Koliko ste popularni

Koliko sto popularni?

  • Cujem se redovno sa cimerom preko SMS-a

  • Komsije me ne poznaju

  • Na Alexa.com iskocim medju njih 50'000

  • Sredina odgovor

  • Zna me celo naselje, ceo komsiluk, celo selo

  • Ja sam faca u gradu i imam najnoviji i najskuplji ferari

  • Ja sam predsednika United States of America


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mikka88

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.156
Koliko ste popularni po vasoj subjektivnoj proceni?

I koliko vam je bitno da ste popularni?

Da li vase samopouzdanje ovisi o vasoj subjektivnoj percepciji vase popularnosti?

Da li se trudite da budete popularniji?

Budite iskreni.
 
bzvze tema...Jes da me celo selo zna,a kakve to ima veze sa popularnoscu...Zato sto sam u Vlasiji uvek ima dusmana koji ce da jedu nesto za mene...Nisam bio neki sportas u osnovnoj,igrao sam samo basket u kome sam bio odlican a za ostalo su mi prebacivali i ogovarali i tako mi je reputacija bila spustena...Tad se jos nije gledao medju decom uspeh...U srednjoj dva tabora ni tamo-ni amo...E sad na faxu kad sticem vise obrazovanje,kad sam izgradio cvrst karakter i licnost,kad imam karizmu koja zna u kom ce smeru cak i medju onim Vlasima koji me nisu voleli sticem pristalice,ostali koji me mrze,zelim im vrlo brzu sigurnu smrt,po mogucstvu u najgorim mukama,amin.
 
Glas ide >
"Komsije me ne poznaju"

al zato poznajem ja njih i snimam ih dok se kupaju,ke njaju, cackaju nos,heftaju se, maltretiraju zivotinje u pomocnoj zgradi, drogiraju se i biju muzeve/zene,
pa kad im jednom bapnem video materijal na sto, ima da razrese gastarbajtersku kesu, posto vec nisu nasli za shodno da me zovu na rostiljska okupljanja komsija iz ulice.

Koliko ste popularni po vasoj subjektivnoj proceni?

Nisam tako popularna, ako mislis na ovaj pravi zivot. a ovde sam mega popularna.
I koliko vam je bitno da ste popularni?
Vrlo malo/nimalo.

Da li vase samopouzdanje ovisi o vasoj subjektivnoj percepciji vase popularnosti?

nikada ili ponekada zbog cega sam gore napisala "vrlo malo".

Da li se trudite da budete popularniji?

Svesno ne.

stvar je u tome da sam ja danas nehajna i bezbrizna sto se tudjih misljenja tice, posto se uglavnom kose sa mojim, iz cega automatski prozilazi da nisam popularna.
moguce da bih trebalo da sam vise obazriva.
 
Не зависи од мене, већ од мојих дела и особина.
Стојим иза њих, не иза популарности.

На нету и форумима, помогнем битним људима и нестанем.
Радим то из љубави, слава ми није циљ.
 
Poslednja izmena:
Koliko ste popularni po vasoj subjektivnoj proceni?

I koliko vam je bitno da ste popularni?

Da li vase samopouzdanje zavisi od vase subjektivne percepcije vase popularnosti?

Da li se trudite da budete popularniji?

Budite iskreni.

1) Nisam narocito popularan.

2) Nije mi nesto posebno vazno ali se ne bih bunio kad bih bio popularan.

3) Kad bih bio popularniji (ili bar mislio tako), to bi mi verovatno podiglo nivo samopouzdanja.

4) Ne bas.

5) Jesam :)
 
1. prilicno popularna
2. pa bitno je...ali nije najbitnije..
3. imam dovoljno sampouzdanja...
4. zadovoljna sam svojim polozajem (znaju me svi u skoli i sire, ali nisam neka kurvetina pa da me
poznaju po tome, nego sam normalna...:))
 
Strava kolko sam popularna:mrgreen:
A bas zato me boli lakat
mrgreen.gif
 

Back
Top