Zašto ovo radite? :)

dess

Poznat
Poruka
7.252
Mene interesuje, zapravo, sljedeće: uvažene dame i gospodo, komentatori na pdf Politika, zašto vi toliko komentarišete na ovom podforumu? :)

Pametni ljudi znaju da se ni političara, i to onih na vlasti, i to onih i u ozbiljnijim državama od ovih balkanskih, uglavnom ništa posebno ne ferma ;) Možete tek da mislite koliko se vas ferma ;) Pa onda, zašto to činite? Jeste li možda isfrustrirani? :) Nemate kakva pametnija posla? :cool: Ili ste, priznajte, zaljubljeni u nekog od komentatora? :heart:

Šta vi to, dakle, konkretno dobijate komentarisanjem? ;) Šta dobija politička scena Srbije? Šta je svrha svega toga? :per:

Ovo je, dakle, nadasve ozbiljna političko-sociološka tema, i bavi se odnosom cjenjenog građanstva spram mogućnosti da se utiče na političke procese. Stoga, budite ozbiljni, i priznajte da ste potpuno neozbiljna čeljad ;)
 
qqbm7t.jpg
 
Mene interesuje, zapravo, sljedeće: uvažene dame i gospodo, komentatori na pdf Politika, zašto vi toliko komentarišete na ovom podforumu? :)

Pametni ljudi znaju da se ni političara, i to onih na vlasti, i to onih i u ozbiljnijim državama od ovih balkanskih, uglavnom ništa posebno ne ferma ;) Možete tek da mislite koliko se vas ferma ;) Pa onda, zašto to činite? Jeste li možda isfrustrirani? :) Nemate kakva pametnija posla? :cool: Ili ste, priznajte, zaljubljeni u nekog od komentatora? :heart:

Šta vi to, dakle, konkretno dobijate komentarisanjem? ;) Šta dobija politička scena Srbije? Šta je svrha svega toga? :per:

Ovo je, dakle, nadasve ozbiljna političko-sociološka tema, i bavi se odnosom cjenjenog građanstva spram mogućnosti da se utiče na političke procese. Stoga, budite ozbiljni, i priznajte da ste potpuno neozbiljna čeljad ;)

eto, mi smo takvi kakvi jesmo i očigledno da ti se ne sviđamo, nameće se pitanje samo
po sebi " šta ćeš ti sa nama"...
 
Ne pratim vesti na tv-u, dosadne su mi.
A ovde su mi nekako zanimljivije :)
I da, ima i pravih znalaca koji ti nesto i razjasne.

Новине и ТВ су ужас, кад те нешто избаци из ципела нема шансе да ти пусте коментар, или чекаш пола дана на модерацију, ово је непосредније и цензура је релативно прихватљива!
 
Mene interesuje, zapravo, sljedeće: uvažene dame i gospodo, komentatori na pdf Politika, zašto vi toliko komentarišete na ovom podforumu? :)

Pametni ljudi znaju da se ni političara, i to onih na vlasti, i to onih i u ozbiljnijim državama od ovih balkanskih, uglavnom ništa posebno ne ferma ;) Možete tek da mislite koliko se vas ferma ;) Pa onda, zašto to činite? Jeste li možda isfrustrirani? :) Nemate kakva pametnija posla? :cool: Ili ste, priznajte, zaljubljeni u nekog od komentatora? :heart:

Šta vi to, dakle, konkretno dobijate komentarisanjem? ;) Šta dobija politička scena Srbije? Šta je svrha svega toga? :per:

Ovo je, dakle, nadasve ozbiljna političko-sociološka tema, i bavi se odnosom cjenjenog građanstva spram mogućnosti da se utiče na političke procese. Stoga, budite ozbiljni, i priznajte da ste potpuno neozbiljna čeljad ;)

Verovatno su u pitanju isti razlozi kao i kod tebe.:think:
 
Ovo je Internet demokratija, Internet je danas najdemokratskiji, svakako prvi medij na svetu gde se moze iskazati i naci slobodno misljenje.

Због тога и толико напада на њега! Ово је демократија без посредника, који врло често на чудан начин тумаче изборну вољу грађана!
 
Mene interesuje, zapravo, sljedeće: uvažene dame i gospodo, komentatori na pdf Politika, zašto vi toliko komentarišete na ovom podforumu? :)

Pametni ljudi znaju da se ni političara, i to onih na vlasti, i to onih i u ozbiljnijim državama od ovih balkanskih, uglavnom ništa posebno ne ferma ;) Možete tek da mislite koliko se vas ferma ;) Pa onda, zašto to činite? Jeste li možda isfrustrirani? :) Nemate kakva pametnija posla? :cool: Ili ste, priznajte, zaljubljeni u nekog od komentatora? :heart:

Šta vi to, dakle, konkretno dobijate komentarisanjem? ;) Šta dobija politička scena Srbije? Šta je svrha svega toga? :per:

Ovo je, dakle, nadasve ozbiljna političko-sociološka tema, i bavi se odnosom cjenjenog građanstva spram mogućnosti da se utiče na političke procese. Stoga, budite ozbiljni, i priznajte da ste potpuno neozbiljna čeljad ;)

Ja sam potpuno neozbiljna, zato retko i dolazim ovde jer mi samo pokvare raspoloženje:manikir:... svima njima fali sexa zato i čame na ovom pdf-u.:zcepanje:
 
Ceo forum je javno iskazivanje svog misljenja u javnosti na neku temu pa ne znam zasto bi ovaj pdf imao neki drugaciji znacaj od Svastare ili Mode. On je kanal za formulisanje sopstvenih stavova u reci i za nadogradjivanje tih stavova upoznavanjem sa tudjim misljenjem na istu temu. U krajnjoj liniji, ovaj pdf je mnogo bolja jezicka vezba za uspesnu komunikaciju u rl zato sto ovde dolazi do ostrih sukoba u stavovima i samim tim ucimo da se na sto primereniji i jasniji nacin izrazimo.
 
Ma kakav ventil, ja zivim ovde.A ventil mi kad odem do vecea i eventualno supermarketa.
Mislim, dess, stvarno kako te nije blam samog sebe dotvaras ovaku temu :lol: samo da se zove da si nesto otvorio.

:lol::lol: e prokontala si me skroz :heart::lol: stvarno, nešto šetam ovom Krstaricom, dosadno mi, dosadne mi teme koje otvaraju drugi ljudi, i odlučim da otvorim neku svoju :D gdje li da je otvorim, a da je ljudi komentarišu, i tako ego mi hrane, pitam se..i onda se sjetim :idea: odo` na Politiku, tamo uvijek ima paćenika da nešto komentarišu :D :lol:

si bre pametnica, znaš ;) :zag:
 

Back
Top