ROCK EXPRESS

runaway_girl:
...je jedan od rijetkih ako ne i jedini casopis svoje "vrste" i jedno od najboljih oruzja u borbi protiv "pinkomanije"...Steta sto nema vise takvih "pisanih dokaza" da rock jos uvijek zivi? :(

Da dobar je, evo na primer ja sam u njemu prvi put cuo za LILITU i naravno skinuo njihovu pesmu i odushevio se:)))) Ako neko neshto zna vishe o LILITU nek mi javi :)))))
 
runaway_girl:
...je jedan od rijetkih ako ne i jedini casopis svoje "vrste" i jedno od najboljih oruzja u borbi protiv "pinkomanije"...Steta sto nema vise takvih "pisanih dokaza" da rock jos uvijek zivi? :(

Zapravo, i oni su se iskvarili do srzi. Metal Express koji je satro dodatak REX-u, a zapravo je 3 puta deblji od istog i prenatrpan opisima istocnoevropskih umobonih satanista! Tu i tamo iskrsne pokoji dobar clanak i intervju ali zbog 1 intervjua mesecno mi se ne daje 150 kinti.
 
DeepPurple:
runaway_girl:
...je jedan od rijetkih ako ne i jedini casopis svoje "vrste" i jedno od najboljih oruzja u borbi protiv "pinkomanije"...Steta sto nema vise takvih "pisanih dokaza" da rock jos uvijek zivi? :(

Zapravo, i oni su se iskvarili do srzi. Metal Express koji je satro dodatak REX-u, a zapravo je 3 puta deblji od istog i prenatrpan opisima istocnoevropskih umobonih satanista! Tu i tamo iskrsne pokoji dobar clanak i intervju ali zbog 1 intervjua mesecno mi se ne daje 150 kinti.
wow, wow, wow ne diraj mi umobolne istocnoevropske sataniste!!!!!!!!!!!jer cu da te zrtvujem :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: posto ljudi ne mogu da skapiraju kad sam ozbiljna kad ne sad cu reci :SALIM SE !!!
 
DeepPurple:
runaway_girl:
...je jedan od rijetkih ako ne i jedini casopis svoje "vrste" i jedno od najboljih oruzja u borbi protiv "pinkomanije"...Steta sto nema vise takvih "pisanih dokaza" da rock jos uvijek zivi? :(

Zapravo, i oni su se iskvarili do srzi. Metal Express koji je satro dodatak REX-u, a zapravo je 3 puta deblji od istog i prenatrpan opisima istocnoevropskih umobonih satanista! Tu i tamo iskrsne pokoji dobar clanak i intervju ali zbog 1 intervjua mesecno mi se ne daje 150 kinti.



U pravu si, ja vise ne kupujem rex od kada ima onoliko metala.U pocetku i nisu bili toliko losi, mada je onaj Rogosic smorio sa kuknjavom za pretplatu.
 
DeepPurple:
runaway_girl:
...je jedan od rijetkih ako ne i jedini casopis svoje "vrste" i jedno od najboljih oruzja u borbi protiv "pinkomanije"...Steta sto nema vise takvih "pisanih dokaza" da rock jos uvijek zivi? :(

Zapravo, i oni su se iskvarili do srzi. Metal Express koji je satro dodatak REX-u, a zapravo je 3 puta deblji od istog i prenatrpan opisima istocnoevropskih umobonih satanista! Tu i tamo iskrsne pokoji dobar clanak i intervju ali zbog 1 intervjua mesecno mi se ne daje 150 kinti.

Ma daj, jedino shto ne valja u MEX-u su recenzije koje su pisane pereterano subjektivno!
p0z
 
Zapravo to je bila sramota od magazina. tako to i biva kad nikom nista ne patis i onda pustis polupismenu decurliju da se razmahne bez lektorisanja. Subjektivnost je dozvoljena u fanzinu, u ozbiljno magazinu ne. Lik ode u madju na gig i onda pola teksta opisuje peveacicu a pola svrsava kako mu je to omiljeni bend. To je skroz neprofesionalno!
 
ROCK EXPRESS su po definiciji trebale biti novine koje ce se baviti ROCK kulturom.Medjutim,sta se desilo?Gospodin Rogosic i ekipa mu su se poceli baviti oglasavanjem METALA i samo METALA.Posto su u oblasti informacija imali potpun monopol,njihov pogled na svet je postao jedini dostupan klincima,i kao posledica toga sada u zemlji imamo gomilu dece koja slusaju svedke i finske sataniste.Dokle vise,bre?REX se konacno gasi(najzad)i to ostavlja prostora nekom novom magazinu koji ce biti objektivniji.Iskreno se nadam da ova zemlja vise nikad nece upasti u ovakav medijski mrak i muzicko jednoumlje.
 
Rogosic je novin ekoristio da reklamira stvari koj eje izdavao/distribuirao. Pri tom eje to radio nekriticki i neselektivno bez koordinatnog sistema vrednosti. Ne mogu isti znacaj da dobije neka andergraund grupa i Iron Maiden. U normalnim novinama zna se sta ide na koju stranu i sta ide kojom debljinom slova u naslovu. Pri tome nije nikom nista placao vec je pustio nepismene klince da bez lektorisanja pisu svrsavanja na njihove omiljene andergraund bendove sto je skroz neprofesionalno jer se gubi osecaj nepristrasnosti. To je ok za fanzine ali ne i za ozbiljne magazine. Dakle REX/MEX je naneo vise stete nego koristi!

i r o n y m u s:
ROCK EXPRESS su po definiciji trebale biti novine koje ce se baviti ROCK kulturom.Medjutim,sta se desilo?Gospodin Rogosic i ekipa mu su se poceli baviti oglasavanjem METALA i samo METALA.Posto su u oblasti informacija imali potpun monopol,njihov pogled na svet je postao jedini dostupan klincima,i kao posledica toga sada u zemlji imamo gomilu dece koja slusaju svedke i finske sataniste.Dokle vise,bre?REX se konacno gasi(najzad)i to ostavlja prostora nekom novom magazinu koji ce biti objektivniji.Iskreno se nadam da ova zemlja vise nikad nece upasti u ovakav medijski mrak i muzicko jednoumlje.
 
nerviraju me crno-bele stranice.100(i nesto beshe?)za crno beli list sa istaknutim u color posterima...(hehe,ipak,dobila sam nw i sonatuiz njih.)a lep im je onaj intervju sa tuomasom... :wink:
 
REX nece prestati da izlazi. Ako vam se ne svidja zasto ga citate?
Mnogo klinaca slusa nepoznate svedske bendove? Zasto da ne?
I ne dirajte mi umobolne satanistice bendove jer ima mnogo nas umobolnih satanista u Srbiji. Zapravo ima nas tako mnogo da cemo sve jadne i dobre hriscane da odvedemo u metal underground i tamo spalimo na jednoj ogromnoj lomaci da bi prineli zrtvu nasem gospodaru Luciferu, dok se budemo kupali u njihovoj krvi. Sta mislite satanisti, hoce li nas Princ Tame biti zadovoljan? Ceo zli svet ima da cuje nase satanisticke mantre dok u vatri podzemlja budu gorele ciste hriscanske kosti.
 
One Crimson Knight:
REX nece prestati da izlazi. Ako vam se ne svidja zasto ga citate?
Mnogo klinaca slusa nepoznate svedske bendove? Zasto da ne?
I ne dirajte mi umobolne satanistice bendove jer ima mnogo nas umobolnih satanista u Srbiji. Zapravo ima nas tako mnogo da cemo sve jadne i dobre hriscane da odvedemo u metal underground i tamo spalimo na jednoj ogromnoj lomaci da bi prineli zrtvu nasem gospodaru Luciferu, dok se budemo kupali u njihovoj krvi. Sta mislite satanisti, hoce li nas Princ Tame biti zadovoljan? Ceo zli svet ima da cuje nase satanisticke mantre dok u vatri podzemlja budu gorele ciste hriscanske kosti.

Otkud ti to da nece prestati da izlazi?
 
One Crimson Knight:
REX nece prestati da izlazi. Ako vam se ne svidja zasto ga citate?
Mnogo klinaca slusa nepoznate svedske bendove? Zasto da ne?
I ne dirajte mi umobolne satanistice bendove jer ima mnogo nas umobolnih satanista u Srbiji. Zapravo ima nas tako mnogo da cemo sve jadne i dobre hriscane da odvedemo u metal underground i tamo spalimo na jednoj ogromnoj lomaci da bi prineli zrtvu nasem gospodaru Luciferu, dok se budemo kupali u njihovoj krvi. Sta mislite satanisti, hoce li nas Princ Tame biti zadovoljan? Ceo zli svet ima da cuje nase satanisticke mantre dok u vatri podzemlja budu gorele ciste hriscanske kosti.
Ti si decko smesan k'o crtani film.Cujes li ti sebe?Kakav Princ Tame,kakve bre gluposti?Znaju li tvoji roditelji da pises ovakve nebuloze?Ako imas vise od 14 godina,tvoj problem je bas ozbiljan.Nego,sta to radite vi satanisti?Koljete pilice,ljubite curke u d.upe?Ti si ocigledan primer loseg Rogosicevog uticaja,i bas zbog takvih kao ti REX i treba da prestane da izlazi.
 
i r o n y m u s:
One Crimson Knight:
REX nece prestati da izlazi. Ako vam se ne svidja zasto ga citate?
Mnogo klinaca slusa nepoznate svedske bendove? Zasto da ne?
I ne dirajte mi umobolne satanistice bendove jer ima mnogo nas umobolnih satanista u Srbiji. Zapravo ima nas tako mnogo da cemo sve jadne i dobre hriscane da odvedemo u metal underground i tamo spalimo na jednoj ogromnoj lomaci da bi prineli zrtvu nasem gospodaru Luciferu, dok se budemo kupali u njihovoj krvi. Sta mislite satanisti, hoce li nas Princ Tame biti zadovoljan? Ceo zli svet ima da cuje nase satanisticke mantre dok u vatri podzemlja budu gorele ciste hriscanske kosti.
Ti si decko smesan k'o crtani film.Cujes li ti sebe?Kakav Princ Tame,kakve bre gluposti?Znaju li tvoji roditelji da pises ovakve nebuloze?Ako imas vise od 14 godina,tvoj problem je bas ozbiljan.Nego,sta to radite vi satanisti?Koljete pilice,ljubite curke u d.upe?Ti si ocigledan primer loseg Rogosicevog uticaja,i bas zbog takvih kao ti REX i treba da prestane da izlazi.
sta ako je bio sarkastican?
*nadam se da jeste :roll:
 
Naravno da sam bio sarkastican, ali problem je sto nas ti "normalni" ljudi upravo tako vide. Kao prljave narkomane koji se skupljaju samo da bi obozavali Satanu. Ali mene to bas nesto mnogo i ne dotice. Samo sam hteo malo da se nasalim, ali oni sa manjkom inteligencije to tesko mogu da provale.
Jesam metalac i ponosan sam na to, jer znam sta znaci biti pravi i iskreni metalac. Stvar je u tome sto ja za razliku od njih ne pokusavam da nekom silom nametnem svoje misljenje. Svako ima pravo da misli sta hoce. Zar treba ja sad da pljujem sve ono sto se meni ne svidja? Gledam svoja posla i zivim svoj zivot onako kako ja mislim da treba, razmisljam svojom glavom, a ne televizijskim ekranom sa onom mrljom u cosku.
Iako najvise volim metal, volim da slusam i rock, punk, blues, cak i klasiku. Jedna stvar ne mora da iskljucuje drugu.
14 godina sam ima sad vec daleke '95. Tada, a i ranije su mi govorili da cu se opametiti i vremenom zasititi te glupe buke koju slusam, ali moj ukus je i dalje isti, cak sam otisao i dalje u extrem.
Dok sam isao u skolu bio sam odlican ucenik, ponekad bezao sa casova, ponekad dobio i kojeg keca, ali zar nismo svi prosli kroz to. Bar vecina.
Ljudi okanite se corava posla, svako ima pravo da zivi onako kako hoce. Predrasude raznih vrsta su najcesci uzrok svih gluposti koje se desavaju danas u svetu. Samo malo tolerancije i ovaj svet bi bio mnogo lepse mesto za zivot.
Ja sam to odavno shvatio, vi koji nemate pametnija posla nego da po ceo dan visite na netu i pljujete metalce izgleda da niste.
Ako jos niste shvatili evo ponovicu vam jos jednom. Mi smo tu i ne idemo nigde. Zar stvarno mislite da mozete nekog ili nesto da promenite sa ovim vasim prepucavanjima.
 
Hmm,nikada mi se nije svidjao pristup Rock Expressa muzici.
Pogotovo kada je metal u pitanju i kada su najvece zvezde metala,poput Saxon,samo tek ovlas dodirnuli jedanput i nikada vise.
Ne vidim poentu u forsiranju black metal bandova i prepustanje zaboravu bandova koji jos uvek postoje i koji su aktivni.
Treba ljude podsetiti da Black Sabbath i dan danas sviraju,da Saxon i dalje nezadrzivo grabi napred,da se sprema reunion Accept,da postoji i da je ziv Michael Schenker,da su neke legende ipak legende.
A ne da se nepravedno bacaju u stranu kao da je to muzika koja vise ne postoji.
 
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,nikada mi se nije svidjao pristup Rock Expressa muzici.
Pogotovo kada je metal u pitanju i kada su najvece zvezde metala,poput Saxon,samo tek ovlas dodirnuli jedanput i nikada vise.
Ne vidim poentu u forsiranju black metal bandova i prepustanje zaboravu bandova koji jos uvek postoje i koji su aktivni.
Treba ljude podsetiti da Black Sabbath i dan danas sviraju,da Saxon i dalje nezadrzivo grabi napred,da se sprema reunion Accept,da postoji i da je ziv Michael Schenker,da su neke legende ipak legende.
A ne da se nepravedno bacaju u stranu kao da je to muzika koja vise ne postoji.
Jednostavno davaju narodu ono sto trazi. . . Smece!
 

Back
Top