13 i 18

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Koliko vam se pogled na seksualnost menja s godinama?

Meni mnogo. Kako progresujem ili regresujem( jos uvek ne znam, al mislim da progresujem ) mi se promenio za solidnih ...pa aj da kazemo 70 % u nekorist rigoroznog patrijarhata.
 
Iskoracila sam iz totalne aseksualnosti u nesto sto bih nazvala okrnjena sekualnost.
I ne dajte da vas moje sprdanje na racun seksa zavara.
I to se odigralo relativno skoro.
 
Ja sam uvek bila toplo dete,i ko bas mala, al da ne pricam sad o tome,
uglavnom nije mi poznat taj stadijum totalna aseksualnost. Je l si sigurna da je bas bila totalna?
 
Tema je suvise teska za moju suzenu inteligenciju...
Nevrmajnd, kad je bio pubertet nisam imao nikakve ''napade'' hormona da sam morao da hvatam za goozu koja mi najbliza ili jos da idem dalje...Za zacudjavanje,ove Vlajne kao kad krenu da ih deru od vacarenja vicu kao nemoj,ljute se,a nama pristojnijim jos prebacuju kao da nismo muski zato sto ih ne vacarimo,i cak neke koje su ostale danas polupismene,zele samo svadju na svakom okupljanju stare druzine iz osnovne ili pak srednje to umeju da umetnu da bi nekog omalovazile,a ne trzaju se od batina,suda il neke druge kazne,pa mozda i zestokog silovanja,znaci dno brate.
Meni je to bilo bezveze posto imam mladju sestru i zamislio sam kakvo bi to spustanje reputacije i njenog ugleda bilo da gomila ''hormona sa nogama'' krene da je drpa...
Osecao sam naravno vecu privlacnost nego kad sam bio klinja kasnije to je splasnulo i kod zenske ne gledam obline i neki savrsen izgled,vec inteligenciju,sopstveno misljenje i cvrstinu karaktera...
 
Dobro, evo ja cu da pojasnim temu na konkretnom primeru i za najuzu inteligenciju.
Kad sam bila u ranom pubertetu - premijernom pubescentnom dobu, smatrala sam da je oralni seks nemoralan cin, sto danas ne smatram.
 
Ali sam feministkinja, pa i dalje omalovazavam kako oralni tako i svaki drugi seks i bilo koju vrstu culnog uzitka.
Samo sada mislim da nije amoralan - posto to ljudi non stop rade, a to ranije nisam znala.
 
zamisli da zenska ima karijes i neku bakterijsku i virusnu infekciju u usnoj duplji sto inace moze biti cesta pojava jer se nezdravo hranimo i sad uradi onaj sex i kroz ud te bakterije dopru do prostate i uniste ti semenu tecnost sto je moguca varijanta (citao u novine) i ti si otpev'o svoje...
 
da mozes da se razmnozavas na usta i na onaj treci otvor pa hajde i tu da udje nesto,ali zasto je bog napravio organe koji imaju tu svrhu ako ih guramo gde ne treba...Sve osim genitalnog je perverzija...


:mrgreen:
Ne znam, zaista.
A i ne bih mogla ozbiljno da pricam na tu temu jer:
1. nisam vrsni poznavalac
2. imam i ja svoje granice.

Ali mogu da kazem ovo:
Kad se dvoje vole, ne vidim nista lose u tome da zadovolje jedno drugo na svaki nebanalan nacin, a afinitet prema oralnom seksu je subjektIvna stvar - na to se misli kad se kaze "ne slazu se/slazu se u krevetu".
A ako ciljas na to da je gadljivo , po toj logici je i ljubljenje podjednako ljigava stvar.
 
Pa gadljivo je i meso zabe dok se ne proba... a onda... mmmmmmmm :)

Inache, u Engleskoj klinci obicno prvo isprobaju oralni sex, pre nego shto predju na ovaj klasicni... to im je kao... ljubljenje.
 

Back
Top