Pitanje za muškarce

Poruka
22.606
Htela bih da mi muški deo foruma objasni kako razvrstavaju žene za brak i žene koje nikad ne bi oženili i zašto?

Ovom prilikom se izvinjavam ženskom delu foruma zbog diskriminacije ali to ne znači da i one ne mogu da napišu svoje mišljenje vezano za temu.:)
 
18cm je dužina, a 14 cm je obim k'urca i zahvaljujući tim merama, neću se oženiti za dosadnu ženu
...i shta jedna zzena da radi stime, sve shto mozze, a isve shtio joj pada na um, je sex sex i samo sex, nemilosrdno nabijanje na tu komatinu, booring...:(
...nash kad vidi moj mali 7 cm u obimu i 6 koma 5 u duzzinu, a plus neizdrzzljiv i nezzan, nash koko mora da se svaki put shnjime namuchi, mora da bude bash mashtovita...:rumenko:
 
...i shta jedna zzena da radi stime, sve shto mozze, a isve shtio joj pada na um, je sex sex i samo sex, nemilosrdno nabijanje na tu komatinu, booring...:(
...nash kad vidi moj mali 7 cm u obimu i 6 koma 5 u duzzinu, a plus neizdrzzljiv i nezzan, nash koko mora da se svaki put shnjime namuchi, mora da bude bash mashtovita...:rumenko:

ti joj ga nabi u guzicu, osetiće nešto
 
Htela bih da mi muški deo foruma objasni kako razvrstavaju žene za brak i žene koje nikad ne bi oženili i zašto?

Ovom prilikom se izvinjavam ženskom delu foruma zbog diskriminacije ali to ne znači da i one ne mogu da napišu svoje mišljenje vezano za temu.:)
ne postoje "zene za brak" i "zene za zabavu"
sve su zene, zene koje nikada ne bi ozenili

a onda kad im mama pocne disat za vrat za unuke, ozene prvu na koju naidju
kakva god bila
 
Jednom sam čula kako su bolje u sexu žene koje malo kubure sa inteligencijom.
Sad, ne znam zašto.
Možda jer sve prihvataju i možeš ih okretati kako hoćeš, iako se njima ne sviđa to...
Možda je i za brak isto.
Pa ko koga nadmudri... :s
 
Htela bih da mi muški deo foruma objasni kako razvrstavaju žene za brak i žene koje nikad ne bi oženili i zašto?

Ovom prilikom se izvinjavam ženskom delu foruma zbog diskriminacije ali to ne znači da i one ne mogu da napišu svoje mišljenje vezano za temu.:)

Неку поштену никад не би оженио јер те су најгоре,неиживљене а сваког мора једном да засврби..
 

Back
Top