Ocajna

Zena s greskom

Iskusan
Poruka
5.712
Moj problem je sto volim coveka koji mi je zabranjen.On je gazda mom muzu a i znaju se davno.I uopste smo povezani ( i ja sam radila kod njega,znam njegovu suprugu itd.)Vec sam imala problema u vezi sa njim,ali...kad god pozove u meni se sve ustrepti.Znam da on neoseca isto i da hoce samo jos jednu avanturu ali to je jace od mene.Padam u sve dublju depresiju i svesna sam svih posledica koje mogu da budu ako se to sazna.Molim Vas pomozite mi nekim savetom i pomognite mi da sacuvam mir dok jos mogu. :cry:
 
Zena s greskom:
Moj problem je sto volim coveka koji mi je zabranjen.On je gazda mom muzu a i znaju se davno.I uopste smo povezani ( i ja sam radila kod njega,znam njegovu suprugu itd.)Vec sam imala problema u vezi sa njim,ali...kad god pozove u meni se sve ustrepti.Znam da on neoseca isto i da hoce samo jos jednu avanturu ali to je jace od mene.Padam u sve dublju depresiju i svesna sam svih posledica koje mogu da budu ako se to sazna.Molim Vas pomozite mi nekim savetom i pomognite mi da sacuvam mir dok jos mogu. :cry:

1. nick ti UZASNO zvuci,
2. na prvu loptu: priznaj muzu!
3. 2. je teska glupost!!!
4. jesam otvoren za kombinatoriku, ali je ovo preopasno (izvodivo i moguce, ali...),
5. prikoci; kako? Kako znas i umes.
6. ljubav je stvar koja se uvrti u glavu, kreni uzvodno i iskoreni je!!!
 
chokolada:
Ovo mi zvuci kao problem nzene ali mozda nisam u pravu! :?
Nisam nzena i nezanam njen problem,a znam da sve izgleda paranoicno ali sta da radim.Sve to je tako zamrseno da vec pocinjem da gubim konce, zato sam se i javila za pomoc ili bar koji savet.Jer ne mogu sa nikom o tome da picam.Hvala :cry: :cry: :oops:
 
Zena s greskom:
Moj problem je sto volim coveka koji mi je zabranjen.On je gazda mom muzu a i znaju se davno.I uopste smo povezani ( i ja sam radila kod njega,znam njegovu suprugu itd.)Vec sam imala problema u vezi sa njim,ali...kad god pozove u meni se sve ustrepti.Znam da on neoseca isto i da hoce samo jos jednu avanturu ali to je jace od mene.Padam u sve dublju depresiju i svesna sam svih posledica koje mogu da budu ako se to sazna.Molim Vas pomozite mi nekim savetom i pomognite mi da sacuvam mir dok jos mogu. :cry:

E nemogu a da nelanem ... vi mi zvucite kao oni debeli ljudi koji sede pred friziderom i placu i na kraju iscupaju vrata od frozidera i prozderu sve unutra a onda se prave da nije bilo nista i opet sutra ista prica...
pa da li ste vi uopste covek ili krpa nemam ja u takvim slucajevima saosecanja ... nepisete da li imate dete ili decu sa muzem ( ili svalerom) ako imate i vas muz je otac ili misli da je otac i deca ga vole pomislite na njih kad ustreptite ! i nerecite da je to nisko jel nisko je to sto vi nemate nikakve kocnice u sebi i pomislite kako bi to bilo da se svi tako ponasaju pa gde bi nas to odvelo ?...
i kad vas pozove drugi put a vi vatu u usi a aspirin medj kolena ! :evil:
 
:Hansol:
To je sve zbog ovih španskih,yebenih serija koje treba zakonom zabraniti! Mislim,stvarno strašno... Evo dokaza da one ispiraju domaćicama mozak.
Moram da te razocaram niti sam domacica, a niti gledam spanske serije ali ako ti tako mislis sta da se radi.Hvala sto si se javio ali nisi mi bas pomogao :cry:
 
Zena s greskom:
Moj problem je sto volim coveka koji mi je zabranjen.On je gazda mom muzu a i znaju se davno.I uopste smo povezani ( i ja sam radila kod njega,znam njegovu suprugu itd.)Vec sam imala problema u vezi sa njim,ali...kad god pozove u meni se sve ustrepti.Znam da on neoseca isto i da hoce samo jos jednu avanturu ali to je jace od mene.Padam u sve dublju depresiju i svesna sam svih posledica koje mogu da budu ako se to sazna.Molim Vas pomozite mi nekim savetom i pomognite mi da sacuvam mir dok jos mogu. :cry:

Znaš li ti što je ljubav?
Ako nekoga voliš, onda činiš sve da se osoba, koju voliš, osjeća ugodno!
A ne da tražiš da bude s tobom ili tako nešto. Jer to je već sebičnost. Prava ljubav je žrtva. Daješ a ne uzimaš!
Ako ga stvarno voliš-budi mu najbolji prijatelj. Učini sve da bude sretan. To je prava LJUBAV!
A za neku drugu vrstu osječaja i potreba nemam ti što reći.
Samo da znaš da nisi fer prema svome suprugu.!!!
 
EVOLUTION:
Zena s greskom:
Moj problem je sto volim coveka koji mi je zabranjen.On je gazda mom muzu a i znaju se davno.I uopste smo povezani ( i ja sam radila kod njega,znam njegovu suprugu itd.)Vec sam imala problema u vezi sa njim,ali...kad god pozove u meni se sve ustrepti.Znam da on neoseca isto i da hoce samo jos jednu avanturu ali to je jace od mene.Padam u sve dublju depresiju i svesna sam svih posledica koje mogu da budu ako se to sazna.Molim Vas pomozite mi nekim savetom i pomognite mi da sacuvam mir dok jos mogu. :cry:

Znaš li ti što je ljubav?
Ako nekoga voliš, onda činiš sve da se osoba, koju voliš, osjeća ugodno!
A ne da tražiš da bude s tobom ili tako nešto. Jer to je već sebičnost. Prava ljubav je žrtva. Daješ a ne uzimaš!
Ako ga stvarno voliš-budi mu najbolji prijatelj. Učini sve da bude sretan. To je prava LJUBAV!
A za neku drugu vrstu osječaja i potreba nemam ti što reći.
Samo da znaš da nisi fer prema svome suprugu.!!!
Znam i zbog toga se kajem .Ja i ne trazim da bude sa mnom,i kada sam mogla ja nisam htela da budem s njim ali moja osecanja su u procepu i ne znam kako da ih vratim na pravi put.Zato sam vam se i obratila a ono samo osude..... :oops:
 
Zena s greskom:
:Hansol:
To je sve zbog ovih španskih,yebenih serija koje treba zakonom zabraniti! Mislim,stvarno strašno... Evo dokaza da one ispiraju domaćicama mozak.
Moram da te razocaram niti sam domacica, a niti gledam spanske serije ali ako ti tako mislis sta da se radi.Hvala sto si se javio ali nisi mi bas pomogao :cry:

Sorry, ali moram. Da nisi domacica i nisi vala (sta god ti zamisljas da je domacica - verovatno ne cistis, ne kuvas....). A sto se spanskih serija tice, bolje da gledas neku i da tako ubijas vreme a ne svalerisanjem.
A sad ozbiljno - ako si stvarno zaljubljena u tog coveka, pa ostavi muza, ne vidis li da mozes samo probleme da mu napravis - i na poslu i u kuci.
 
[quote="Dina
Sorry, ali moram. Da nisi domacica i nisi vala (sta god ti zamisljas da je domacica - verovatno ne cistis, ne kuvas....). A sto se spanskih serija tice, bolje da gledas neku i da tako ubijas vreme a ne svalerisanjem.
A sad ozbiljno - ako si stvarno zaljubljena u tog coveka, pa ostavi muza, ne vidis li da mozes samo probleme da mu napravis - i na poslu i u kuci.[/quote]
I cistim i kuvam i radim uglavnom sve i muske i zenske poslove pa mi je to mozda i beg od svega.Jer to je ustvari sve u mojoj glavi i mastanja i sanjarenja.Ipak hvala ti na savetu :cry:
 
Zena s greskom:
I cistim i kuvam i radim uglavnom sve i muske i zenske poslove pa mi je to mozda i beg od svega.Jer to je ustvari sve u mojoj glavi i mastanja i sanjarenja.Ipak hvala ti na savetu :cry:

Nadji onda "gazdi" RL mane i ogadi ga sebi, a kod muza uradi suprotno...
 

Back
Top