Welcome screen

Mora da ti bude ovo cekirano. Slika 2

Pogledaj u network connections imas li ovu stavku.

1t4dvo.jpg
 

Prilozi

  • Noname.jpg
    Noname.jpg
    30 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena:
Start \ Control Panel \ Network Connections
Klikni desni klik na ikonicu Local Area Co... properties

Ukoliko imas tu stavku obelezi je pa klikni Uninstall i restartuj. Zatim cekiraj ono na drugoj slici.

Postoji zackoljica ukoliko ikonica NetWare nije dostupna u Local Area....Properties.
Trik je u sledecem:
Obelezi se Client for Microsoft > Install > Add > Client service for NetWare > ok > restart.
Onda Ikonica Netware postaje vidljiva i ide se na Uninstall.
 
JAO ljudi pomagajte, od saveta tosketa1 imam potpunu havaiju na kompu.Da objasnim : kad sam instalirao pa deinstalirao "CLIENT SERVICE FOR NETWER" od tad kad mi udje u windows posle oko 15 sekundi sam restartuje komp,ja sam uspeo jedva da mu dignem sistem pa sam uspeo i davam ovo napisem.STA DA RADIM ,POMAGAJTE.JA negasim komp sve dok neko neodgovori ,posebno dok demikelis nakaze svoje misljenje jel da se neuvrede forumasi mislim da je on najbolji sto se tice pomaganja na pdf server.
 
JAO ljudi pomagajte, od saveta tosketa1 imam potpunu havaiju na kompu.Da objasnim : kad sam instalirao pa deinstalirao "CLIENT SERVICE FOR NETWER" od tad kad mi udje u windows posle oko 15 sekundi sam restartuje komp,ja sam uspeo jedva da mu dignem sistem pa sam uspeo i davam ovo napisem.STA DA RADIM ,POMAGAJTE.JA negasim komp sve dok neko neodgovori ,posebno dok demikelis nakaze svoje misljenje jel da se neuvrede forumasi mislim da je on najbolji sto se tice pomaganja na pdf server.

Pa da ti pravo kažem meni je bilo ovo nejasno od @toske1. Jednostavno ne razumijem kakve veze ima Network sa tvojim problemom. Ali @toske1 će ti vjerovatno pojasniti o čemu se radi....Je si li pokušao Sistem Restore...
 
Ako si radio tacno po uputstvu nije moglo da se desi to sto pises. Nije mi prvi put da deinstaliram taj service i nikad nisam imao problem.
I sigurno si ga instalirao uz neki program, zato ti se i pojavio logon ekran. Sta si zadnje instalirao, seti se.

Pa da ti pravo kažem meni je bilo ovo nejasno od @toske1. Jednostavno ne razumijem kakve veze ima Network sa tvojim problemom.

Zato sto je to mrezni servis, dolazi uz neki softver koji je instalirao i jedino tako moze da se deinstalira.
 
Poslednja izmena od moderatora:
....JA negasim komp sve dok neko neodgovori ,posebno dok demikelis nakaze svoje misljenje jel da se neuvrede forumasi mislim da je on najbolji sto se tice pomaganja na pdf server.
@MAREKNIN стварно си цар! :D
Start \ Control Panel \ Network Connections
Klikni desni klik na ikonicu Local Area Co... properties

Ukoliko imas tu stavku obelezi je pa klikni Uninstall i restartuj. Zatim cekiraj ono na drugoj slici....
Ово важи само у случају да му тај "Client Service" не дозвољава да чекира оне 2 ставке у оквиру User Accounts-a и избацује му ову поруку...



А колико се сећам, он није имао таквих проблема. Проблем му је правио онај "Ginadll" фајл.
Preko sistem restore Windows vratiš na stanje kakav je bio prije ovoga što si zabrljao.

Start>>All Programs>>Accessories>>Sistem Tools>>System Restore>>>pa čekiraš prvu stavku i odradiš posao
Уради ово што ти је @hardal препоручио, врати систем на време пре него што су ти настали ти проблеми, па ћемо да видимо за на даље шта нам је чинити.
 
@MAREKNIN стварно си цар! :D

Ово важи само у случају да му тај "Client Service" не дозвољава да чекира оне 2 ставке у оквиру User Accounts-a и избацује му ову поруку...



А колико се сећам, он није имао таквих проблема. Проблем му је правио онај "Ginadll" фајл.

Уради ово што ти је @hardal препоручио, врати систем на време пре него што су ти настали ти проблеми, па ћемо да видимо за на даље шта нам је чинити.

Ljudi sad mi je komp uredu normalno se pali i sve ,ali ono zatsa sam otvorio temu neulazi mi sam u windows nego ja opet trebam da pritisnem moj account,ja samo hocu da vise nepritiskam nego da mi on sam udje u windows.
 
Пробај следеће:

Start > Run > и куцај (или ископирај) control userpasswords2 > OK. Затим дечекирај ставку "Users must enter a user name and password to use this computer" > Apply. Отвориће ти се прозор Automatically Log On, ако хоћеш упиши шифру и потврди је, или ако нећеш, само кликни ОК. И још једном ОК да затвориш прозор User Accounts. Рестартуј комп.
 
Пробај следеће:

Start > Run > и куцај (или ископирај) control userpasswords2 > OK. Затим дечекирај ставку "Users must enter a user name and password to use this computer" > Apply. Отвориће ти се прозор Automatically Log On, ако хоћеш упиши шифру и потврди је, или ако нећеш, само кликни ОК. И још једном ОК да затвориш прозор User Accounts. Рестартуј комп.

E demikelise to je ono sto sam hteo samo sto sad imam dva accounta ja i administrator kako njega da obrisem a da ja ostanem samo,isao sam u user accounts ali tamo nemogu da ga obrisem imam samo mogucnost da mu promenim sliku i da mu dam pasword
 
Poslednja izmena:
Чекај, где ти се то виде 2 акаунта, јел кад иде логовање у Windows, на почетку?

Evo da ti docaram:Sad on sam ulazi u kompjuter ali neudje u moj account nego u onaj sto sam ja napravio kad si mi rekao da idem u run... od ttad se napravio taj administrator,a ja mogu u svoj da se vratim preko log offa i tako udjem u njega inace nece da u njega udje direktno nego u taj administrator.
 
Пази овако, оним поступком (што сам ти написао) не би требало да ти се направи никакав нови налог, јер сам то исто сада и код себе проверио и нема никаквог новог Администратор налога.

И само да нешто разјаснимо, Администратор налог је налог који са по дифолту креира приликом инсталације самог Windowsa и то ти је у ставри главни налог на компу. Том приликом креираш и свој налог који такође има Админ привилегије (или би бар требало да има) и то је у ствари налог којим се ти надаље користиш. Креирањем тог налога, или још неких, главни Админ налог аутоматски постаје невидљив и може му се приступити преко Safe Moda. Тај налог не можеш избрисати!

Да ли ти се Админ налог види кад уђеш у User Accounts?

Како ти знаш да у Windows не улазиш са својим налогом?
 

Back
Top