- Не би смо укаљали образ и ратовали као вазална војска НАТО који нас је претходно посипао бомбама
- Ратовали би на страни словенства уз браћу по крви, култури и може се рећи језику

Kako ti lupaš nejunače pa to je za medalju.

1. Kosovo bi rusi uzeli za sebe, ništa nama rusi nisu dali (osim kurčine) ali su uzeli i vala će uzimati kako im se ćefne jer tamo je odavno KAPITALIZAM U NAJGOREM OBLIKU i **** im se da li si Srbin, Hrvat ili Turčin...oni samo žele tvoje pare a naše će pod izgovorom braće jako lako dobiti jer mi ne učimo iz prošlosti niti imamo ikakve veze sa realnosću, vrijeme je u Srbiji stalo prije nekih 600 godina i tu nema pomaka.

2. Crnu Goru ne bi ste dobili jer Crna Gora nisu štapići za uši pa da je samo uzmeš sa police i staviš u korpicu.

3. Ne bi dobili ni deo Bosne, rusi bi je isto stavili pod svoju kontrolu a mi ne bi mogli ni da primirišemo. Teško onome sa kim rus vlada.


Уколико би били на пораженој страни
- Јасно је да се свакако не би смо добро провели

Pa tako će ti i biti. Gledaj samo.


Питање за вас је следеће. Русија или НАТО? И могли би сте да напишете још нешто сто сам заборавио?

NATO i EU naravno. Nemamo mi ništa sa rusima ali koliko smo glupi znam da će iako do ovog scenarija dođe Srbija stati na stranu gubitnika po običaju (rusa naravno) pa će nam rusi još uterati kako su to uvjek radili kroz istoriju i narednih 50 generacija ove nesretne i glupe zemlje će jesti govna i ići na rad u inostranstvo ali će svi pričati kako je poraz u ratu u stvari bio pobeda i o tome kako su nam rusi dužni. :hahaha::hahaha::hahaha:
 
NATO i EU naravno. Nemamo mi ništa sa rusima ali koliko smo glupi znam da će iako do ovog scenarija dođe Srbija stati na stranu gubitnika po običaju (rusa naravno) pa će nam rusi još uterati kako su to uvjek radili kroz istoriju i narednih 50 generacija ove nesretne i glupe zemlje će jesti govna i ići na rad u inostranstvo ali će svi pričati kako je poraz u ratu u stvari bio pobeda i o tome kako su nam rusi dužni. :hahaha::hahaha::hahaha:

Нисам сигуран баш да нам је обичај да стајемо на страну губитника
 
ja ne znam sta koji racKu mi moramo u svakom ratu da ucestvujemo i budemo mirodjija nekoj strani :neutral: recimo opcija 4 kao najrealnija al' valjda moze neki rat da prodje i bez nas

Тешко! Између две велике силе смо. На нама ће се ломити копља као и увек. Уосталом погледај како су прошле мале земље између великих у Првом и Другом светском рату.
 
ja ne znam sta koji racKu mi moramo u svakom ratu da ucestvujemo i budemo mirodjija nekoj strani :neutral: recimo opcija 4 kao najrealnija al' valjda moze neki rat da prodje i bez nas

Потпуно си у праву. У Првом светском рату смо изгинули, али макар са разлогом, допринели смо много у победи праве стране. У Другом светском рату смо потпуно непотребно гинули и то претежно од усташке а не немачке руке, наш допринос је био потпуно занемарив али су жртве биле бројне, самим тим и узалудне. У евентуалном Трећем светском рату ми ћемо опет бити мирођија, иако је наш значај потпуно небитан.
 
Тешко! Између две велике силе смо. На нама ће се ломити копља као и увек. Уосталом погледај како су прошле мале земље између великих у Првом и Другом светском рату.

Ми смо сада опкољени НАТО пактом, он нас раздваја од исочних земаља, а и не видим неки велики значај од тога на чијој ћемо страни бити ми.
 
Уколико би смо били уз Русију у случају да она добије Трећи светски рат
- Добили би смо Косово назад (став Русије по овом питању је добро познат)
- Добили би смо Црну Гору (постоји могућност)
- Добили би смо добар део Босне (став Русије по овом питању се поклапа са нашим интересима)
- Не би смо укаљали образ и ратовали као вазална војска НАТО који нас је претходно посипао бомбама
- Ратовали би на страни словенства уз браћу по крви, култури и може се рећи језику

Уколико би смо били уз НАТО у случају да они добију Трећи светски рат
- Можда би смо добили Републику Српску јер вероватно не желе да и у наредним годинама троше новац на одржавање БиХ
- Уколико би Црна Гора била на страни Русије, сигурно би њу припојили нама
- Ушли би смо у Европску Унију
- Свет би нас мање сматрао за терористе као што смо тренутно представљени

Уколико би били на пораженој страни
- Јасно је да се свакако не би смо добро провели

Све што сам написао је моје виђење ситуације и потенцијалне користи Србије уколико би дошло до Трећег светског рата.
Питање за вас је следеће. Русија или НАТО? И могли би сте да напишете још нешто сто сам заборавио?
ovo prava alhemija ! Analiticaru :hahaha:
A sta bi bilo sa Vojvodinom ?
Prema tome Nato.
Manite se brace.:hahaha:
Dokle ce se namestati ovi ljubitelji.
I to jos Rusima .
Za flasu votke prodali bi i ponos i dostojanstvo i integritet i suverenitet
i teritoriju i prirodna bogastva i obraz casni i slobodu zlatnu.
 

Back
Top